Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlişkiler Tartıdır

Furkansen

Forumdan Uzaklaştırıldı
Merhaba beyler, ilişkinize farklı bir bakış açısı getirmek istiyorum, tartı olarak bakın.

Hangi taraf daha ağır basarsa diğer taraf soğur.
Eğer tartının sizde olan kısmı ağır basıyorsa, kız soğur, çünkü fazla yatırım yapmış, fazla ilgi vermişsinizdir, üstüne düşmüşsünüzdür kızın.
(İstisnalar mevcut, mesela babası olmayan kıza fazla ilgi göstermek etkilidir, fakat çoğunlukla olay budur, istisnalar düşük olasılıkta karşınıza çıkacaktır)

Fakat...Tartının kıza olan tarafı daha ağır basarsa her zaman yukarıda olan siz olursunuz, o tartıda en yukarıda da olabilirsiniz, ortalara yakın yerde de, ben en yukarıda olmayı pek savunmam çünkü o kadar ilahlaşmaya gerek yok, ara sıra sizde ufak hüzünlü anlar yaşayıp o tartıyı biraz aşşağıya çekebilirsiniz, aranızda samimiyet oluşturup işleri hızlandırır.

Peki biz bu tartı için neler yapabiliriz?

Pazarda satan kişi hep fazla mal koymak ister değil mi o tartıya, çünkü kazancı fazla olsun ister.
Sizde tartının kıza olan tarafına fazla mal koymalısınız ki kazancınız fazla olsun.

Tabii domates patates değil de, duygu, yatırım koyacaksınız o tartılara.
Esprili bir dille bir şeyler ısmarlatabilirsiniz (Hanzo gibi değil esprili bir dil)

Örnek Cümle:
Erkek: Vayy burada bana sıcak çikolota ısmarlayan kız yok mu ya??
Kız: Başkasıyla karıştırdın galiba ben ısmarlamadım
Erkek: Yoo geleceği görüyorum sadece ee ne zaman ısmarlıyorsun:p

Tabii bunu size ilgisi olan kızlara yapmalısınız size gram değer vermeyen birine yaparsanız ters tepmesi normaldir.

Umarım bakış açısını size kazandırabilmişimdir, iyi günler.

Son düzenleme:
iki erkek arasındaki dostluk ilişkisi böylemi arkadaşlardan biri fazla ilgi gösterirse diğeri uzaklaşırmı furkan ?

iki erkek arasındaki dostluk ilişkisi böylemi arkadaşlardan biri fazla ilgi gösterirse diğeri uzaklaşırmı furkan ?
Arkadaşının karakterine bağlı, ikinizde eşit ilgi gösterin ama bunu robot gibi yapmayın,o sana yardım eder sen ona edersin, senin çıkarlarını karşılamadığı noktada ilişkini kesebilir veya uyarabilirsin.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8