Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kaçan Fırsatlar

Asla set açmadım fakat ileride açmayı düşünüyorum.

Şimdi sizlerle biraz geriye gidelim dostlarım. 3 ay gerisine.
Otobüste güzel bir kız gördüm ve Allahın işine bakın ki yanıma oturdu. 3 saniye kuralı geldi aklıma fakat harekete geçmedim. 3 saniye oldu mu 300 saniye.Kalp artık son gücüyle kanı itmekte ve ben tek kelime söyleyemedim. Son durak yaklaşıyor. Sitede öğrendiklerimi ve okuduklarımı uygulama zamanı gelmişti.

Biraz özgüvenli görünmek için sesimi güre ayarladım ve bum

B-BU DURAKTA MI İNİCEN!

Evet dostlarım sesimi gür ayarlayacam diye kıza dönüp bağırmıştım :D:D . Kız baya irkildi gözler açıldı ve

K-Yooo...Siz mi ineceksiniz?
B-Yooo

Dedim ve önüme döndüm. Etrafta çıt yok kalbimin çalışıp çalışmadığından da emin değilim.Cidden heyecan kalmamıştı ama beynimden gelen SIÇTIN OLM FENA SIÇTIN XD seslerine engel olamadım. Aynı yerde indik ve çantamı önüme almış kunduz gibi yanından ilerledim kızın. Belki bir daha sohbet başlatırım diye. Kızın yolunu blokladım baya kız rahatsız olunca saldım.

1 ay önce

Arkadaşıma set açmayı teklif ettim kabul etti. En büyük hatamız ise yanımızda grupta en yıkık gördüğümüz adamı çağırmamızdı. Durmadan yapamazsınız olm gelin lol girelim falan diyordu durmadan. Arkadaşımın da pek yapası yoktu çünkü utanıyordu. İnisiyatif alıp bu işi benim halletmem gerekiyordu ama başlık bu ya! Hiçbir şey yapamadım. Öylece kaldı. Sadece gratise girip bir şeyler sorabildik. Hikaye uydurup gratisteki çalışana anlattım kafamdan uydurduğum hikayeyi.

Dün

Uzaktan bir arkadaşımla otobüste karşılaştık. Çok feci sohbet çevirdim. Bilirsiniz tanıdıklarınızla daha rahat konuşulur set açmaktansa. Çok güzel gittim. Flörtöz konuştum ve uzun olduğum için üstten tutundum demirlere. Kız başını omzuma yasladı.Ve bilin bakalım ben ne yaptım :D evet evet kaçan fırsatlar demiştim. Hiçbir şey...

Bugün(Sabah)

Otobüste kısa saçlı çok güzel pürüzsüz yüzlü bir kız durmadan bana bakıyor bana bakarak arkadaşının kulağına bir şeyler fısıldıyordu. Arada elini kolunu oynatıp ilgimi çekmeye çalışıyordu. Benimle ilgilendiğine adım gibi emindim. Baya da testesteron doluydum spor sağolsun :D Hiçbir şey yapmadım. Sadece iki tarafta birbirine kaçamak bakışlar attı. Sonra durağım gelince indim.

Bugün(Öğlen)

Metroya mükemmel bir şekilde girdim. Oturacak yer buldum. Şanışer dinleye dinleye tüm havamla yok ettim. Kızın biriyle bakıştık. İkimizde birbirimize kahkaha atacak derecede güldük. Kızın arkadaşları noluyoruz aq modunda birbirlerine baktılar. Kız yanım boşalınca oraya geçti. Kulaklığımı çıkarttım. Ama sadece çıkarttım. Haneme bir eksi puan daha yazın lütfen.

Kendim Hakkında Yorumlarım

Evet dostlarım. Hayatımda çoğu şey düzende. 31i mükemmel derecede azalttım. Derslerme önem veriyorum. Ve sosyal ilişkilerim(arkadaşlık) çok iyi. Esprili ve çekici bir erkeğim. Tipime de 7.5 verirsiniz. Fakat kızlar konusunda ne kadar aciz bir durumda kaldığımı anlamışsınızdır.

Şimdiye kadar 6 sevgilim oldu. Ama hepsi ya arkadaşımın arkadaşı ya da halihazırda zaten benden hoşlanan kızlardı. Yani flört deneyimim yok. Bir kişiyi sevdim oda friendzone attı.

Alfalık malfalık bir senedir uğraşıyorum. İlk başta tek amacım pussy düşürmekti. Ama daha sonra erkekler arasında dominant olma ve liderlik üstüne yoğunlaştım. Ve birazcık geliştirdim de. Fakat aklımın köşesinde hep kızlar vardı.

Siz her ne kadar kendiniz için gelişin diye nara atsanız da beynimin derinliklerindeki alfa çocuk sadece kız tavlayıp erkeklere emir yağdırmakla meşguldü.

Kasrqaanın açtığı ÖDEV adlı gruptan çıktım. Çünkü biraz daha devam ederse beni en büyük korkum olan kızlarla yüzleştirecekti.

Tylerın uğraşlarını boşa çıkardım. bana ne kadar emek verdi bir bilseniz...

Sizden fikirlerinizi istiyorum dostlarım. Ne kadar yıkık olduğum hakkında yazı yazmayın. Onu gördüğünüz gibi ben analiz ettim ve söyledim. Gelişimim çok güzel gidiyor. Kitap okuyor spor yapıyor ve hayatımda en çok zorlandığım şeyi yapıyorum yani kilo alıyorum :D Mastürbasyonu bırakmakta cabası zaten.

Duygusal boşluklarım çoğalmaya başladı ve beni yeniden uçurumlara sürüklüyor. Artık flört etmek istiyorum. Kızlar pas verse de gole çeviremiyorum. Fikirlerinizi bekliyorum

Saygılar...
Kendini gelistirip hata yapman cok guzel. Hatirlarsan bir ara iradesizlik hakkinda konusmustuk. Dertlerimiz ayni gibiydi. Ama sen bir seyler icin cabalamissin. Ben maalesef yerimde saydim. Ama bu yazin beni motive etti saolasin

Kendini gelistirip hata yapman cok guzel. Hatirlarsan bir ara iradesizlik hakkinda konusmustuk. Dertlerimiz ayni gibiydi. Ama sen bir seyler icin cabalamissin. Ben maalesef yerimde saydim. Ama bu yazin beni motive etti saolasin

Dostum youtubeda yirmilerim isimli bir kanalda izlediğim videoda ''Artık suçlarınızı iradenizin üzerine atmayı bırakın. İradeniz sizsiniz!'' lafından sonra gerçekten çok hırslandım ve hak verdim.

31i kendime hakim olamayıp yaptığım zamanlarda durmadan Ne kadar iradesizim! diye kendime sinirleniyordum. Ama onu yapan yine bendim. O yüzden hafif hafif alıştıra alıştıra yol katetmeye çalıştım. Çok acılar çekiyorum bazen :D

Özelden yazarsan birbirimize destek olabiliriz. Alışkanlıklarımız hayatımızı belirliyor ne yazık ki. Bunları bırakmakta güçlü bir psikoloji ister.

Bence kız işini boşver komik birisin güzel hikayeler yazabilirsin bence yavaş yavaş başla ciddiyim parayı bulursun :)

Bence kız işini boşver komik birisin güzel hikayeler yazabilirsin bence yavaş yavaş başla ciddiyim parayı bulursun :)

Arkadaşlarım da öyle söylüyorlar ayrıca sınıfta en çok tanınanım yaptığım şakalar falan yüzünden ama ne bileyim 30 kişi olurda 200 kişiyi güldüremem diye düşünüyorum.

Ama tavsiyen için teşekkürler. En azından bir gün şansım olursa deneyeceğim :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8