Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İstediklerimi yapamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beklentilerini düşürmeyi denedin mi ? Bu kadar set açıp korkularını yenmişsin, ancak başka sorunları var gibi duruyor, set açmak yerine değerini yükseltmeye çalışabilirsin, unutma kızlar bir aynadır, sen ne kadar iyiysen onlarda sana öyle davranır
Set açmada özgüvdende sorun yokta dediğin gibi başka eksikler var.Zaten pek istemiyorumda milli olmadım diyince gülüyolar bende genel eve gitmek istemiyorum bide biraz abazalık var ondan böyle yani.Ama yavaş yavaş siklememeye başladım pek umrumda değil kendimi geliştirmeye çalışıyorum her konuda tipimede elimden geldiğince bakıyorum.Yazan isteyen oluyoda seçici oldugum için nefea alsın yeter demediğim için sap gibiyim mutlumuyum böyle mutluyum çok şükür.Ben kendimi geliştirdikce diğerleri kendi gelir zatende arada kafaya takılıyor

Çevrende eğlencek arkadaşlar bulundur,hobi edin yoksa kafanı boşaltıp düşünmeyi burakamazsin, herşeyi erteleme (üniye gideyim, okul bitsin vs.) Anı yaşa sürekli biseyleri geleceğe aktararak sadece zamanını calarsin, sürekli anda yaşa önüne gelen fırsatlardan yararlan sürekli kızlari düşünürsen hayalindeki kızı asla bulamazsin

“Bazen birini bulmanın sırrı; aramayı bırakmaktır.”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8