Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlişki Köreltir

Selamlar beyler nasılsınız ? Bazı dostlarım bilir bir ay önce ciddi bir ilişkiden çıktım şimdi size yaptığım hatayı anlatacağım ki ibret alanlar olsun ben dersimi aldım ama bir kaç kişiye belki dokunur dediklerimiz neyse beyler 1 aydır bekarım ne yaptım oturup ağladım mı ? heee ağlamadımda üzüldüm bir hafta sonra unuttum başka kızlarla konuşmaya başladım başarılı set açılımlarım oldu numaralar aldık vs ama ilişkimden önceki ben yokum yani bi yerlere kadar geliyoruz sonra tıkanıyoruz anlatabildim mi ? Sorun mu ? yok be ne sorunu sadece şöyle düşün 4-5 ay futbol oynamayan adam maça çıktığında 4-5 ay önceki gibi koşamaz tekrardan antrenmanlar vs alışır tekrardan eski kondisyonunu kazanır bunu biliyorum çok da kafama takmıyorum o yüzden düzelicez elbet kullanılmayan şeyler körelir . kullana kullana düzelteceğiz lakin eğer ilişkim olduğunda tabak çevirseydim bu süreçte bişey kaybetmezdim tekrardan toparlanmak için vakit harcamazdım yani ilişki insanı köreltiyor beyler zaten kız var diyorsunuz gelişiminiz duruyor zaten kızın yanında saçmalasanda kızla sevgilisin ( bokunu çıkarmazsan tabi) o yüzden rahatsın o rahatlıktan çıkınca başlıyor işte olay sen sevgilinle olduğun gibi davranıyorsun insanlara beyin alışmış yani özetle beyler

sevgiliniz olsa bile gelişiminize demir atmayın , tabak çevirin mutlaka bir yedek olsun iyi kötü , konfor bölgesi çok tehlikeli ciddi ilişki kötü değil ama tam anlamıyla kendinizi kıza teslim ederseniz geçmiş olsun ' kullanılmayan organ körelir ' sonra eski forma dönmek için vakit harcarsınız benim gibi dönersiniz de boşu boşuna zaman kaybı

Dostum tabak çevirmenin flört sırasında işe yaradığını düşünüyorum. Hali hazırda bir ilişkin varsa tabak çevirmen çok riskli olur, onun yerine iş ciddiye binene kadar -bana kalırsa iş ciddiye binince de- kıza karşı daha dikkatli ipleri elden bırakmayacak şekilde davranılırsa daha mantıklı olur bence. Bir kızla fb gibi takılmıyorsan iş biraz daha duygusalsa tabak çevirdiğini fark ederse senden ayrılma kararı verebilir, ama sen tabak çevirmek yerine ilişkinde daha dikkatli olursan hem ilişkin daha uzun sürecektir hem baskın kişi sen olacaksındır hem de kızlara karşı davranışların daha az etkilenecektir.

Dostum tabak çevirmenin flört sırasında işe yaradığını düşünüyorum. Hali hazırda bir ilişkin varsa tabak çevirmen çok riskli olur, onun yerine iş ciddiye binene kadar -bana kalırsa iş ciddiye binince de- kıza karşı daha dikkatli ipleri elden bırakmayacak şekilde davranılırsa daha mantıklı olur bence. Bir kızla fb gibi takılmıyorsan iş biraz daha duygusalsa tabak çevirdiğini fark ederse senden ayrılma kararı verebilir, ama sen tabak çevirmek yerine ilişkinde daha dikkatli olursan hem ilişkin daha uzun sürecektir hem baskın kişi sen olacaksındır hem de kızlara karşı davranışların daha az etkilenecektir.

ciddi ilişkide tabak çevirmek riskli herkesin yapabileceği bir şey değil ben yapmam şahsen etik gelmiyor bana . yapılırsa ve yakalanmazsan faydası olur mu ? Ayrıldığın zaman olabilir tartışmaya açık %100 yapılmalı demiyorum yapabilen varsa sonuçlarını da göz önünde bulunduruyorsa onu göze alıyorsa yapabilir . ipler her zaman elimizde olmalı katılıyorum sana kesinlikle

Aslına bakarsak yapılıp yapılmaması değil mesele etik olup olmaması, zaten birine karşı duygusal bir bağ oluştuysa ve onunla ilişki iyi gidiyorsa cidden gereksiz, ha faydası ilişkiden çıktığında boşluğa düşmezsin, fazla depresif olmazsın zaten başka kızlar olacağı için daha rahat takılırsın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8