Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

instagram problemi

yonja, siberalem (ergenler bunları bilmez), facebook, instagram, tinder hatta twitter'da bile oyun açıp ekmek yiyen biriydim.

Biriydim diyorum çünkü uzun zamandır sanalda oyun açmayı bıraktım. Kendini geliştirmek ya da yeni oyun antremanları için lazım ama eskisi gibi ne tat veriyor ne de buluştuğum tipler beni tatmin edebiliyor. Benim için tam bir zaman kaybı. Onun yerine wikipedi'ye girip saçma sapan tarihi olayları okumak bile daha faydalı benim için :)

Yaklaşık bir senedir instagram oyununa ara vermiştim.Şu karantina zamanlarında tekrar başlayayım dedim.Ancak şöyle bir problemle karşılaşıyorum,takip isteklerimin hiçbiri kabul olmuyor,daha önceleri hiç böyle bir problemle karşılaşmamıştım,kime istek yollasam kabul ederdi.Böyle bir durum başına gelen veya bu durumla ilgili bilgisi olan var mıdır
sosyal medya ölü bir durumda, ha bak geçen ekmek düşürdüğüm oldu yine ama boşa zaman kaybı.
saha açık olsa dışarı çıksam daha fazla başarı oranı olacak.
hele şu tiplere çok gıcığım görüldü atan vs bunlara dışarda set açsam bülbül olup şakıyorlar!

Brom sosyal medya muhabbetleri eskidendi bence. Şimdiki hanımefendiler de bunun farkında kendi arkadaşlarımdan biliyorum. Kimse Instagrama tindera twitterdan veyahut başka sosyal mecralardan hatun düşürmüyor, hatun da düşmek istemiyor :DD Bence canlı kanlı set muhabbeti en sağlıklısı. Ortamından olur arkadaş çevrenden olur vb. He şu durumda zor tabi lakin birkaç ay dişini sıkarsan güzel günler seni bekler :D eyvallah.

Dostum seni temin ederim bu zamana kadar öğrendiğim tek birşey varsa oda instagramda 3-5-10 tane kız düşürüp hepsini aynıanda idare edeceğime dışarda buluştuğum 1 kızın bana daha çok şey katmış olmasıdır O yüzden oyunları sadece buluşmaya çalışarak oynamak daha mantıklı. Eğer kız senden hoşlanmıyorsa belli bir süre sonra irtibatı kesiyor zaten hepimizin başına gelmiştir. Real bir irtibat ( ses,görüntü ) olmadan bu işler instagramdan hiçbir şekilde yürümüyor kendimizi kandırıyoruz hep düşürdüm diye.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8