Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kabuğuna Çekilmiş Kaplumbağa

Merhaba arkadaşlar, ben 24 yaşındayım. Bu zamana kadar yüz yüze hiçbir kızla sevgili bağlamında ilişkim olmadı. Uzaktan aşık olduğum bir kız vardı. Tam bir beta gibi davranmıştım, mesajlarda muhabbet idare ederdi ama attığı tüm yemleri yuttum. Yaptığım en temel hata bana diğer erkeklerle yaşadığı sorunlar ve hoşlandığı başka erkekti. O zaman tepkimi koydum diye hatırlıyorum. Ama yine de friendzone da kaldım. Açıldığım ilk kızdı kabul etmedi. Mesafeyi bahane etmişti.

Ondan sonra ikinci uzaktan bir kıza yazdım. Onu bir arkadaş yardımıyla bağladım yoksa onda da sıçıyordum. Sevemedim kızı 1 haftada bittirdim.

O gün bugündür hayatıma birisi girmedi. Yaklaşık 5 yıldır. Benden hoşlananlar oldu ama üniversite hazırlık süreci yüzünden yüz vermemiştim.

Üniversite kazandık 4 yıl, ilk 2 yıl tam beta gibiydim, üstüme yapıştı bir kere betalik sonrasında öyle kaldım. Üniversitede vize final, sunum derken yine kızlara yaklaşmadım. Açıkçası red phill hakkında son sene haberim oldu. Önceleri dindar, içine kapalı, kızlarla konuşmayı neredeyse günah sayacak kadar daralmıştım. Efendi erkek denilen adam benim işte.

Açıkçası p*rno ve mastürbasyon problemim var. Yaklaşık 12 yıldır Mast, 5-6 yıl prno bağımlılığı yaşadım. Şuan 2 haftadır nofap sürecinde devam ediyorum.

Beyler kız konusunda kötü durumdayım kısacası. Konuşmak istemiyorum hicbiriyle. Çünkü alayı bana kaşar geliyor. Efendi erkek olma ve din yüzünden kafamda temiz saf kız tasavvuru vardı. Ama öğrendim ki öyle bir dünya değilmiş. Nofap sürecinden beklentim büyük. Tüm sosyal ağları kapattım.

Artık hayatımı yeni bir şekil veriyorum. Güzel parfüm, güzel giyinmek, kişisel bakım, genel kültür vs.

Bir kızın her şey bittikten sonra aradığı efendi erkek olmak istemiyorum.

Böyle arkadaşlar, yorumlarınızı, tavsiyelerinizi, düşüncelerinizi bekliyorum.

Öncelikle burada yaklaşık herkes o yollardan geçti. O yüzden oyunla ilgili makale, kitap okuyup onları içselleştirirsen git gide değişirsin. Sadece senden istediğim tek şey pes etme başarı yavaş yavaş gelecektir.

Değiştiğimi hissediyorum, geç öğrendim ama olsun çok daha geç öğrenmekten iyidir.

Bir zamanlar bende senin gibiydim..Kızlar için deli gibiydim..kafa ve düşünce yapını değiştirip kabuğunu kır kolay değil ama yapacaksın..Kasarmış yolluymuş vs imiş farketmez bağlanmadan aşık olmadan ne denk gelirse bi kızla konuş çıkmanın yollarına bak sonra bi başkasıyla sonra bi başkasıyla..konus sohbet et gez mekanları laf olsun diye konuş arada mahsus alışveriş yap..Misal bakkala markete git ya şu ürünlerin felancası yokmu niye yok ne zaman gelir gibisinden konuş at içindeki zehirli maddeyi...kafan toparlanınca da hepsini salla ciddi ilişkiler için uğraş..temiz saf kızlar hala var ve nasibinde varsa çıkacaktır karşına..Çok kasma benim gibi depresyona girersin sonra ben susuz bir çiçek sen bahçevansın gönül susuzluğa nasıl dayansın (bkz: Orhan gencebay) diye arabeske düşersin...ben burdaki dostlar sayesinde ve çalışmalar sayesinde yırttım çok şükür...Unutma hiçbir kız hiçbir ilişki kasmaya takmaya yanmaya değmez...

Kızları hayatının merkezine alan her erkek kaybediyor günümüzde. Çünkü medyanın gelişmesi, 3. nesil feminizm ve kedici hatunlar yüzünden, erkekliğin ne demek olduğunu bilmeden büyüyen ve kızlardan nefret eden bir nesil yetişti. Diğer bir yandan bu nefretlerinin ve ellerine kız eli değmemiş olmasının sonucu olarak, bakire büyüdüler.
Hatta başka bir kızla konuşmazken, sokakta yürüyen hatunun ayak bileklerinden etkilenecek hale geldiler.

Bu durumu aşmak için no-fap'i kullanmadım ben. Belki de benim iradem ile no-fap sürecini olumlu geçiren arkadaşların iradesi farklıdır.

Öncelikle korkma. Daha çok kız gelecek geçecek. 1 senede çözersin problemlerini. Yeter ki ODAKLAN.
Eğer odaklanmazsan olmaz.
Hayatının merkezine kendi gelişimini al, sporu, kültürünü vesaire.

Bir kızın her şey bittikten sonra aradığı erkek olmak istemiyorum demişsin.
O zaman 30 yaşına geldiğin zaman 19luk çıtırların bile istediği, düzenli bir hayatı olan, evi olan ve arabası olan bir adam olmayı hedefle. Yakışıklı görünmeyi, güzel yerleri gezmeyi hedefle. Konuştuğun zaman insanların seni dinlemesi için, sen de oku ve sen de youtube'da kaliteli insanları dinle.

Sonrasında bir kız, piyasada en değerli olduğu yaşlarında, 18-23 falan gibi, sana gelir. Gidip de sokaktaki kekoyla takılmaz.

( Ben de tam gelişme aşaması ile rahatlama aşamasının arasındayım. Bakalım, bir kaç ayım kaldı. Merak etme, rahatlayacaksın. )

Ben deneyimleri önemseyen birisiyim. Çünkü bana sorarsanız hayat kitaplarda yazıldığı gibi veya filmlerde, dizilerde gösterildiği gibi değil. Gel gelelim yıllarca film ve dizilerle beynimiz yıkandı bir nevi. Sadece biz değil karşı cins de bunlarla halen beynini yıkıyor.

Dediğim gibi hayatı ancak deneyimlerek öğreniriz. Ben de bu sebepten her insanın doğal ihtiyacı olan aile kurma düşüncesi sebebiyle şuan gidişattan rahatsızlık duyuyorum. Çünkü bir erkek olarak karşıma çıkacak kızdan daha deneyimsiz olmak istemiyorum.

Hayatın merkezine kızları koymak ve koymamak arasında çok ince bir çizgi var. Kendimizi geliştirmemiz lazım doğru ama bunun geri planında yatan unsur nedir? Gerçekten kendimiz için mi, yoksa sadece kız için mi? İyi ayırt etmek lazım. Bana sorarsanız 1. seçenek ikinciyi de kazandırıyor.

Sadece kız için gelişmek bile büyük bir başarı bence adam ilk başta kendine bakmaya çalışıyor parfüm duş kıl temizliği giyim kıyafet kitap okuma spor yapma vs derken bir bakmış kral olmuş :)))

Ben deneyimleri önemseyen birisiyim. Çünkü bana sorarsanız hayat kitaplarda yazıldığı gibi veya filmlerde, dizilerde gösterildiği gibi değil. Gel gelelim yıllarca film ve dizilerle beynimiz yıkandı bir nevi. Sadece biz değil karşı cins de bunlarla halen beynini yıkıyor.

Dediğim gibi hayatı ancak deneyimlerek öğreniriz. Ben de bu sebepten her insanın doğal ihtiyacı olan aile kurma düşüncesi sebebiyle şuan gidişattan rahatsızlık duyuyorum. Çünkü bir erkek olarak karşıma çıkacak kızdan daha deneyimsiz olmak istemiyorum.

Hayatın merkezine kızları koymak ve koymamak arasında çok ince bir çizgi var. Kendimizi geliştirmemiz lazım doğru ama bunun geri planında yatan unsur nedir? Gerçekten kendimiz için mi, yoksa sadece kız için mi? İyi ayırt etmek lazım. Bana sorarsanız 1. seçenek ikinciyi de kazandırıyor.
Hayatı deneyimlenerek öğrenerizi kısmına katılmıyorum, başkalarının yaptığı hatalardan ders çıkararakta öğrenerizi hatta bir sürü yolu var.Deneyimleme ile öğrenirsen çok zaman kaybedersin, mesela ilerde çocuğun olacak onu yetiştirdin diyeceksin bu çocuk olmadı yerine tekrar girsin diyemeyiz :D o yüzden hayatta başarılı olan insanların deneyimlerinden ders çıkarıp, başarısız insanların neden başarısız olduğunu bularak ondanda ders çıkarmalıyız.

Hayatı deneyimlenerek öğrenerizi kısmına katılmıyorum, başkalarının yaptığı hatalardan ders çıkararakta öğrenerizi hatta bir sürü yolu var.Deneyimleme ile öğrenirsen çok zaman kaybedersin, mesela ilerde çocuğun olacak onu yetiştirdin diyeceksin bu çocuk olmadı yerine tekrar girsin diyemeyiz :D o yüzden hayatta başarılı olan insanların deneyimlerinden ders çıkarıp, başarısız insanların neden başarısız olduğunu bularak ondanda ders çıkarmalıyız.
Zekice

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8