Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İngilizce nasıl öğrenilmeli ? Ben nasıl hallettim ?

Discord uygulamasında içinde yabancı insanların olduğu ingilizce pratik yapmak için bir kaç sunucu var ben genelde oradan buluyorum, telefondan da gene farklı uygulamalara bakabilirsin mesela bottled ( bu uygulama da sesli konuşmuyorsun yabancı biri ile mektuplaşıyorsun ).
Kardeşim sesli konuşma veya kameradan konuşma lazım listening ve speakingi geliştirmek için...Discord indiriyorum şu anda da o grupları nasıl bulacağım?

Kardeşim sesli konuşma veya kameradan konuşma lazım listening ve speakingi geliştirmek için...Discord indiriyorum şu anda da o grupları nasıl bulacağım?
Sunucu ekle butonuna bas ardından davet linki yazan bir kısım var oraya "english" yazıyorsun ve o gruptasın. Discordu hiç kullanmadıysan bir araştır derim yani sonra bir iki tık zorluk çekebilirsin.

Kardeşim çok çok teşekkür ediyorum acayip bir sürü grup var yabancı insanlarla konuşulabiliyorum az önce italyan asıllı almanyada yaşayan birisi ile konuştum herif 3 dil biliyor 4. için çabalıyor acayip derecede iyi bir ingilizcesi var yani anlayacağın
Türkiyedeki eğitim sisteminin amına koyam

Kurslar para tuzağı kurslara felan gitmeyin kursun tek avantajı size disiplin vermesi
İnternetet tonlarca kaynak var ingilizce konuşmak için...

Arkadaşlar grammar vocabulary felan hepsi gereksiz önemli olan konuşmak speaking ve listening size 2 link bırakacağım izleyin

Umarım hayatınız değişir herkes bol şans :)))

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8