Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlk buluşmadan önce mastürbasyon yapmak.

Mastürbasyon yapmak için kendine güzel bir bahane bulmuşsun.

Son düzenleme:
. etkisi var ve hırslı yapıyor insanı çünkü mutluluk yok. uyuşma yok. sevinç ve sakinlik yok. ayrıntısız düşündüğümüz zaman mast zevk veriyor. zevk =sakinlik ve mutluluk ve diğer şeyler.... mast yapmayınca yükselmek için ve mutlu olmak için kendisini geliştiriyor insan.

Ortak sıkıntınız bu işte sizin. Araştırmadan sağdan soldan duyduğunuz kulaktan dolma bilgilerle konuşuyorsunuz :D Yazıyı bir daha oku bence. s*ks ile mast. arasında fizyolojik açıdan bir fark yok. Vücutta yarattığı tepkiler aynı. "Çok çekince uyuşma geliyo, çok fazla dopamin salgıladığın için eğlensen de sap sap oturursun" gibi saçma bir cümle kullanmışsın. Bu dediğine göre seksten sonra da aynısı olması gerekli. Bilgilerin çok eksik ve kulaktan dolma. Mastürbasyonla erkekliği nasıl kıyasladın bilmiyorum ama yaşına veriyorum. Kendini savunmaya geçmeden araştırıp mantıklı bir cevap vermen dileğiyle :D
Sen kaç yaşındasın ki de yaşıma vereceksin :d çekmeye ve gerilemeye devam et forumlarda her yerde insanlar zararlarını bas bas bağırıyor bu forumda bile kaç tane konu açıldı bana araştır demeden önce kendin araştırman gerekirdi ki araştırsaydın bu konuyu açmazdın bu arada fizyolojik açıdan fark yok demişsin sanırım her 31 çekişinde kendine ben kızlarla ilişki yaşayamıyorum o yüzden elimi *** telkinini verdiğini bilmiyosun ki dolaylı olarak asosyalliğe ezikliğe itiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sen kaç yaşındasın ki de yaşıma vereceksin :d çekmeye ve gerilemeye devam et forumlarda her yerde insanlar zararlarını bas bas bağırıyor bu forumda bile kaç tane konu açıldı bana araştır demeden önce kendin araştırman gerekirdi ki araştırsaydın bu konuyu açmazdın bu arada fizyolojik açıdan fark yok demişsin sanırım her 31 çekişinde kendine ben kızlarla ilişki yaşayamıyorum o yüzden elimi *** telkinini verdiğini bilmiyosun ki dolaylı olarak asosyalliğe ezikliğe itiyor
Üni. sınavında integral ve türevden zorluyorlar baya onlara iyi çalış.

Sikinin ufak olması beni ilgilendirmiyor öncelikle. İyilik de yaramıyor bunlara ya. Yeni nesil bitmişş püü püü

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8