Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kabul edilmeyen takip isteği

dostlar merhaba bir sorum olacak hemen olaya gireyim

ben kurumsal bir firmada staj yapıyorum ama kurum diğer birimlere göre daha rahat kendileri de bunu söylüyor ve bu sabah firmadan birisine takip isteği attım, attığım kişiyle muhabbetimiz şöyle sabahları gerekli kağıtları getirmem gerekiyor vermem gerekiyor gidiyorum o ekibe o kağıtları falan dağıtıyorum hatta o kişide bir kere yardımcı olmak manasında nereye kime vermem gerektiğini de anlattı bunu neden söyledin derseniz aramızdaki muhabbeti anlamanız için yani aramızda kötü bir olay vs.. yok aksine stajyer olduğum için malum işi öğrenmeye çalışıyorum herkes sorduğum soruları güzel bi şekilde cevaplıyor işi öğretiyor bende öğreniyorum haliyle yani o ortamda göz önünde bulunan birisiyim kötü bir izlenim bırakmış durumda değilim yani kimseye .

neyse efendim ben sabah bu kişiye instagramdan takip isteği atmış bulundum ancak isteğimi kabul etmedi normalde bu asla kafama takmayacağım bir mesele ama hal böyle olunca kafama takıldı sizce istek atmakla yanlış bir şey ,hata ,mallık mı yapmışım dışarıdan kötü bir izlenim mi bıraktım, sizce takip isteğini geri çekmelimiyim veya hiç bişi olmamış gibi devam mı edim sonuçta görmüştür istek attığımı çekersem absürt olur mu kafama takıldı sizlere de bir danışmak istedim .

not : ben lise stajyeriyim istek attığım kişi karşı cins ve benden yaş olarak büyük .

şimdiden cevaplarınız için teşekkürler..

Bana kalırsa reelde samimiyeti artırıp ''İnstagram kullanıyor musun?'' gibi bir soru sormalıydın. Fakat bunu bu durumdan sonra yaparsan gözünden düşebilirsin.

Ayrıca yoğundur instagrama girmemiş veya isteğini görmemiş olabilir. Yanlış bir şey olduğunu düşünmüyorum şahsen.

Bana sorarsan bu tarz durumlarda ilgili kişinin Instagram hesabını olduğunu bilsen bile işi ağırdan almalı, olsa bile olduğunu bilmiyor gibi davranmalısın. @Skolyox 'un dediği gibi "Instagram kullanıyor musun?" sorusunun daha uygun olacağını düşünüyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8