Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Instagram'dan biriyle tanışmak.

Arkadaşlar merhaba, keyfiniz nasıl :)

Benim bir problemim var, internetten biriyle tanışamiyor bunu birak tanistiklarimla bile mesajlasamiyorum. Bana karsimdakinin yüzünü gormeden yazismak cok zor gibi. Siz nasil yapıyorsunuz?

Arkadaşlar merhaba, keyfiniz nasıl :)

Benim bir problemim var, internetten biriyle tanışamiyor bunu birak tanistiklarimla bile mesajlasamiyorum. Bana karsimdakinin yüzünü gormeden yazismak cok zor gibi. Siz nasil yapıyorsunuz?
sesli mesaj kullanıyorum ben

Mesajlaşmak sebebin nedir konu bulamamak falan mı?

İnternetten biriyle tanışamıyor olmanı iyi yönde yorumlaman gerekiyor, "internette olmuyorsa, reelde olacak" deyip reel'de denemelerini arttırsan kat kat iyi olacağını düşünüyorum. İnternette tanıştığın kişinin de seni kandırma ihtimali var bunu düşünerek reele yönelmeni öneriyorum. bkz. balık etliyim biraz dedikten sonra Kırkpınar güreşçisi çıkması. İlla internetten konuşmayı istiyorum diyorsan da çok düşünme, rastgele bir şey yaz -selam ateş emojisi vs. dışında- merak uyandır. Yazdığın hanımefendi cevap verirse, konuşmayı devam ettirirsin zaten.

İyi forumlar...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8