Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

işyeri

Katılım
7 Ağustos 2018
Mesajlar
38
Tepkime puanı
20
Yaş
18
Şehir
İstanbul
İşyerindeki hanfendiye hep abla fapan diyodum bugün üzerinde oyunu oynadım ve kazandım onu güldürdüm kıno yaptım normalde kimseye dokundurmayan namuslu hanfendi her koluna omzuna eline dokunduğumda güldü dalga geçtim bütün kirli çamaşırlarını anlattı ama ben yahut kalktım yahut o anlatırken kediyi sevdim dinlemedim ara sıra dinledim konuşmayınca ben daha çok konuşmaya devam etti akşam işten çıkınca sen nereden gidiyosun falan diye sordu umursayip cevap bile vermedim bana iyi akşamları bile çok gören kız kötü çocuğu oynadim başkalarıyla dalga geçip güldürdüm falan ama devamını getirsemmi mesela senmi yalnizsin benmi yazsam büyük ihtimal devamini getirebilirim ama yazmalıyım içimden yaz diyen bir ses beynim yazma diyor ne yapmalıyım.
ÖZET BU YOKSA DAHA ÇOK OLAY OLDU.
 
Katılım
21 Ağustos 2018
Mesajlar
13
Tepkime puanı
5
Şehir
Antalya
Hocam o senin bilebileceğin bir olay kendi öz benliğin ile karar vericeksin burdaki insanlar ne deseler bile son karar senindir.
 
Katılım
7 Ağustos 2018
Mesajlar
38
Tepkime puanı
20
Yaş
18
Şehir
İstanbul
O zaman NEXT. Elimden kaçırdığım fırsatlar için üzülmeyi çok önceden bıraktım.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst