Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlk Buluşma

Şu adam bana iş koyuyor. İki elin parmağını geçince gel aslanım. Ben iki elin parmağını ilkokulda falan geçmiştim. Ahajahahahxjajsha
ilkokulda geçtiysen büyük a_cısın sen dostum. hatta gidip kızlarla voleybol da oynamışsındır erkek arkadaşların maç yaparken. peki ortaöğretim sırasında kızlarla buluşup burada bir lafa karşılığını veremeyecek kadar kıvrak zekalı olmamak, kendini geliştirememek seni günlük hayatında zorluyor mu? iş koymayı sakın buluşulan kız sayısıyla karıştırma dışarıda çok üzerler.

peki ortaöğretim sırasında kızlarla buluşup burada bir lafa karşılığını veremeyecek kadar kıvrak zekalı olmamak, kendini geliştirememek seni günlük hayatında zorluyor mu?
Tarih ve Metafizik konusunda kendimi bayağı bilgili görüyorum. Japonca biliyorum ve İngilizce dili üzerine kendimi geliştiriyorum. Bir çok spor'u denedim ve profesyonel olarak 2012'den beri Taekwondo yapıyorum. 15 Yaşındayken tekstil işine girdim ve çok başarılı oldum ama bazı sebeplerden ötürü battım. Geçen hafta itibariyle tekrar tekstil işine giriş yaptım fakat bu sefer farklı konsept üzerinden çalışıyorum. Bir sene veya daha fazla süredir Instagram gibi boş bir platformdan uzak bir şekilde yolda gördüğüm kızları tavlıyor ve başarılı oluyorum. Daha yazayım mı lan? Kesti mi seni? Ayrıca yazdığım şekilde bir CV'ini bekliyorum. Bakalım sen ne kadar geliştirmiştir kendini aslanım ;')

Beyler şöyle güzel bir gönderinin altını kendinizi kanıtlamaya çalışıp kirletmeyin lütfen. Kavganızı özelden de edebilirsiniz. Eğer gönderiye katabilecek yorumlarınız varsa buyrun yazın.

senin gibi birine bu kadar yazmayacak kadar bir aslanım, umarım işinde tekrar batmazsın. Ayrıca yazdıkların dişe değer şeyler değil bende daha fazlası var :) pride dostum pride. becboi doğru diyor özelden istersen yaz.

Bu hafta set açtığım kızlardan biriyle buluşacağım. Yapılması ve yapılmaması gerekenleri, tavsiyelerinizi dinlemek isterim.
Altın kuralı ben yüzlerce kez söyledim. Herkes ezber yapıyor. Yapmayacaksınız dostlar, bu kadar basit. Mantığı öğreneceksiniz. Neyse yazıya giriş yapıyorum.

İlk buluşma her şeyi belirleyen bir evredir. İlişkinin başlayacağını, hız kazandıracağını, devam edeceğini ya da biteceğini gösterir. Bu yüzden şimdi ilk buluşma özel olmalıdır. Buluşma diyince aklınıza cafeler geliyor biliyorum, ve çok sıradan. Ağzı pek laf yapmayan arkadaşlara sesleniyorum özellikle, cafeye götürmeyin ilk buluşmada. Çünkü konuşacak pek bir şey yoktur, sebep yoktur, sadece “eee konu aç” diye diye sıkılır bunalırsınız. Tarihe ilgisi olan kızı kapıp müzeye götürmek harika bir fikirdir ilk buluşma için. Tarihi eserler hakkında konuşursunuz falan, konuşmak için bahane bulmak konusunda sıkıntı çekmezsiniz. Hem kızı çapalarsınız, sizi unutması zor olur, hem de kıza farklılık yaşatırsınız, değeriniz artar. Onun dışında sormak istediğiniz şeyler varsa sorun, cevaplayacağım.

ilk busma sonrasi eve gider gitmez sen arama veya yazma . o desin, acaba neden yazmiyor bir seyi yanlis mi yaptim felan die. boylelikle senin hakkinda dusunmus oluyor 10/9 basarili oluyor sonuc denenmistir

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8