Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlk Acilis Denemem

olay yeri avcilar metrobus yolu
kiz : k
ben : b

kiz onde giderken arkasindin omuzuna dokunup
b: aa beyza naber

k: ben beyza degilim
b: nasi ya maskeni indirsene bi

kiz maskesini indirir
b: aa sen beyza degilsin pardon gulumsemeli
b: çakmağin var mi (olmasaydi keske daha iyi olurdu)
k: var
cikarir verir .

b :ee sen napiyorsun burda nereye gidiyorsun
k: kurstan geliyorum eve gidicem
b e****** felan mi
k yok ya b****** de yasiyorum

b hmm 12 misin ?
k evet sen ?
b uni. 1 im okadar uni kazandik bosa gitti malum koronadan gidemiyorum
k nerde kazandin ?
b soylemeyiyim ya orayi (gulumsemeli)
k uşak universitesi ? .p
b hmm yaklastin aslinda osmaniye ya kucuk sehir bakalim napcam orada
hafif guldurdum

b iyi ya diger kezban kizlar gibi saçma tepki vermedin
k hemcinslerime oyle demiyiyimde ben

b neyse arkadaslarim arkada bekliyor sonra gorusurz
k gorusurz

kizin en sonda tepkisini begenmedim vermez herlade diye dusundum saniyelik. instasini istemedim
keske isteseydim diyorum

ilk acilisimdi mesafe kisaydi uzatamadim farkli yerlere gidiyorduk.

İlk denemelerde zaten mükemmel oyun çıkmaz o yüzden bu şekilde ısınmaya devam. Mesela kıza 12 misin aa hangi lise o lise güzel mi gibi devam edebilirmişsin konudan konuya atlamak yerine. Bir de direkt açılışlar idealdir ama başlangıçta indirect olarak mesela kıyafet üzerinden konuşma başlatabilirsin çakmağın var mı dan napıyosuna dönmek yerine. Onun dışında güzel böyle devam!

İlk denemelerde zaten mükemmel oyun çıkmaz o yüzden bu şekilde ısınmaya devam. Mesela kıza 12 misin aa hangi lise o lise güzel mi gibi devam edebilirmişsin konudan konuya atlamak yerine. Bir de direkt açılışlar idealdir ama başlangıçta indirect olarak mesela kıyafet üzerinden konuşma başlatabilirsin çakmağın var mı dan napıyosuna dönmek yerine. Onun dışında güzel böyle devam!
yapici elestirin icin tesekkurler . ileride daha iyi olacagim inaniyorum

Avcılar dedin dedin bir an benim kıza mı yürüyor diye düşündüm hahahaha ilk deneme için oldukça iyi bence heyecan durumun nasıldı sakinsen ileride çok rahat edersin

Son düzenleme:
Önden yaklaşma önüne atlama acemi hatasıdır.yanında yürüyerek 2 adım kıza bakarak aç kızlara sakın dokunma.kezban bilmem ney bu muhabetlere girme.

Kız seni gördüğü zaman karşıdan hemen bir karar verir.seni görmeden 45 derece açıyla açarsan daha iyi.

Önden yaklaşma önüne atlama acemi hatasıdır.yanında yürüyerek 2 adım kıza bakarak aç kızlara sakın dokunma.kezban bilmem ney bu muhabetlere girme.
Yandan seni görmeden 2 adım önüne geçerekte durdurabilirsin.ilk on saniye kızı rahatlat korkutmadım umarım hayır evet devam et.

Kadının sol tarafından arada mesafe bırakarak kızdan biraz hızlı yürüyüp ona bakarak durdur veya beraber yanında yürü.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8