Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İSTANBUL set 1

tiryaki

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tatil için ankaradan istanbula geldim cumartesi dönüyorum dün öğlen ve akşam saatlerinde açtığım setleri sizlerle paylaşmak istiyorum ayrı ayrı konular acicam tek konuya sığdırmak istemiyorum yazım hataları olabilir telefondan yazıyorum kusura bakmayın şimdiden konuşmaları tam net şekilde hatırlamıyorum ama hatırladığım kadarıyla yazicam

Mekan Büyük Ada Plaj. Hedef=H Kankası=K Ben=B Kızın Annesi=A

Bu açtığım sette kızın anneside vardı seti açmadan önce annesiyle denizde yüzerken deniz anaları fazlaydı onun hakkında konuştuk ablayla sonra bu sohbeti kızlara yanaşmak için kullandım 😂

3'de şezlongda güneşlenirken yanlarına gittim

B=Abla şu deniz anaları bir gitmedi yüzmeye korkuyoruz

A=bisey olmaz gir sen ısırmıyor burdakiler

B=Siz İstanbullusunuz galiba kızlara da bakarak

H=Evet
K=Evet sen
B=Ben ankaraliym tatile geldim bla bla burda okul hakkında İstanbul hakkında uzunca konuştuk buraları yazmıyorum yarım saat konuştuk nerdeyse genelde onları konuşturdum az konuşmaya çalıştım göz temasını bozmadım duruşumu ayarladım ses tonu vs konuşmanın sonunda instagram aldım numara istemedim yaninda annesi var rahat edemez diye karşılıklı takiplestik bana instagramdan gece yazdı biraz konuştuk uyuya kaldım ve kalkar kalmaz size raporumu sunuyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8