Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İSTANBUL SET 4 (son set)

tiryaki

Forumdan Uzaklaştırıldı
Herkese günaydın bu set benim için biraz zor oldu çünkü karşı taraftan etkilendim ve nasıl konuşma baslatıcam diye uzunca düşünmeme sebep oldu normalde 0 heycan olur ama bu sefer farklıydı insanız sonuçta duygusuz değiliz 😄 Dün akşam istanbuldan ankaraya giden şehirler arası otobüse bindim olay burda geçiyor kızın ismini vericem ismi Aybetül ben kısaca Betül yazicam Betülü otobüs firmasının ofisinde gördüm benim gibi otobüsü bekliyordu tek başına o an etkilendim (kız harbi güzel beyler) yanında 4 tane bavul vardı bu beni duraksattı sevgilisiylemi gelmiş yada babasıylamı emin olamadım yanında kimse yok ama sürekli göz göze geliyoruz ilgi işaretlerini de fazlasıyla aldım fakat yanında ki kişiden emin olmam lazımdı sevgilisi yada babası varsa bana yakışmazdı her neyse otobüs geldi yanına 50 yaşlarında bir adam geldi herhalde babası dedim bu durum benim biraz relaxlığımı bozdu otobüse bindik şansıma ben 37 numaralı koltukdayım o 39 yan yanayız Betül tekli koltukta ben çifterli koltukdayım otobüs boştu zaten yanımda yada onun önünde arkasında kimse yoktu babası diye düşündüğüm kişide en önlerde oturuyor (babası değil hocasıymış) her neyse 2 ya da 3 saat düşündüm nasıl başlasam konuşmayı diye kızın sesi bide 30'lu yaşındaki kadın gibi çıkıyor çok olgun konuşuyor neyse vücudum ona doğru dönük sürekli ona bakıyorum o da ara sıra bakıyor ama o cesaret nedense gelmedi yan yanayız amk ver selamı konuş işte 😂 tribe girdim sonunda cesareti topladık korkanın çocuğu olmaz dedik direk açılışı yaptım açılış şöyle oldu otobüs baya sessizdi insanlar uyuyor sesli söylesem olmaz sessiz söylesem kız duymaz en iyisi telefonun not defterine yaziyim Kıza gösteriyim dedim ve öyle yaptım

AyBetül=A Ben=B

B=Koluna hafifçe dokunarak sana söylemek istediğim bisey var (Telefonu uzattim selam mesajı okuyan tanımadığım insan tüm samimiyetimle yazıyorum senle tanışma fırsatım varken şansımı denemesem bu gece rahat uyuyamazdım yanlış anlarsan da sorun yok 😂)
A=Telefonu eline aldı okudu güldü oda yazı yazdı not defterine bana uzattı

(yo yanlış anlamamda şaşırdım yani Yazdı)
Bu noktadan sonra Konuşma sesliye döndü çocuk gibi yazmaya devam etmedim
B=Açık sözlü biriyimdir
A=Yo sıkıntı değil öyle anlayışsız biri değilimdir
B=Anladım zaten
A=Ama çok şaşırdım şuan ilk defa başıma geliyor böyle bisey
B=Ahahaha bende ilk defa böyle birsey yapıyorum (At yalanı s.. İnanı 😂)
A=Ben yerinde olsam cesaret edemezdim utanırdım
B=Şimdi söylemesem içime dert olurdu uykularım kaçardı bak koltuklarimiz bile yan yana her şey bizim için düzenlenmiş)
A=Evet olabilir
B=O yanındaki adam kimdi
A=O benim hocam atletizmciyim ben
B=Hangi branş
A=Koşu istanbula o yüzden geldik turnuva vardı
Burda kizla spor hayatıyla ilgili konuştuk dünya 4.'sü olmuş yaşıtlarında
B=çok iyi tebrikler bla bla yaş kaç senin tam emin olamadım
A=20 sen
B=21
A=Üniversite okuyomusun (falan filan okul muhabbetleri)
Yarim saat konuştuk telefonunu istedim

B=Telefonu ona uzatarak) Koşuda hızlı olduğun kadar numarani yazmakta hızlı mısın görelim bakalım 😂
A=İnstagram versem olmaz mı ordan konuşuruz iyice tanışırız sonra numarayı versem
B=Yok ilk numara madem instagram hesabımı da vermemi istiyorsun nickim bu
A=Şuan hesabımı kullanmıyorum 2 aydır kapalı dondurdum ama açarım şimdi
B) Tamam (instagrama girdi hesabını açtı tekrar takip etti bende ettim)
B=Numarayı da alıyım ben instagramdan konuşmayı sevmiyorum ya hep ya hiç (Gülerek) telefonu tekrar uzattim
A= Aldı telefonu Biraz düşündü ya nasıl olcak falan filan diyor kendi kendine ama hayvan gibi sırıtıyor bir yandan. Yazdım kaydettim dedi
B=Aradım sende kaydet
A=Tamam kaydettim
1 saat daha konuştuk sonra ben indim taksiyle eve geldim beyler o sıra wpden de konuştuk şuan uyuyor kendisi 😂 bu kadardı Biraz uzun oldu okuyan herkese teşekkür ederim

Herkese günaydın bu set benim için biraz zor oldu çünkü karşı taraftan etkilendim ve nasıl konuşma baslatıcam diye uzunca düşünmeme sebep oldu normalde 0 heycan olur ama bu sefer farklıydı insanız sonuçta duygusuz değiliz 😄 Dün akşam istanbuldan ankaraya giden şehirler arası otobüse bindim olay burda geçiyor kızın ismini vericem ismi Aybetül ben kısaca Betül yazicam Betülü otobüs firmasının ofisinde gördüm benim gibi otobüsü bekliyordu tek başına o an etkilendim (kız harbi güzel beyler) yanında 4 tane bavul vardı bu beni duraksattı sevgilisiylemi gelmiş yada babasıylamı emin olamadım yanında kimse yok ama sürekli göz göze geliyoruz ilgi işaretlerini de fazlasıyla aldım fakat yanında ki kişiden emin olmam lazımdı sevgilisi yada babası varsa bana yakışmazdı her neyse otobüs geldi yanına 50 yaşlarında bir adam geldi herhalde babası dedim bu durum benim biraz relaxlığımı bozdu otobüse bindik şansıma ben 37 numaralı koltukdayım o 39 yan yanayız Betül tekli koltukta ben çifterli koltukdayım otobüs boştu zaten yanımda yada onun önünde arkasında kimse yoktu babası diye düşündüğüm kişide en önlerde oturuyor (babası değil hocasıymış) her neyse 2 ya da 3 saat düşündüm nasıl başlasam konuşmayı diye kızın sesi bide 30'lu yaşındaki kadın gibi çıkıyor çok olgun konuşuyor neyse vücudum ona doğru dönük sürekli ona bakıyorum o da ara sıra bakıyor ama o cesaret nedense gelmedi yan yanayız amk ver selamı konuş işte 😂 tribe girdim sonunda cesareti topladık korkanın çocuğu olmaz dedik direk açılışı yaptım açılış şöyle oldu otobüs baya sessizdi insanlar uyuyor sesli söylesem olmaz sessiz söylesem kız duymaz en iyisi telefonun not defterine yaziyim Kıza gösteriyim dedim ve öyle yaptım

AyBetül=A Ben=B

B=Koluna hafifçe dokunarak sana söylemek istediğim bisey var (Telefonu uzattim selam mesajı okuyan tanımadığım insan tüm samimiyetimle yazıyorum senle tanışma fırsatım varken şansımı denemesem bu gece rahat uyuyamazdım yanlış anlarsan da sorun yok 😂)
A=Telefonu eline aldı okudu güldü oda yazı yazdı not defterine bana uzattı

(yo yanlış anlamamda şaşırdım yani Yazdı)
Bu noktadan sonra Konuşma sesliye döndü çocuk gibi yazmaya devam etmedim
B=Açık sözlü biriyimdir
A=Yo sıkıntı değil öyle anlayışsız biri değilimdir
B=Anladım zaten
A=Ama çok şaşırdım şuan ilk defa başıma geliyor böyle bisey
B=Ahahaha bende ilk defa böyle birsey yapıyorum (At yalanı s.. İnanı 😂)
A=Ben yerinde olsam cesaret edemezdim utanırdım
B=Şimdi söylemesem içime dert olurdu uykularım kaçardı bak koltuklarimiz bile yan yana her şey bizim için düzenlenmiş)
A=Evet olabilir
B=O yanındaki adam kimdi
A=O benim hocam atletizmciyim ben
B=Hangi branş
A=Koşu istanbula o yüzden geldik turnuva vardı
Burda kizla spor hayatıyla ilgili konuştuk dünya 4.'sü olmuş yaşıtlarında
B=çok iyi tebrikler bla bla yaş kaç senin tam emin olamadım
A=20 sen
B=21
A=Üniversite okuyomusun (falan filan okul muhabbetleri)
Yarim saat konuştuk telefonunu istedim

B=Telefonu ona uzatarak) Koşuda hızlı olduğun kadar numarani yazmakta hızlı mısın görelim bakalım 😂
A=İnstagram versem olmaz mı ordan konuşuruz iyice tanışırız sonra numarayı versem
B=Yok ilk numara madem instagram hesabımı da vermemi istiyorsun nickim bu
A=Şuan hesabımı kullanmıyorum 2 aydır kapalı dondurdum ama açarım şimdi
B) Tamam (instagrama girdi hesabını açtı tekrar takip etti bende ettim)
B=Numarayı da alıyım ben instagramdan konuşmayı sevmiyorum ya hep ya hiç (Gülerek) telefonu tekrar uzattim
A= Aldı telefonu Biraz düşündü ya nasıl olcak falan filan diyor kendi kendine ama hayvan gibi sırıtıyor bir yandan. Yazdım kaydettim dedi
B=Aradım sende kaydet
A=Tamam kaydettim
1 saat daha konuştuk sonra ben indim taksiyle eve geldim beyler o sıra wpden de konuştuk şuan uyuyor kendisi 😂 bu kadardı Biraz uzun oldu okuyan herkese teşekkür ederim
Helal olsun

Bu kadar basit mi ? cpm mi yüksek,anlamadım aq ? Helal olsun kıskandım.
Kanka egoist gibi görünmek istemem ama cpd yüksek sayılır diyelim benim bu forumlarda takılma amacım kendimi iyice geliştirmek red pili falan filan bilmeden öncede zaten kadın erkek ilişkilerinde ne yapmam gerektiğini biliyodum tanımadığım bir kizla da çok tanistim bu yaptığım icraatın adı set açmaymış bu camiada bunları sonradan öğrendik ama abaza gibi her kıza yapmıyorum sadece hoşuma gidenlere.

Moral bozmak için demiyorum kanka ileride flake çıkabilir. Çünkü kız seni kırmamak için vermiş gibi olmuş telefon numarasını.Ama konfor alanında çıktığın için helal sana

Bir de bu orobüs araları oluyor 30 dk mola felan bak ordan yazmak daha güzel fısıl fısıl konuşmana felan da gerek kalmaz :D

Moral bozmak için demiyorum kanka ileride flake çıkabilir. Çünkü kız seni kırmamak için vermiş gibi olmuş telefon numarasını.Ama konfor alanında çıktığın için helal sana

Bir de bu orobüs araları oluyor 30 dk mola felan bak ordan yazmak daha güzel fısıl fısıl konuşmana felan da gerek kalmaz :D
Flake çıkma ihtimalini ortadan kaldırıyorum merak etme verdigi an ariyorum mola yerlerinde konuş demişsin ama sadece boluda mola verdi kız otobüsten inmedi uyuyordu

Benzer bir olayı Beyaz showa giderken yaşamıştım.
Otobüste Diren diye kıvırcık saçlı dövmeli bomba gibi bir hatun vardı.
Kızla 9 saat boyunca önlü arkalıydık , kız çok güzel olunca korkuyla karışık bir saygı oluyor insanda o duyguyu çok iyi biliyorum yaşamayan anlayamaz.
Lan ne desem ki nasıl desem ki derken 6-7 saat konuşamamıştım kızla.
Halbuki ver selamı gir muhabbete demi o kadarda malzeme var.
En son cesaretimi toplayıp konuşmuştum , ama benimki fena bir sıçışla sonuçlanmıştı , sen gene iyi kurtarmışsın tebrik ederim :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8