Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İnstagram Kız tavlama adı altında dolandırıcı sayfalar

kesinlikle katılıyorum yanı burda kimseyi savunduğumuz yok bı suru kaynak zaten ıngılzceden turkceye cevrılmıs sekılde verılıyor, adam buna uğraşmamak için gidip satın alıyor valla aklınız varsa dostumun dedıgı gıbı sizde kaynakları turckeye cevırıp bide ınstagram sayfasından reklam yaptınızmı ohhh tadından yenmez mis :)) satıp para kazanırsınız sözde bilgilenmek kendını geliştirme cabasında olan arkadasları kerızlersınız ,)
bu piyasa boyle herseyı parayla satıyorlar ... Bu konularda hiçbir şey bilmeyen arkadaşın , bir umut olarak boyle yolla başvurup kendını gelıstırme ıstegını ben kerizlik vb. ithamları hakkettıgını düşünmüyorum ve noktayıda burda koyuyorum .Eskı günlerdeki gıbı guzel yazılar yazılsada okusak ,bu aralar Skolyox ,CemilQardasli kardeslerım guzel yazılar paylaşıyor mutlaka bakın derim yazılarına...
Bunu görmek mutlu etti :D bir video daha çevireyim hoşuma giderse bugün paylaşırım

Kıza "selamün aleyküm" dediğiniz an cebinizden para çıkıyor. Bu salaklar ortada kız mız yokken para saçıyor. Ulen o para kızla ilişki yaşadığın zaman lazım olacak, yazık günah.

kesinlikle katılıyorum yanı burda kimseyi savunduğumuz yok bı suru kaynak zaten ıngılzceden turkceye cevrılmıs sekılde verılıyor, adam buna uğraşmamak için gidip satın alıyor valla aklınız varsa dostumun dedıgı gıbı sizde kaynakları turckeye cevırıp bide ınstagram sayfasından reklam yaptınızmı ohhh tadından yenmez mis :)) satıp para kazanırsınız sözde bilgilenmek kendını geliştirme cabasında olan arkadasları kerızlersınız ,)
bu piyasa boyle herseyı parayla satıyorlar ... Bu konularda hiçbir şey bilmeyen arkadaşın , bir umut olarak boyle yolla başvurup kendını gelıstırme ıstegını ben kerizlik vb. ithamları hakkettıgını düşünmüyorum ve noktayıda burda koyuyorum .Eskı günlerdeki gıbı guzel yazılar yazılsada okusak ,bu aralar Skolyox ,CemilQardasli kardeslerım guzel yazılar paylaşıyor mutlaka bakın derim yazılarına...
Adım geçti ve övüldüm acayip şekilde mutlu oldum Teşekkürler

Arkadaşlar *** ile ilgili tüm gerceği soyliyom arkasindaki adamlari bizzat taniyorum ve hepsi yalan takildigim adam bazilari benim eski takildigim hatunu dusurmek icin yurumuş yalan şeyler tamamen isimlerini vermicem bana da teklif etmişlerdi red ettim inanmayin.*** ile.ilgili hersey yalandir

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8