Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadına İstediğini Verememek

Dostlar selam benden hoşlanan bi hatun vardı, bende bunu hissediyordum ve arkadaşlarından da duydum. Bende kıza karşı bişeyler hissediyordum.

İyi dedim ben gidip açılayım. Gittik, konuştuk, ettik her şey süper.

Ama sonra ben kıza bağlanmaya başladım sürekli duygusal davrandım. Bunun farkına varan kızda ilişkide rahat pozisyona geçti ve bu durumu kullandı. istemediği zaman beni gönderdi, istediği zaman tekrar başladı.

Tam bir beta gibi daveandım ve bu yüzden bu ilişki yürümedi. Bu saatten sonra ne yapmam gerekiyor veya tekrar birlikte olmak isterse( bu yönde bi isteiği var) ne yapmam lazım.

Sert eleştirilerinizi istiyorum ki bi şeylerin farkına varayım.

Dostlar selam benden hoşlanan bi hatun vardı, bende bunu hissediyordum ve arkadaşlarından da duydum. Bende kıza karşı bişeyler hissediyordum.

İyi dedim ben gidip açılayım. Gittik, konuştuk, ettik her şey süper.

Ama sonra ben kıza bağlanmaya başladım sürekli duygusal davrandım. Bunun farkına varan kızda ilişkide rahat pozisyona geçti ve bu durumu kullandı. istemediği zaman beni gönderdi, istediği zaman tekrar başladı.

Tam bir beta gibi daveandım ve bu yüzden bu ilişki yürümedi. Bu saatten sonra ne yapmam gerekiyor veya tekrar birlikte olmak isterse( bu yönde bi isteiği var) ne yapmam lazım.

Sert eleştirilerinizi istiyorum ki bi şeylerin farkına varayım.
Yerinde olsam başka kızlara geçerdim.
Düşüncem şu kız sen iyi davrandığın için seni istediği gibi parmağında oynatabiliyor.
Çıkarını alabiliyorsan belki bir süre daha devam ettirebilirsin.
Ancak çıkar alamıyorsan ve bitireceksen, konuş düşüncelerini ifade et belki de bu anı bekliyordur bilemeyiz. Onu en iyi sen tanıyorsun.
Sana karşı bir eleştirim yok olabilir böyle şeyler, tabaksızlıktan kaynaklanıyor. Tabağın çok olsa hiç bir kıza bağlanmaz. Beklenti de olmazsın.

Karakteri oturmamış ve seni kaybetmekten korkmayan kadına yaklaşma bile. Tecrübeni alıp yoluna devam et.

Yerinde olsam başka kızlara geçerdim.
Düşüncem şu kız sen iyi davrandığın için seni istediği gibi parmağında oynatabiliyor.
Çıkarını alabiliyorsan belki bir süre daha devam ettirebilirsin.
Ancak çıkar alamıyorsan ve bitireceksen, konuş düşüncelerini ifade et belki de bu anı bekliyordur bilemeyiz. Onu en iyi sen tanıyorsun.
Sana karşı bir eleştirim yok olabilir böyle şeyler, tabaksızlıktan kaynaklanıyor. Tabağın çok olsa hiç bir kıza bağlanmaz. Beklenti de olmazsın.
Aslına bakarsan tabağım da vardı. Boşluğuma geldi gösterdiği ilgi hoşuma gitmişti bende bağlandım.

Tecrübeyi aldım ama yola devam edemiyorum.
Seni kullanan bir insanı tecrübeyi aldığını söylemene rağmen tereddüt edip bağlarını kıramadığına göre tecrübeyi almak değil yanından bile geçmemişsin, bir kıza yatırım yapman ve bağlanman için önce kızın sana yatırım yapmasını sağla -gerek zaman, gerek emek, gerek para- senden önce karşıdaki yatırım yapacak, bir bağlılık olacaksa eğer ilk karşı taraf bağlanacak 3-4 ay ardından sende artık yavaş yavaş yatırım yapmaya başlayacaksın.

Şu anki durumda yapman gereken bu kızın tekliflerini ve isteklerini reddetmek, bir süre sonra sana tekrar dönebilir o zamanki ruh durumuna göre hafiften soğuk davranarak değerlendirebilirsin. Dönene kadar da bekleme ilgini çekenlerle görüşmeye devam.

Kızlara açılma gibi olaylardan da kaçın, açılmak ilkokulda falan kaldı. Açılmaya da gerek yok istesen açılmadan da bir kızla ilişki yaşayabilirsin, duygularını söylemene gerek kalmadan arada çekim oluşturarak zaten kızın seni istemesine neden oluşturursun. Böylelikle duygularını direk ortaya çıkarmadığın için kızın seni parmağında döndürmesine olanak sağlamazsın.

Sana taktığı tasmayı çıkarmak istiyorsan bu dediklerimi uygulayabilirsin ama "Aman ağzımızın tadı kaçmasın Ali Rıza Bey" dersen sana kalmış.

İyi Forumlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8