Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlk Buluşmada Garanti Önsevişme - Sevişme Kapatma.

Furkansen

Forumdan Uzaklaştırıldı
-Ön Hazırlıklar-

Üstünüzü ütüleyin, mümkünse yeni yıkanmış giysiler süper olacaktır, eğer yıkanmış ama kurumamış ise ütüyü yüksek sıcaklığa alıp kurutabilirsiniz, ama bu biraz riskli üstünüzün neyden yapıldığına bağlı olarak, kalorifer soba veya profesyonel fön makinası kurutmak için yardım eder.

Üstünüzü, altınızı ve üstünüze giyeceğiniz ceketi-gömleği ütülediniz.
Sıra duş almaya geldi, kirler kolay kolay çıkmaz 3 keze keseleyin vücudunuzu, koltuk altı - etek altı traşınızı yapmayı da ihmal etmeyin.

Temizlik ve üst kısmını hallettiniz.
Aksesuar olarak üstünüzün rengiyle uyumlu aksesuarlar daha düzenli gözükür, tek renk giydiyseniz farklı renk aksesuarlar tercih edebilirsiniz.

Bunlar ilk görünüş için güzel bir fikir edindirmeniz içindi, adını unuttum bir etki var, ilk görüşte sizi çok iyi biri sanarsa ( ki genelde bu giydiklerinizle olur ) diğer kötü haraketlerinizi görmezden gelme eğilimine giriyor insanlar.

Ha unutmadan üstünüzde güzel duran parfüm sıkmayı unutmayın, parfümün parası değil teninize uyumlu olması önemlidir, bu da deneme-yanılma yöntemi ister.

İlk görünüşü hallettik, tamam kızın aklında güzel bir yer edindiniz ama buluşmada yapacağınız davranışlar bunun devamı için önemlidir.

İlk buluşmamı hatırlıyorum, rezil geçmişti kızı konuşturamamış, çok yanlış yerler seçmiştim.

Etrafta yazarlar, konuşkan biriyseniz sakin yerler seçin, konuşkan değilseniz kalabalık yerler seçin diye.
Evet doğru öneriler bunlar, fakat benim oyunum kızı konuşturmak üzerine kuruludur, kız ne kadar fazla kendini anlatırsa o kadar çok bağlanır size.

Kafadan hesap yapacak olsam buluşmada vücut dilimizin önemini şu şekilde gösterirdim:
Vücut Dili : %60
Ses Tonu : %10
Kızı Konuşturmanız: %30

Benim sesimi duyanlar bilir, sesim travestiye benzer çoğu kişinin de hoşuna gitmez, fakat ilk buluşmadan sonraki tüm buluşmalarım önsevişme ile sonlandı, evim olsaydı fclose olacağını eminim ki biri "Beni s*k" bile dedi, ama sikecek kadar arzulamamıştım her neyse..

Devam edelim, kızı ne kadar konuşturursanız o kadar çok güvenir size, vee...
@maliblue nunda sıkça vurguladığı bir konu, "Kino" yapmak, kızı konuşturmak ve kino.. muhteşem ikilidir bana göre, bir de vücut diliniz düzgünse tadından yenmez..

Kızın 1-2 ilgi alanını öğrenin, mesela basketboll mu oynuyor, sorun kıza neden başladın ? Nasıl başladın? Boyu kısaysa "oww sende de tam basketçi boyu var" diyin mesela... duruma uygun sataşmalar yapabilirsiniz eğlenceli oluyor :p
Mesela ben küçük boylu basketçi kıza "Artık basketin boy uzattığına inanmıyorum" demiştim, tabi ağır gibi gözükebilir ama gülerek söylediğim için sataşmaya giriyor.

Her fırsatta kino yapın, konuşurken, buluşunca, elinizi uzattığınızda elinin içiyle oynayın parmaklarınızla ( böyle kız tavladım okulda hala duruyor :D )
Mesela neg atarken veyahut sataşırken sırtına dokunun, kız anlık üstte görsün sizi ( bunları doğal bir şekilde yapın lütfen kasıntı yapmanız itici gözükmenize sebep olabilir )
Tabi içinizden geldiği gibi yapın diyoruz ama, otururken içinizden gelmese bile eliyle oynayabilirsiniz kino için, temel nokta kasıntı gözükmeyin yaparken, kendinizi kasmayın rahat olun, sizin için su içmek kadar kolay olsun.

Toparlayalım, -Kızı Konuşturma-Kino-Vücut Dili-
İlk buluşmada düşündüğümde hiç kendim hakkımda konuşmam, bir iki tüyo veririm o tüyolardan soru sorar kız bana, birini ciddi cevaplarsam diğerini şaka yoluyla cevaplamam, ama bunları robot gibi düşünerek yapmam, o an'a uygun bir şekilde yaparım, doğal olan herşey çekicidir, kızlar söylenir "Küfür bazı erkeklere yakışıyor"... işte o bazı erkekler küfürü doğal bir şekilde eder, diğerleri "havalı gözükem emcük sikem" kafasıyla yaptığı için itici olur, tabi burada küfür edin demek istemiyorum asıl olayı kavrayın..

Kızı Konuşturma:
Buluştunuz, selamlaştınız, el sıkışmasıyla veyahut sarılmayla kinoya başladınız. Sarılma iyidir, mesela genelde hiçbir şeyi klasik şekliyle yapmam elini tutuyorsam tutarken parmaklarımla oynarım, sarılıyorsam sarılırken tikiyle oynarım mesela.. Tik oynamak çok güzel bir silahtır, bazı kızlar nefret eder aman dikkat edin şikayetlik olmayın okulda falan... :D
Başlayın ucu açık sorulara, yol nasıl geçti gibi, verdiği cevaptan bir kelime kapıp tekrar sorun,
Örnek veriyorum:
+Yolun nasıl geçti?
-Baya trafik vardı ya insanlardan yoruldum
+Oww 70 yaşındaki dede gibi konuştun bak ( insanlar yoruldum lafına ithafen )

Kino:
Yukarıda da genel olarak bahsettim aslında, klasik olan şeylere renk katın, konuşurken şaka kısımlarında sırtına vurabilirsiniz, otururken ( ilk buluşmalarımda hep bir yere oturturum kızı, bol kino fırsatı ) Vee sürekli kullandığım silahım :D kolyesi varsa oynarım, sonra 5-10 dakika sonra tekrar oynarım, sonra bilekliğiyle, sonra küpesiyle vs... dokunmam için ne kadar fırsat varsa kullanırım, ama bunu arka arkaya yapmayın sapık gibi gözükürsünüz mazallah :D Kısacası içinizden gelen her zaman kendinizi engellemeden dokunmaya "kino" yapmak denir, ekstra olarak yapay gözükmeden kendiniz de yaparsanız + dır.

Vücut Dili:
Bunun için biraz araştırma yapmanız kesinlikle önemli, kendiniz vücut dili çalışın, vücudunuz buna ayak uydurur, ama şimdilik buluşmanız var ve ona göre konuşalım.

Kullandığınızda herkesin önünüzden çekileceği bir vücut dili tekniği vereceğim size.
Adım 1 : Dimdik Dur
Adım 2 : Omuzlarını" tamamen sal. Ama omuzlarını diyorum, omuzları salarken vücudunuzu falan salmayın sakın, bunu yaptığınızda hala dimdik duruyorsunuz.
Adım 3 : Büyük adımlarla yürü.
Adım 4 : Yürürken herkesin gözünün içine bak, başın dimdik, 90 derecelik açı ama, ne yukarı ne aşşağı tamamen karşıya.

Deneyin bunu, herkes önünüzden çekilecektir.

Ben kızları Kadıköy Moda - Bakırköy Sahil gibi yerlere oturttuğum için buralardan örnek vereyim, yürürken yukarıdaki olayı yapıyorum, ellerim sürekli dışarıda, cebinize sokmayın.
Evrimle alakalı bir olay, eskiden insanların elinde mızrak falan vardı, o yüzden eli gözükmeyene güvenilmezdi, eliniz gözükmezse karşınızdaki güven problemleri yaşayabilir.
Oturduğumda dik duruyorum, sessizlikleri bozmaya çalışmayın, o sırada kızın gözünün içine bakarak gülün, içinizden bozmak geldiğinde
"Ne kadar konuşkan bir kız düştüm" falan diyebilirsiniz, ama içinizden gelmedikçe sakın bozmayın o sessizliği, muhtaç görünüm vermeniz kaçınılmaz.

Oturdunuz şimdi öpüşmeye, önsevişmeye gelelim, eviniz yakınsa fclose diyelim :D tabi kızın yaşına bağlı, ben 16-17 yaşındakilerle buluşuyorum pek sikişe yanaşmıyorlar ama tabi yanaşan 2-3 kız buldum bulamazsınız diye bir şey yok.

- Önsevişme-Öpüşme-Fclose -

Yukarıdaki olayları yaptınız ve artık çimende veyahut herhangi bir yerde oturuyorsunuz, ilk önce kesinlikle etrafınızın biraz sakin olmasına dikkat edin, kızın rahat etmesi için önemli, Kadıköy Moda'ya götürdüyseniz köşelere oturun zaten herkes öpüşüyor oralar rahat, ama Bakırköy Sahil gibi kalabalık yerler vardır, etrafınızın en azından 5-10 metre boş olmasına özen gösterin.

Yolda kızı konuşturduğunuzu hesaba katıyorum, eğer direkt bir yere oturduysanız oturunca konuşturun kızı, ama ben genelde oturacağımız yere 10-15 dakika uzaklıkta yerde kızı alırım, yol boyunca konuştururum, oturunca max 5-10 dakika sonra öpüşüyor oluruz zaten.

Oturdunuz, oyun teklif edebilirsiniz, mesela "Hadi ilk gözlerini kaçıran diğerinin istediğini yapar" gibi, yuh kız bunu kabul eder mi demeyin, yukarıda yazdıklarımı yaparsanız kabul ediyor.Ben bunu 2-3 kez yaptım, sonra buna gerek duymamaya başladım, kıza direkt "Hadi gel" diyip elimi açıyorum, kız direkt uzanıyor, "Ne" falan derse "Kızım uzansana hadi" falan diyorum gülerek, çünkü içini bana açtı, vücut dilim ve giyinişim gayet düzgün, iyi bir dinleyiciyim ( dertlerini - eski sevgililerini dinlemeyin sakın "ilk buluşmadan" uzun ilişkide bağ kurmanıza yardımcı olabilir ama ilk buluşmada nope ) ha bakın böyle konular açarsa dinleyin, sakın kıza " Len mq ailenle ne yaptığından banane ben senle sikişe geldim karı" falan demeyin. Eski sevgiliden bahsediyorsa "Hmm bende bahsedeyim mi, ama sabaha kadar dinlersin" falan diyebilirsiniz ( ben böyle diyorum doğru yanlış tartışılır çünkü bana yapılan bir saygısızlıktır benim için )

Kız uzandı, artık kucağınızda zaten çok az olay kaldı, saçıyla oynamaya başladın.
Parmaklarınızı elinde gezdirin yavaş yavaş, gıdıklanıp gülebilir umursamayın :D
Saçlarıyla oynuyor, parmaklarınızı gezdiriyorsunuz, elini tutun sonra, bir elinizle kızın elini tutun, diğer elinizle belini hafiften sıkın.
Buna izin vermezse geri çekin elinizi, ufaktan tekrar elinde gezdirin, sonra boynunda gezdirin parmaklarınızı, sonra tamamen elinizi boynunuza koyun.

Biraz daha bu tarz kinolar yapın, sonrasında 2 yol çıkıyor önümüze benim kullandığım.

1)Masaj:
Kıza dön sana masaj yapayım, herkes bayılıyor masajıma diyebilirsiniz ( gülerek ciddi şekilde diil ). Masaj yaparken hafiften boynuna yaklaşıp sıcak nefesini hissettirip geri çekilin, gülün, sonra tekrar yaklaşın ve bir kez öpün geri çekilin.1-2 dakika masaj yaptıktan sonra " Ooo sen baya rahatsın orada " falan diyebilirsiniz, sonra dalın boynuna, ufaktan yalayın, oradan yanağına geçin, geri çekilin 1 dakika daha masaj yapın, sonra dalın yanağa, oradan da dudağa, h.o artık öpüşüyorsunuz.
Bazı kızlar burada öpüşmeyi istemez, sorun değil öyle kızlara da denk geldik ve hallettik, her seferinde geri çekilin ve 1 dakika sonra tekrar deneyin gülerek, 2-3 defa istemezse tüm ilginizi çekin ve sıkıldığınızı belli edin ( O zaman gerçekten sıkılcaksınız çünkü ) sonra gülerek tekrar gel dersiniz ve öpersinizi.

2)Direkt öpmek:
Benim son zamanlarda yaptığım olay, kız kucağımda ısıttım kızı ve ellim vücudunda geziyor, bu sırada kızla bakışırım yanağını-burnunu öperim, gülerim, biraz dudağının yakınına gelirim ama dudağını öpmem, sonra tekrar güler 1 dakika geri çekilirim.Sonra kıza bakıp dalarım dudaklara...

Sonrası sizin zevkinize kalmış.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8