Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İnstagram ve Yürüme

Selam dostlar her zaman dediğim gibi sosyal medyayı unutun. Sosyal medya iradenizi düşürür size kolay gibi gözükeni oturduğumuz yerde yapmanız için imkan tanır ve hem vaktinizi hem de umudunuzu çalar.

Ama yine de deneyim için kullanacak olanlar veya ayağı kırık, cesareti kırık, özgüveni düşük dostlarım bu düşük olan sıfatlarını yükseltme sürecinde iken biraz eğlenceye ve "tecrübemsi" ye ihtiyaç duyar.

Şimdi size bir örnek vericem dostlar bunu kendinize uyarlayın . Camiayla yeni tanıştığımda uyguladığım ve verim aldığım yöntemdi.

Evet dostlar avın profili inceledim hep kendi fotoğrafını atmış 10-15tane ama hepsine tek.O sırada şeytani manipülatif düşünce sistemim(mucx , tcma okudukça oluşuyor bu) aktifleşti sanki. Kıza selamsız sabahsız "NEDEN HİÇ ARKADAŞIN YOK?" yazdım kız bir süre bakmadı sonra baktı 10mesaj süren bir trafiğin ardından seni ilgilendirmez sonucuyla beni postaladı(bu noktada sakın uzatmayın muhtaçlık belirtmeyin ve sohbeti kesin). 2saat sonra ne oldu bilin bakalım "SENCE NEDEN HİÇ ARKADAŞIM YOK SEBEBİ BEN MİYİM" tarzı bir mesaj geldi buradan sonrası avınızın tuzağa düştüğünü gösterir sonrası yeteneklerinize bağlı ve ben kızla bu mesajdan sonra 3saat konuştum dostlar gece 1.5-2ye kadar.Ha sonra sevgili hikayelerini dinleyince iş patlatı...

Madde 1: Dostlar çok önemli bir problem yoksa kesinlikle saha yapın.

Madde 2:Kızlar instagramda(wp,tinder vs. Dahil) söylediklerini ve takındıkları tavırları kesinlikle gerçek hayatta söyleyemiyor ve aynı tavırı takınamıyorlar.

Madde 3:Son çare inst. İse manipülasyon teknikleri ve gizem kullanmazsanız işiniz çok zor dostlar ki kullansanız bile kızı bağlama olasılığınız %20nin üstünde değil

İyi forumlar dostlar...

Çok haklisin dostum bu konuda mesela sahada görsem umrumda olmayacak bir dişi instagramdan beni siklememe cesareti gösteriyor ve bu defalarca kez olunca gerçekte de böyle olucağını düsünüp sorunu kendinde aramaya basliyorsun bu yüzden face to face önemlidir.

Aynen beyler kendinizi gercek hayatta gosterin sosyal medya onlarin silahi sosyal medya olmazsa hiç bi sike yaramiyacaklardı

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8