Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Işinize Yarayacak MOTTOLAR #1

Merhaba Sayın Üstatlar
Günlük Dram filmleri gibi hayatımda
Neyse Neyse Şimdi Acitasyon yapma dediğinizi duyar gibiyim 😂
Kısacası kendimi hızlı işin işinden çıkaracak ve kendimi Motive edecek Mottolari size paylaşıcam.
1. Korku diye bir şey yoktur Evlat
Tehlike vardır Korkuyuysa Insan oğlunun uydurmasıdır
2. Bir balığa Ağaç tırmanmayı bilmediği için yargılarsan ömrünü aptal olduğunu sanarak geçirir - Albert Reyis
3. Hayat bir Bisiklet gibidir Pedalları çevirmeyi bırakmadıkça ilerlersin
Gine Albert Reyis
4. Bana Deli dediler Atomu parçalayıp Ellerine verdim - Oha Gine Albert 😂
5. Her gün Mutlu olursam Hayatın ne zevki kalır ? - Bu sefer Albert değil 😂
Dosyevsky
6. Her kötü şeyden sonra iyi bir şey gelir her iyi bir şey den sonra ise kötü Sonuç olarak hayatın hep Ortalamada olur - bu benim Mentalitem Kötü şey olduğunda bile üzülmüyorum aksine seviniyorum Iyi hadise olduğunda kendimi kötüye hazırlıyorum bunun doğru kullanmazsanız korkunç bir hal alır Ying ve Yang Mentalitesiydi galiba
7. Bembeyaz ve Simsiyah diye bir şey yoktur Diğerine nazaran Siyah ve Diğerine nazaran beyaz vardır. 1 cümle ama benim çok işime yarıyor kafa yorarsaniz güzel bir laf anlamayanlar için aciklaya bilirim-
LütfiZadə
8. Koca poponu kaldır ve niye Kral olduğunu onlara göster - Kral bir benzetmedir 😂 Buda Kendime Ait
9. Eğer Yoksul ve Sefil bir hayat istiyorsan devam et doğru yoldasın - Buda kendime ait Telefonu fln elime aldığımda kendime söylüyorum
10. Eğer Şirketiniz Tamamen Batsaydı Napardiniz ? Gine Yapmaya çalışırdım peki Sizi ne dur dura bilir ?
Pes etmediğim sürece hiç kimse beni durduramaz yada Ölmem Gerek 😂 - Elon Reyis
11. Garsona kötü davranıp bana iyi davranan birisine asla Güvenmem ben garson olsaydım banada aynısını yapardı
- Muhammed Ali
Eğer Daha fazla ve ya Istek konularınız varsa Yaza bilirsiniz
Türkçemde sorun varsa Özür Dilerim
Давай Брать Дасв данные 😂

Bonus +
1 ci denemen başarısız ola bilir ama
100 cüsünün başarısız olacağını sanmıyorum

Hayatta kalmamızı sağlayan duygudur aslında Korku. Korkmayan adamın her şeyi yapabileceğini zannederiz ama aslında öyle değildir. Korku adama her şeyi yaptırır. Çünkü Savaş ya da Kaç mekanizmanı tetikler. Korkuyorsun çünkü kaçamazsın, bu yüzden seni savaşmaya cesaretlendirir. Korkmayan bir adamın yapacakları sınırlıdır, ama korkan bir adamın asla.

Hayatta kalmamızı sağlayan duygudur aslında Korku. Korkmayan adamın her şeyi yapabileceğini zannederiz ama aslında öyle değildir. Korku adama her şeyi yaptırır. Çünkü Savaş ya da Kaç mekanizmanı tetikler. Korkuyorsun çünkü kaçamazsın, bu yüzden seni savaşmaya cesaretlendirir. Korkmayan bir adamın yapacakları sınırlıdır, ama korkan bir adamın asla.
Buda Doğru Üstat ama bak insanlar köpek den korkarım diyor ya mesala orda köpeğin ona saldırma Tehlikesi olduğu için söyler Ve S.
1-cisinin çok işlevi olduğunu açıkçası söyleyemem Ama Senin gibi bir Üstadın Yazdığım Makaleyi okuması ve beni aşırı mutlu etdi Hinceusun Gelişim Arşivi Ne Durumda ?
Nasılsın ? Günün nasıl geçiyor Üstat ?

Buda Doğru Üstat ama bak insanlar köpek den korkarım diyor ya mesala orda köpeğin ona saldırma Tehlikesi olduğu için söyler Ve S.
O evrimsel bir şey. Örneğin, hayatında hiç yılan görmemiş bir insanın yılandan korkması gibi.

Sek kelimesini anlamadın sanırım. İçine başka içki ya da sıvı katılmamış olan içkilere deniyor. Böyle düşündüğün zaman "beni sek düşün kimseyle karıştırma"nın anlamı ortaya çıkıyor ;)
Tamam Üstat bende sandım ki Gine Linç geliyor diye ; )

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8