Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İnsanlara karşı yapılan yanlışlar

burda daha hayatın çok başında kardeşlerim var ve onlara yararı dokunacak bu bilgileri sunuyorum,kadınlardan bin kat daha önemli olan bu tavsiyeleri dikkatle dinleyin.

1*kimseye hak etmediği halde yardım etmeyin

2*kimseye hak etmediği halde güven duymayın

3*boş boş arkadaşlarınızla gezmeyin kaliteli vakit geçirin yada evinizde oturup kendinizi bi şekilde geliştirin

4*kimseye hak etmedikleri halde güveneyim demeyin

5*size birşey katmayan kalitesiz insanlarla muhabbet dahi etmeyin hemen silin

6*iyi niyetinizi hak etmediği halde ilk başta kimseye belli etmeyin göstermeyin mesafenizi koruyun

7*Herzaman her durumda bencil olun ben demeyi bilin ilk önce siz önemlisiniz kimseyi kendinizden öne koymayın

8*paranızı saklayın kimseye para yedirmeyin ne kız ne erkek bu konudada bencil olun

9*kavgacı insanlarla muhattap olmayın sinirlerinizi kontrol edin,kavga negatiflik varsa o ortamda bulunmayın

10*bazı insanlara tepeden bakın evet hafif ego iyidir,kendini geliştirmeyen kendine bakmayan çabalamayan boş insan sizinle vakit geçirmeyi hak etmez

11*hemen ulaşılacak herkesin ulaşabileceği bi adam olmayın herkesin telefon rehberinde olmasın numaranız.

12*size ilgi gösteren size saygı duyan insanlar olsun çevrenizde ama onlarlada mesafenizi koruyun

13*Kendiniz,aileniz,kariyer üçlüsü ilk önceliğiniz olsun daha sonra eğlence sonra kadınlar olsun önceliğiniz

14*Kimseye hedeflerinizden bahsetmeyin herşeyi gizli gizli yapın kimsenin ruhu duymadan gelişin

15*Sadece kendinizi gözünüzde büyütün

16*her durumda önce bana faydası dokunucakmı kafasında olun

17*duygu ve mantık karşı karşıya gelirse zorda olsa mantığınıza güvenin

18*negatif olan herşeyden kendinizi soyutlayın

19*sağlığınıza zarar veren herşeyden soyutlayın kendinizi

20*kimsenin derdini dinleyip vakit kaybetmeyin siz hayır kurumu değilsiniz kendi derdiniz yeter zaten hayat zor (ha çok iyi birisidir o ayrı)

sizde birşeyler eklerseniz sevinirim :)

Bir şeyler eklemek istedim ama doğrudan ya da dolaylı olarak söylenebilecek her şeyi yazmışsın :)

Sağlam bir yazı olmuş tebrikler.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8