Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

İLK SAHAM

Katılım
27 Nisan 2018
Mesajlar
284
Tepkime puanı
220
Yaş
21
Konum
Pendik İstanbul
Şehir
İstanbul
İki gün boyunca bir yabancı dil kursunun broşürlerini dağıttım. Üstümde onların tişörtü ve çantası vardı. elimde ise telefon numarası için liste vardı. 2 günde 90-100 kıza gitmişimdir, kimisi grup kimisi tekti. Genellikle egolarını hissedebiliyorum. Broşürü bile almıyorlar, kendilerini harbiden üstün görüyorlar. Bir arkadaşımla bu işi yapıyorduk. Arkadaşım konuştuğu herkese ısrar ediyordu. Ve bu şekilde baya bi kız numarası topladı. Ara sıra bana laf atıyordu. Numaraları alıyorum gibisinden. Ve bu benim moralimi bozmaya başladı. Hatta kafamın içinde tip konusu gene gündeme geldi. Daha sonra ben sadece kendime odaklanmaya başladım. Arkadaşımı umursamayacak, sadece numara almaya ve broşür dağıtmaya uğraşacaktım. Bir an boş kalmayıp, önüme gelen herkese gidecektim( tabi öncelik kızlarda). Daha sonra bende ısrar ede ede numara almaya başladım. Hatta bir kaç kızla( hatırlamıyorum bazıları gene grup, bazıları tek) gülüştüğümüz dahi oldu. Gittiğim kızların bir kısmı dediğim gibi egosu tavan yapmış, yüzünde gram mimik oynamayan f*hişe çocuklarıydı. Tabi bunu gitmeden öğrenemiyosun. Bir kısmı ise güler yüzlü, söylediğim her şeye ister istemez sırıtıyorlardı. Numarasını alamayıp pes ettiklerime broşürü uzatıp '' bunu al bari, eline yapışmaz'' diye takılıyordum. Gerçi mimiklerimi ve söyleme tarzımı ayarlayamadım galiba tam hatırlamıyorum. Espirili bir dille söylemedim yani tam hatırlayamadım şimdi. Kızların bazıları ise onlara '' bir şey sorabilir miyim?, peki bana yardımcı olmak istermisiniz?'' tarzı sorularıma sırıtarak hayır deyip dinlemeye devam ettiler. Benim için güzel bir tecrübeydi iki gün boyunca toplam 40 kız numarası almışımdır.
 
Katılım
4 Nisan 2018
Mesajlar
129
Tepkime puanı
166
Şehir
İstanbul
yanlış yere odaklandım ama broşür dağıtma işini nasıl buldun?
 
Katılım
27 Nisan 2018
Mesajlar
284
Tepkime puanı
220
Yaş
21
Konum
Pendik İstanbul
Şehir
İstanbul
yanlış yere odaklandım ama broşür dağıtma işini nasıl buldun?
reis denk geldi diyelim. ama ara bulursun zor değil. istanbulda oturuyorsun. her yerde bulursun. git bi yabancı dil kursuna veya güzellik merkezine. broşür dağıtacak birisi lazımmı diye sor. istanbulun neresindesin
 

Kasrqaa

Süper Moderatör
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
839
Tepkime puanı
2,442
Şehir
Eskişehir
Hatalarını yazmak istiyorum.
Genellikle egolarını hissedebiliyorum. Broşürü bile almıyorlar, kendilerini harbiden üstün görüyorlar. Bir arkadaşımla bu işi yapıyorduk. Burada kıza 'ben size muhtacım işareti vermişiniz beden diliniz ile karşıdaki kezbanı suçlamayın önce kendinize bakın ben naptımda bu tepkiyi verdi.
Bir arkadaşımla bu işi yapıyorduk. Arkadaşım konuştuğu herkese ısrar ediyordu. Ve bu şekilde baya bi kız numarası topladı. Israr ile her kızın numarasını alırsınız ve kıza ısrar ettiğiniz için sizi ya uydu erkek yapmak için vermiştir yada başından savmak için numara verse bile sizinle buluşmaya gelme ihtimali %1 dir. 5 ay önce ısrar ettiğim bir kız tel nosunu verdi whatsaptan baktığımda pp fotosu erkekti, Bana yanlış numara verdiğini anlamam yüzümdeki somurtkan ifadeyle doğru orantılıydı :D Numarası konusunda ısrar etmenizi istemem fakat kız test yapıyorsa testleri geçin. Israrcı olmak şöyle olmalı. 3 kere ısrarcı ol. kendi isteği ile surat asarak veriyorsa alma ama gülerek verirse al.
Bir kısmı ise güler yüzlü, söylediğim her şeye ister istemez sırıtıyorlardı. Numarasını alamayıp pes ettiklerime broşürü uzatıp '' bunu al bari, eline yapışmaz'' diye takılıyordum. Stratejini beğendim doğru yoldasın. Böyle kızlar zor kızı oynar numara vermez yapman gereken isim ve soy isimlerini yazman ve yüz simalarını aklında tutup bir sosyal medyadan eklemen. (direk kabul ederler.)

Kızların bazıları ise onlara '' bir şey sorabilir miyim?, peki bana yardımcı olmak istermisiniz?'' tarzı sorularıma sırıtarak hayır deyip dinlemeye devam ettiler. Kadına evet yada hayır verebileceği bir soru sormayın. Mesela broşürdeki birşeyi gösterip param olsada ben alsam diyebilirsiniz. Ben palyacoluk yaptığımda mağazaların önünde öyle bağırırdım :D
 
Son düzenleme:
Katılım
27 Nisan 2018
Mesajlar
284
Tepkime puanı
220
Yaş
21
Konum
Pendik İstanbul
Şehir
İstanbul
Israr ile her kızın numarasını alırsınız ve kıza ısrar ettiğiniz için sizi ya uydu erkek yapmak için vermiştir yada başından savmak için numara verse bile sizinle buluşmaya gelme ihtimali %1 dir. tel numarası konusunda ısrar etmenizi istemem fakat kız test yapıyorsa testleri geçin. Israrcı olmak şöyle olmalı. 3 kere ısrarcı ol. kendi isteği ile surat asarak veriyorsa alma ama gülerek verirse al.

Reis valla amacım sadece korkumun üstüne gitmekti, yani onlarla daha sonra buluşmak değildi.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst