Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İnsanları şarjlamak içimden gelmiyor

48 laws of power kitabını oku.
Aradığın her şey var.

Daha 30 dakka önce 20 dakka bi kadınla şarjladım. Minibüsteyi bi 5 dakka yapsammı yapmasammı diye düşündüm sonra dönüp dedimki size bir şey danışıcam yanlış anlamayın maksadım kötülük değil ama ailem beni çok baskılıyor sizde bir annesiniz galiba (az önce kızıyla konuşmuştu telefonunda kızım yazıyodu) ne yapmam lazım sizce ailemde haksız değil bu konuda dedim ve başladık konuşmaya konuşma benim kontrolümde kadın anlatıyo durmadan bişeyler ama konuşmayı saptırmıyorum sonra en son diyecektimki sohpet güzeldi sana nasıl ulaşabilirim bidaha teselliye gerek duyarsam diyecektimki şu söz geldi aklıma herkezi potansiyel s*x oyuncağı olarak görme normal konuştuğun insanlarda olsun bide adam yerine koydu o kadar derdimi dinledi felan o kadarda o. çocukluğu yapmıyim dedim . (kadın 35 yaşlarında gzeldi iş yerini felan öğrendim cxDDDD

Bazı şeyler karşılıklı ilgilenen samimi güler yüzlü insanlarla ben bezen tek bakışta tanımadığım insanlara yakın hissediyorum.içinden gelen insanlarla ilgilenmiyorum.
Şunu anlamadım ben ne demek istediğini Türkçeyi biraz bozmuşsun yazarken?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8