Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlişkilerde baskın olmak icin ne yapmalıyız

Merhaba arkadaşlar ilişkilerde baskın olan taraf olup sözümü geçirtmemiz için ne yapmalıyız?

karşıda tarafın yatırım yapmasını sağla. Senin için pasta börek açması bile yatarıımdır. Sana zaman konusunda para konusunda illaki yatırım yaptır. Bükemediği bileği öpmeye başlıcaktır.

Kesinlikle taviz verme. Küçük tavizlerden bahsetmiyorum mesela 15 dakika erken çıkabilirsin evinden. Kast ettiğim şey hoşlanmadığın bişey yapıldığında tavrını koy. Ama tavır olarak göster bunu sözlü olarak ben şundan hoşlanmıyorum dersen kötü bir imaj çizer. Katılmadığın durumları destekleme, kendi görüşünü karşı tarafın egosuna saldırmadan açıkla.İhtiyaç duyulan birisi ol. Bundan kastım; kızla yan yanayken uç duygular hissettir, veya senin yanında daha farklı hissetmesini sağla, onda kimsenin göremedği şeyleri görmeye çalış ki kız yanına gelmek için hevesli olsun bi nevi özel hissetsin. Ve her zaman opsiyonlarının olduğunu belirt. Açıkça söyleme belli et fakat belli etmeye de çalışma opsiyonun cidden olsun kız bunun havasını alacaktır zaten.

kıza karşı sınırlarını çizeceksin, hoşlanmadıgın bir şey yaptıgında bundan hoslanmadıgını bellı ettıreceksın, eğer yapmaya devam ederse yol verirsin ve bunu da kıza hissettirirsin. senı kaybetme korkusundan yapmaz bi daha

kıza karşı sınırlarını çizeceksin, hoşlanmadıgın bir şey yaptıgında bundan hoslanmadıgını bellı ettıreceksın, eğer yapmaya devam ederse yol verirsin ve bunu da kıza hissettirirsin. senı kaybetme korkusundan yapmaz bi daha
Bir kızi aşırı derece seviyorum onu daha cok sevdiğim için bunu yapamıyorum maalesef

Bir kızi aşırı derece seviyorum onu daha cok sevdiğim için bunu yapamıyorum maalesef
Yapmalısın dostum. Yoksa ilerde üzülen sen olursun. Yaptıktan sonra farkı göreceksin. Cesaretli ol, kaybetmekten korkma. Biri gider biri gelir. Sen kızlardan daha üstün olduğunu göstermelisin

Öncelikle kendi hayatında baskın olmalısın. Kararlarını kendin al, çerçeveni belirle ve ona göre davran. Bu kimseden fikir alma demek değil, son kararı daima sen vermelisin, çünkü Alfa'sın. Kıza karşı çerçeveni kaybedersen kızı da kaybedersin, inan bu gerçektir, ağzıma vura vura öğrettiler.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8