Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İzmir Wingman

Alfaloji

#AlfalojiMedya
Yönetici
Süper Moderatör
İzmir'de wingman bulmak isteyen kişiler bu konuya yorum yaparak birbirini bulup ulaşabilirler.

Merhaba, 26 yaşındayım, çevirmenim, epey kültürlü donanımlı biriyim ve aslında eğlenceliyimdir de, ağzım da laf yapar ama orta seviyede teorik bilgim olmasına rağmen açılış korkum var, sahaya inip gözüme bir hedef kestirince neden olmaması gerektiğine dair bahaneler yaratıp kendimi vazgeçiriyorum resmen. ama yanımda biri olsa bence iyi iş çıkarabiliriz. tercihim deneyimli biri olması en azıdan benim kadar deneyimi (başlangıç düzeyi) olsa daha iyi olur ama yine de tekliflere açığım

Evvet İzmir'deki kardeşlerim 300 den fazla açılış deneyimim var(şaka Maka yürüme korkusu hala bitmiyor) deneyimli,hem eğlenip hem de tel no almak isteyenlere kapım açık

Son düzenleme:
Yaş 17 yazılım a ve girişimciliğe ilgim var.Kızlara çok açılışım yok ama özgüvenimde sorun olmuyor.Tecrübeyi birlikte artıralım diyenler yazabilir :)

Hem beraber takılıp hem sahaya akmak isteyen arkadaşlar varsa bana ulaşabilir (tecrübem var gelişmek isteyenler yada tecrübesi olanlar) 😃

Beyler anlık Alsancaktayım 18 20 yaş arası tecrübe paylaşmak isteyen arkadaşlar buyursun

merhabalar ismim melih 25 yaşındayım öğrenciyim.
oyun ile alakalı teorik bilgiyi the game isimli kitabı bitirdikten sonra doğrudan mysterynin ders videolarından ve onun öğrencilerinin derslerinden edindim. uzun lafın kısası bu işlere gönül vermiş biriyle sahalarda olmak eminim keyifli olucaktır. buraları çok sık kolaçan etmiyorum. ulaşmak isteyenler için mail adresimi vereceğim. [email protected]

Birkaç günlüğüne İzmir Alsancak'tayım, isteyenler mesaj atsın takılırız.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8