Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Instagrami Nasıl En Verimli Şekilde Kullanırım?

Şunu söyleyeyim, İnstagram muhabbeti artık SEO işine döndü. SEO olayını bilen arkadaşların aklında bir ışık patlamıştır şuan. Etiket kullanımından açıklamalarınıza kadar her şeyin bir ahenkle birbiriyle sevişmesi diyebiliriz. Eğer fotoğraflar üstünde düzenlemeler yapıp uygun filtrelemeler yapabiliyorsanız, attığınız fotoğrafları insanların genel profil arama parametrelerine uygun şekilde "tag" kullanıyorsanız en azından sosyal hayattan tanışmadığınız (yarım kalite)hatunları ayağınıza getirebilirsiniz. Onun dışında İnstagram için hikayesinde sürekli çakal kasayla yanlayıp, bunu bir meziyetmiş gibi beta sürüsüne paylaştığı birbirlerine circle jerk yapan aptal sürülerinin mecrası diyebiliriz. Kısacası Instagram için görsel açıdan ve algoritma açısında gereken çabayı sarf etmezsen, az oranda bulunan hatunları çekemezsin. Onun dışında da pek bir halta yaramaz zaten. İnstagram'ıma bakıyorum, oradaki ben ben değilim. S*kimde de değil, sadece tanıştığım insanlar sorunca kullanmıyorum dememek için tutuyorum kenarda.
fostum ben direk sildim bana soranlaar olduğu zamanda kız arkadaşım sormuştu boş ve gereksiz demiştim zaman kaybı da diyebilirsin yani kimseyi sikine takma instagramı sildikten sonra kafan daha rahat oluyor kesinlikle silmelisin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8