Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İlk tanışmadan sonraki ikinci adım...

yav bunu güç bela bulduk başkasına nası yürüyecem keşke bu olaydı keşke baştan bileydim bu siteyi..Hep aceleden sabırsızlıktan..Zaten bu şaşkınlığım ve bilgisizliğim yüzünden de aldatılıp terkedildik..Bıraksam mı bu işleri ne yapsam :(

Tcma, sikicidede, redpill bunları oku kafanda birşeyler şekillensin

Koy g*te rahvan gitsin be ciğerim sana hatun mu yok :)
Bak, dışarıda binlerce kız var. Biri olmazsa diğeri, o da olmazsa öteki. Yani bir sürü deneme tahtan var. Hem sen kıza ne kadar yapışırsan, kızın senden bir o kadar soğumasına ve uzaklaşmasına sebep olursun. O yüzden bazı şeyleri çok dert edinip de üzerine gitmen, o şeyleri daha da beter hale getirmene sebep olur. Bazen olayları akışına bırakmayı bilmelisin. Bu durumdayken de aynısını yap, bırak biterse bitsin. Devam edersen ne güzel, devam etmezse "sıradaki gelsin" demesini bilmelisin.

Onay aramak, izin istemek, tereddütlü olmak bunlar ezikliğin işlevi kibar olmanın değil

Kibarlık dediğin

Yumuşak ses tonunda
Hadi sahile inelim
Hadi gel kahve içelim veya

Masaya oturmadan sandalyesini çekersin bunlar kibarlıktır

Bunları buluşmada yaparsın daha tanımadığın bir kıza bu kadar yatırım ve onay arama yapmamalısın

Anladım arkadaşlar ben bunları hiç bilmiyordum..Eski ilişkimde kız beni hemen her konuda kullanıyomuş beni uydu yerine koymuş..Zaten ayrıldıktan sonra kardeşimle konuştu dedi ki bu benim çok üstüme düştü çok sevdi çok ilgilendi ben ondan korktum g..tmü çok kaldırdı abla istemiyorum dedi..Gerçi kendi hem bedenen hemde zihnen rahatsızdı iyi de oldu..Ben idare etmesini bilemedim şimdi bakıyorum yine suç benim..

Anladım arkadaşlar ben bunları hiç bilmiyordum..Eski ilişkimde kız beni hemen her konuda kullanıyomuş beni uydu yerine koymuş..Zaten ayrıldıktan sonra kardeşimle konuştu dedi ki bu benim çok üstüme düştü çok sevdi çok ilgilendi ben ondan korktum g..tmü çok kaldırdı abla istemiyorum dedi..Gerçi kendi hem bedenen hemde zihnen rahatsızdı iyi de oldu..Ben idare etmesini bilemedim şimdi bakıyorum yine suç benim..
Dostum ingilizcen varsa "no more mr nice guy" diye bir kitap var. al onu hatim et not ala ala oku.
buradaki makaleleri oku.

amlılarla iletişim 101 dersi için sınıflara - incisözlük
şu postları da okursan senden kralı yok :)

Bol şans dostum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8