Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

insanlarla konuşmayı ve kızlarla flört etmeyi unuttum :D

merhabalar konu başlığı biraz garip gelebilir ama gerçekten bu durumdayım önceden bu duruma düşenler veya yardım edebilicek kişiler üşenmeyip okusun lütfen biraz içimi dökücem konuya gelelim. ben 2-3 sene öncesine kadar çok sosyal eğlenceli komik bir çocuktum bi ortama gitmediğim zaman o ortamın neşesi eğlencesi kalmazdı fakat sonra alfa forumlarında takılmaya başladım günde 6-7 saat bu tarz ve benzeri şeyleri okuyup hiç harekete geçmediğim için yavaş yavaş sessiz sakin ve ruhsuz bir tipe dönüştüm ve gerçekten insanlarla konuşmayı unuttum. ilişkilerim berbat durumdaydı etrafımdaki insanlar bir bir eksildi ve bu durumdan nefret etmeye başladım kendimi düzelteyim derken iş daha da boka sardı ve şuan çok garip bi durumdayım insanlarla yüz yüzeyken iletişim kuramıyorum muhabbet merhaba nasılsın naberden ileriye gitmiyor gitse bile bi konu başladığında üstüne söyleyecek bir şey bulamıyorum o an aklıma gelmiyor eve gittiğimde veya boş kaldığımda aklıma geliyor ve keşke o an aklıma gelseydi de böyle söyleseydim ne muhabbet açılırdı be diyorum özgüven problemimin olmadığını düşünüyorum çünkü arkadaş ortamımdayken iddiaya girdiğimiz d c oynarken ki cesaret görevlerini filan yapıp toplum içinde çığlık atmak gibi şeyleri yapabiliyorum fakat iş insanlarla muhabbet kurmaya gelince durum böyle oluyor eğlenceli aktif bir insanken yavaş yavaş pasif birisine dönüştüm ve bu durumdan nefret ediyorum kurtulup eski halime dönmek istiyorum ne yapmam lazım. bu arada kızlarla flört etme olayına değinmemişim tekrar okuduğumda farkettim ona da değinmek istiyorum bi kızla bi türlü iletişim kuruyorum mesela ama olayı flörte getiremiyorum mesela kız bana iş atsa bile ben o an normal bir şeymiş gibi hiç tepki vermiyorum veya odun gibi davranıyorum aklıma o an bir şey gelmiyor sonrasında geliyor dediğim gibi :D nasıl flörte getirip sevgili olucağımı unuttum kızlarla iki konuyuda aydınlığa kavuşturup bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim bu boktan durumdan bu sene içerisinde kurtulmam lazım seneye üniversiteye başlayacağım çünkü

Azar diye uygulama var orada konuşmak daha zordur reelde konuşmaktan. Dene kaybedecek bir şeyin olmaz ama geliştirirsen orada kendini reelde kral olursun

bir süre buralardan uzaklaş dediğin gibi 6-7 saat günlerce okuyan insan kendi içinde cevapları bulundurur. iç gözlem yapıp oradan edindiğin sonuçları uygulamaya koy ve alışkanlığa dönüştür.

Şu corona sağolsun bende insanlarla muhabbeti azalttım.Karşıda ki insan muhabbeti uzatıyorsun "he he" deyip muhabbeti sonlandırıyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8