Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

İlk Konum.Parfüm

Bro zara da blue sipirit var hem pahalı değil hemde hoş bir kokusu var ben kullanıyorum

bana özelden yaz sana parfüm hediye edeyim bymonk
Doğru diyorsun ama spor-beslenmeyi karşılamaktan parfüme para kalmıyor kanka. olmadı bidahaki bursu bekleyeceğim artık senin dediğini yapmak için. parfüm koklamakta garip bi fantaziymiş.:LOL:

Şu an kullandığım parfümler ektedir:
Siyah Erkek Sueno Erkek Parfüm 75 ml 1151387 | DeFacto - Bunun hem Sueno hem Guarda'sını kullanıyorum, ikisi de sıcak parfümler. Her sıktığımda kuaförden yeni çıkmış gibi hissediyorum, canlı kokuları var.

Lacivert Erkek Deep Ocean Erkek Parfüm 100 ml 1114000 | DeFacto - Bunu denemek için almıştım, aşırı şekerli bir parfüm çıktı. Çantaya, aksesuara, odaya sıkılabilir. Sevenine güzel.

Extreme 100 ml Erkek Parfüm - TUDORS - Baharat kokulu tarzda bir parfüm biberiye vs. Deri ceketime sıkıyorum genelde.

Ascendant EdT - Bu favorim, çok sıcak bir kokusu var. Paranız varsa alın, deodorantını da öneririm. Günlük kullanmıyorum, özel günler için.

İsterdim ki; Calvin Klein, Hugo Boss, Sauvage, Chanel gibi parfümlerden bir çekmece dolusu sahip olayım ancak bütçem bunlara uygun. Sizin de bütçeniz neye uygunsa ona göre seçmeniz önemli. Bir tane adamakıllı bir parfüm ve 2-3 tane günlük kullanım benim işimi görüyor. "Kokunuz imzanızdır."

Arkadaşlar maddi durumlar sıkıntıda orjinalini alamayacağım fakat elimdeki kötü parfümden kurtulmam gerek. D&P den almayı düşünüyorum. Aklımda 3 koku var. yaz için önerisi olan varsa ve yazarsa çok güzel olur.
-Rochas
-Burberry
-212 man
( Maskülen ve aynı zamanda ferah kokması önemli dostlar. Bu parfüm olayına da pek hakim değilim zaten. şimdiden cevap veren herkese teşekkür ederim)
Clup de nuıte intense 250-350₺ arası bulabilirsin 105ml Creed Aventus kopyası aşırı kaliteli parfüm. Kalıcılığı yüksek maskülen fakat ne kadar ferah bilemiyorum. Araştırıp bakabilirsin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8