Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

İzmir Wingman

Üniversiteler açılmadığından dolayı malum izmir de kaldık abaza olmayan ne istediğini bilen arkadaşlar yazabilir yeni setler açarız :)

17 yaşındayım girişimciliğe ilgim var. Gelişmeye açık birisiyim ulaşmak isteyen arkadaşlar bana burdan ulaşabilir.

3-5 aylığına İzmir'deyim. Bilgi paylaşımı yapabileceğimiz, oyun hakkında bilgisi olan, açılış korkusunu yenmiş, yenebilecek arkadaşlar ulaşabilir.

beyler merhaba, 24 yaşındayım çevirmenlik öğrencisiyim. yaklaşık 5 yıldan beri kadın erkek ilişkileri, erkeğin adama evrimi, insan psikolojisi ve oyun konularında araştırmalar yapıyorum. öğrendiğim teorik bilgileri sahada da denemiş ve sonuçlar almış biriyim. gerek kadınlar konusunda birbirimize destek olucak gerek ise hayatsal konularda kafa açıcak sohbetler edip, güç kazanmak için yeni yollar keşfedebiliceğim bir "dost" arıyorum. İnsan tanımayı çok severim. bildiklerimi aktarmak ve yeni bilgiler öğrenmek istiyorum. dönüşlerinizi bekliyorum iyi forumlar.

_onurmetin instagramdan dm atarsanız dönüş yaparım

Yazın 3 ay İzmir'de yım yahudiyim kanat adam lazım her boku yemek istiyorum

Şu anda İzmir'de bulunmaktayım. Türkiye'nin de içinde barındırdığı şartlarda wingman kavramı gelişmiş ülkelerden az bir farkla daha önemli hale gelmektedir. Eğer kaliteli bir insansanız bana mesaj atabilirsiniz.

Merhabalar izmirde pickup, kişisel gelişim, girişimcilik konularına ilgili arkadaşlar varsa tanışabliriz. Gerçekten kendini geliştirmeye açık insan bulmak zor. Eğer tanışmak isterseniz mesaj atabilirsiniz.

beyler merhaba, 24 yaşındayım çevirmenlik öğrencisiyim. yaklaşık 5 yıldan beri kadın erkek ilişkileri, erkeğin adama evrimi, insan psikolojisi ve oyun konularında araştırmalar yapıyorum. öğrendiğim teorik bilgileri sahada da denemiş ve sonuçlar almış biriyim. gerek kadınlar konusunda birbirimize destek olucak gerek ise hayatsal konularda kafa açıcak sohbetler edip, güç kazanmak için yeni yollar keşfedebiliceğim bir "dost" arıyorum. İnsan tanımayı çok severim. bildiklerimi aktarmak ve yeni bilgiler öğrenmek istiyorum. dönüşlerinizi bekliyorum iyi forumlar.
Merhaba dostum [email protected] a mail atarsan tanışabiliriz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8