Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

ilişki sonrasında kızın ağlaması

Onurm3tin

Forumdan Uzaklaştırıldı
anlayamadım durumdur zamanında yaptığımız kız belli olaylar sonrası yapmamıza karşın ben sana güvenemiyorum destek aramaya geliyorum ama sikişiyoruz ya diye bağırdı küfürler etti ağladı sonra sakinleşti ama nefret mi yoksa başka birşeyler mi vardı anlaşılmıyor [kızla aranda geçen konular yüzünden böyle olduğunu biliyorum sadece psikolojik olarak nedir diye soruyorum ]

Klasik kız tavırları sen kendi duygudurumunu stabil tut. Kız istediği kadar dalgalansın seni etkilememeli. Kızlar ufak meseleleri büyütmeye çalışır erkek olarak bizim işimiz bu meseleleri küçültmek ve sorun olmayacak hale getirmek.

Klasik kız tavırları sen kendi duygudurumunu stabil tut. Kız istediği kadar dalgalansın seni etkilememeli. Kızlar ufak meseleleri büyütmeye çalışır erkek olarak bizim işimiz bu meseleleri küçültmek ve sorun olmayacak hale getirmek.
Klasik kız tavırları değilde psikolojisi bozuk kız tavırları diyelim. @Onurm3tin psikolojisi bozuk dostum s*ktiri çek ve spor sonrası masajını yapan, seni bol proteinli besinlerle besleyen ve seni gözü kapalı güvenecek, sevecek-sevişecek özgüvenli kadınlarla iletişim kur. Rahat edersin (y)

Klasik kız tavırları değilde psikolojisi bozuk kız tavırları diyelim. @Onurm3tin psikolojisi bozuk dostum s*ktiri çek ve spor sonrası masajını yapan, seni bol proteinli besinlerle besleyen ve seni gözü kapalı güvenecek, sevecek-sevişecek özgüvenli kadınlarla iletişim kur. Rahat edersin (y)
çok haklısın dostum istanbul'da buluruz umarım izmir'de hepsi manyak çıktı :D

Büyük ihtimal duygusal olarak etkilendiği biri var ve senle s*x yapınca bunun vicdan azabını çekiyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8