Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

İmaj değişikliği nasıl yapılmalı

Dostlar imaj değişikliği yapmak istiyorum fakat nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum
Saç kesimim , aksesuarlar , kaş , ve sakal
Kıyafet vs
Bu arada erkeklerin kaş almasını kızlar nasıl bakıyor ilk defa alacağım
Fikirlerinizi merak ediyorum

Son düzenleme:
Kızlar açısından bakımlı bir erkek izlenimi bırakırsın tabi çevrende keko kızlar varsa laf ederler zaten o kızlardan da uzak dur amk

İmaj değişikliği içinde

-Sakalını her hafta düzenli kes

-yüzüne uygun saç kesimini bul forumda bu konuyla ilgili başlık var yüz tipine göre saç kesimi

-aksesuar olarak dandik zincir kolyelerden uzak dur iyisinden kolye alabilirsin çok pahalı değil plastik,harf yazılı,ip bilekliklerden uzak dur genel olarak bileklikten uzak dur
Kendi zevkine uygun analog saat al

-kendi parfümün olsun forumda başlık var parfüm örnekleri bakarsın

-kıyafet olarakta herkez gibi görünmemeye özen göster kendi tarzını oluştur yine forumda sayısız başlık var kıyafet önerileri ordan bakarsın

Dostlar imaj değişikliği yapmak istiyorum fakat nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum
Saç kesimim , aksesuarlar , kaş , ve sakal
Kıyafet vs
Bu arada erkeklerin kaş almasını kızlar nasıl bakıyor ilk defa alacağım
Fikirlerinizi merak ediyorum
Kaş Almana Gelelim önce mağara Adamı Olmak hiç hoşuna gitmez.
Imaj Değişikliği Yapmak çok güzel bir şey
Ben eskiden Hindistanlıya benziyordum
Kendine Yakışanı Bulucaksin Merak etme

Kardocan, kaşlarını eğer incecik yapmazsan kesinlikle kızların olumsuz bir şey diyeceğini sanmıyorum. Eğer çok yoğun kaşın varsa biraz inceltmen kesinlikle daha iyi olacaktır.
Giyim konusuna gelecek olursak hafif bol gömlekler önerebilirim. kollarını sıyırıp üsttende bir-iki tane düğme açarsın. (nargileci gibi olmayacak şekilde)
Saç kesimini berberine sorarsın -eğer düşündüğün kadar iyi bir berberse- yüz tipine göre bir şekil yapar.
Sakal için eğer yüzün sivilceliyse kirli sakal bırakabilirsin sivilce yoksa sinekkaydı yapabilirsin bir de çene kasların varsa faça durur.
Aksesuar olarak orijinal bir kolye almanı öneririm. Orijinal derken gidip pahalısından olsun anlamında değil tabii ki özgün olsun.
Bileklik alabilirsin kaba durmayanlarından. Umarım yardımcı olabilmişimdir, iyi forumlar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8