Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İnsanların hayatlarına dokunmaktan korkmak.

Sizde böyle bir problem var mı insanların hayatlarına dokunup onların yönünü değiştirme sorumluluğu almaktan korkuyorum bu sadece ilişki değil. Herşey için geçerli.

Sizde böyle bir problem var mı insanların hayatlarına dokunup onların yönünü değiştirme sorumluluğu almaktan korkuyorum bu sadece ilişki değil. Herşey için geçerli.
Bunu Daha da açıklarsan belki yardımcı ola bilirim

Bunu Daha da açıklarsan belki yardımcı ola bilirim
İnsanların hayatına dokunmaktan korkmak derken ne bileyim benden hoşlanan birileri var, biraz ilgiyle birşeyler baslatabilirim ama onu sevmiyorum ve sanırım kimseyi sevmiyorum. İnsanlardan çabuk sıkılıyorum, onların hayatına dokunup sonra bırakmak istemiyorum. Yada bir kızla ilişki yaşayıp onu bıraktıktan sonra benim yüzümden yanlış şeyler yapmasından korkuyorum böyle işte...

İnsanların hayatına dokunmaktan korkmak derken ne bileyim benden hoşlanan birileri var, biraz ilgiyle birşeyler baslatabilirim ama onu sevmiyorum ve sanırım kimseyi sevmiyorum. İnsanlardan çabuk sıkılıyorum, onların hayatına dokunup sonra bırakmak istemiyorum. Yada bir kızla ilişki yaşayıp onu bıraktıktan sonra benim yüzümden yanlış şeyler yapmasından korkuyorum böyle işte...
Korkma Her kes Kötü yola filan düşmez
Açıkçası denemeden bilemezsin.
Zerre dahi düşünme ve Bir Kizla Ilişki yaşa sonrası gelir zaten Bu arada Asosyalsen biraz Sosyalleşmeni öneririm

Korkma Her kes Kötü yola filan düşmez
Açıkçası denemeden bilemezsin.
Zerre dahi düşünme ve Bir Kizla Ilişki yaşa sonrası gelir zaten Bu arada Asosyalsen biraz Sosyalleşmeni öneririm
Yok asosyal değilim, hatta fazla bile arkadaşım var desem yeridir. Sadece bu konular aklımı kurcalıyor

birilerine zarar vermekten korkma akışına bırak

Kork kanka cok kizi intihar evresine getirdim,cok kizi aglatdim yalvartdim hayatlarini alt-ust etdim sora baya vicdan yapiyodum bi ara.Ama toparladim kendimi.Sana bogle sogleyeyim bogle korkun varsa hic bi kiza umut verme,direj fuckbuddyn yap becere biliyosan.Sorasinda kiz basina belada ola bilir 300 grama gore kendini camura batirma.Bu arada baya kari kiz sikmediysen kadinlardan hizli sikiliyosan assagilik komplekside ola bilir sende.Azacik arastir bu konudada.Bol sans :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8