Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

itibar kaybı mı

Merhabalar, uzun zamandır bu işleri salmıştım fakat kademeli olarak geri dönüyorum. Bugün aklıma bir soru takıldı belki çok saçma bir soru olabilir ama 'olur mu la öyle şey xDDD' gibi cevaplamazsanız sevinirim :D.
Sorum şu ki İstanbul'un kenar mahallelerinde açtığım bazı set açılışlarında Boğaziçili olduğumu söyleyince hmm ne arıyosun ki burda gibi cevaplar alıyorum. Sizce Boğaziçinde okuyup o kızlara açılış yapınca sınıf düşmüş mü oluyorum? Bir sıkıntı yaratır mı?

Ben de Tıp öğrencisiyim ama amaç eğlenmek bro.Sıkıntı olacağını düşünmüyorum.Tabiki bizim hakkımız 7 puan ve üstü kadınlar orası ayrı.

Ben de Tıp öğrencisiyim ama amaç eğlenmek bro.Sıkıntı olacağını düşünmüyorum.Tabiki bizim hakkımız 7 puan ve üstü kadınlar orası ayrı.
Aga 7 size az ya bi kere okuyup tip kazanmissin dimi? Zor yani sana en az 10 lazim hatta 1000lik kiz falan .

Olm neyin kafasi bu cildiriyorum.

Sendeki ego ile bosluk dogru orantili.
Neyse aq banane bu kafayla devam et sen.

Aga 7 size az ya bi kere okuyup tip kazanmissin dimi? Zor yani sana en az 10 lazim hatta 1000lik kiz falan .

Olm neyin kafasi bu cildiriyorum.

Sendeki ego ile bosluk dogru orantili.
Neyse aq banane bu kafayla devam et sen.
Biraz daha ağlayabilirsin kardeş

Okuduğumuz okula göre mi puanlanıyoruz anlamadım? O zaman Kıvanç Tatlıtuğ'dan da değerli oluyoruz Boğaziçi'nde okuyunca.Beyler okuduğunuz alan etkiler ve evet okul da ama bu değer ve puanlama olayı sandığınız kadar basit değil ya.Haa soruya cevap olarak sıkıntı olmaz artısı olur ancak kendini nasıl pazarladığına göre de değişir bu

Yanlış anlaşıldım galiba, ben boğaziçili olunca seksi hatunlar düşürür müyüm demedim. Set açarken Boğaziçiliyim diyince sanki vay be Boğaziçilisin ama bana kalmışsın gibi tepki veriyor ne arıyorsun ya burda diyerek. Ona verdiğim imaj kötü mü olur diyorum?

Yanlış anlaşıldım galiba, ben boğaziçili olunca seksi hatunlar düşürür müyüm demedim. Set açarken Boğaziçiliyim diyince sanki vay be Boğaziçilisin ama bana kalmışsın gibi tepki veriyor ne arıyorsun ya burda diyerek. Ona verdiğim imaj kötü mü olur diyorum?
Kötü olmaz ama biraz garip olur sadece.Yoksa DHV demek bu hem de baya büyük bir DHV.İşin kolaylaşır bile ama dediğim gibi nasıl konuşuyorsun nasıl davranıyorsun bilmiyorum maalesef

Bana kalırsa karşındakine göre değişir. Boğaziçili ama bana yürümek zorunda kalmış diye düşünen de olabilir sınıflandırmayanlar da olabilir.

Jim

Statü her kadın için çekicidir. Doğru şekilde yansıtman lazım. Doktorum ben de aynı tepkileri alıyorum. Ben bu tarz bir cevabı shit test kabul edip dalgaya vuruyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8