Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Instagram Yatırım

Merhaba dostlar, para kazanmak için Instagram'a giriş yaptım. Sayfanın postları vb herşey hazır diyebiliriz. Yatırım olarak 3000TL yatırmayı düşünüyorum sayfaya, eğer başarılı olursam bu parayı çok rahat katlarım. Eğer başarısız olursa da tecrübe edinmiş olurum. Sizce paylaşım yaparken nelere dikkat etmliyiz? Ve bu reklam parasını Instagramın reklam servisini kullanarak vereceğim. Ortalama olarak 660.000-1.500.000 kişiye erişim sağlayabileceğimi söylüyor Instagram. Yoksa sayfalara para vererek mi reklam verelim? Tecrübe edinmiş kullanıcılar bilgilendirirse güzel olur

Bu senin konseptine bağlı biraz da benim arkadaşım mizah sayfası için instagrama reklam verdi fakat 3.400 civarı beğeni geldi gelen takipçi 20 30 benim önerim sayfalara ilgi çekici bir reklam vermen , vereceğin sayfaları seçerken takipçileri ile samimi olan sayfaları seçmen daha iyi olacaktır , zamanında 10k sayfam vardı fakat salaklığım işleri berbat etti 1 ay içinde 10k kasmıştım.

Etkileşim reklamlarını mizah vs. sayfalar için kullanma.
Düzgün etkileşimli bir sayfa bulursan ordan reklam alabilirsin böylece daha çok takipçi gelecektir. Sen takip edilmek istiyorsun etkileşim kasmak değil, eğer bir mağazanın sayfası veya e shop sayfası olsaydın etkileşim reklamları daha mantıklı olurdu.

eğer satış yapacaksan önce satacağın ürünlerin kimlere hitap edeceğini seç ve ardından o kitleleri barındıran sayfalara reklam ver.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8