Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İnternetten Açılış Yapma

Konu internet olunca gözlemlediğim nasıl olsa görmüyor veya cevap yazmayacak şeklinde bir önyargı ile mesaj atılması.
Bir diğer mesele ise sıradan herkese aynı mesaj atılarak sürümden kazanma mantığı gödülmesi. Belki sonuç almak mümkündür ama bu hataları ben de yaptığım için pek başarılı olacağını söyleyemeyeceğim.
Peki ne yapmak lazım? Öncelikle profillei inceleyerek gerçekten bana uygun mu diye bakıyorum. Örneğin tarzı var mı, yaşı uygun mu, aynı şehirde miyiz, güzel mi gibi.
Daha sonra mümkün olduğunca ilgi alanlarını öğrenmeye çalışıyorum. İlla ki herkese açık gönderisi vardır, ne kadar çok done, o kadar başarı şansı.
Daha sonra direkt mesaj aynı sahada yapıldığı gibi. Kız okuduysa kesin profilime bakacaktır çünkü o da aynı izlenimi benden edinmek isteyecek. (Yaş, yakışıklılık, karizma, olgunluk vs bu yüzden düzgün bir profilim var) ;)
Hiç ilgisini çekmemek de mümkün tabi ama atılan tohumlar bazen aylar sonra dönebiliyor bunu da göz ardı etmemek lazım.
Bir şekilde cevap vermişse olay çeneye kalmış. Düzgün itici olmayan bir yaklaşımla ilgi alanına hitap edince gerisi geliyor.
O noktada güven kazanılmışsa telefon numaralarını kendileri veriyorlar. Sonra olay WhatsApp a taşınıyor, iletişim hızlanıyor.
Totalde bu süreç kadına göre değişiyor. Uygulamalarım sonucunda telefon numarasını bazen 10 gün sonra alabildiğim gibi aynı gün içinde de alabiliyorum(genelde kendileri veriyor)
Hatta en son başarımı da söyleyeyim. 1 saat içinde telefon numarasını alıp 1 saat de telefonda konuşup ertesi gün için de yüzyüze buluşmak üzere randevulaştık.
Bu yöntemle başarı şansı daha yüksek. Önceden çok efor harcayarak ayda 1 numara belki alabilirken şimdi daha az çaba ile haftada 3 numaraya kadar alabiliyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8