Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadını Özgürlüğe Teşvik Edin

Yeni tanıştığınız ya da hoşunuza giden bir kızın sizi çekici bulmasını mı istiyorsunuz? Ya da hayatınızda var olan bir kızın sizden uzaklaşmasını önlemek istiyorsunuzdur belkide. Size bunun için harika bir yöntem göstereceğim. Normalde çoğu erkeğin aklına gelmeyecek bir yöntem. Nerelerde kullanabilirsiniz?
  1. Bar&Club içinde set açarken.
  2. Sosyal çevrenizde tanıştığınız kızlarda.
  3. Internet üzerinden tanıştığınız kızlarda.
  4. Bir süredir hayatınızda olan ama bir türlü kendinize çekemediğiniz kızlarda.
  5. Yeni çıkmaya başladığınız bir kızda.
Genelde erkekler hoşlandıkları bir kızla tanıştıklarında onu kaybetmek istemezler. Onun hayatında neler olup bittiğini bilmek isterler, kızın etrafında erkek olmasından pek hoşlanmazlar, erkekleri kızdan uzak tutmaya çalışırlar ve kendileri de mümkün olduğunca kızın yakınında olmak isterler. Kızı bir kafese kapatıp diğer erkeklerle temasını kesmeye çalışırlar adeta!
Kızı tutarlar ve bırakmak istemezler, muhtaç bir davranış şeklidir!

Sık yapılanlar hatalar:
  1. Kızı sürekli arayıp kontrol etmek.
  2. Gece mekanlarına ya da gündüz kafelere vs gitmesini engellemeye çalışmak.
  3. Belli arkadaşlarıyla görüşmesini engellemeye çalışmak.
  4. Sürekli kızla vakit geçirmeye çalışmak.
  5. Açık giyinmesini engellemek. Örnek: “Elbisen çok kısa, bacakların görünüyor, daha uzun bir şey giyseydin keşke.”
  6. Saçma sapan klasik kıskançlıklar.
  7. “Oraya gitme, buraya gitme. Gece çıkma.”
Çekici bir erkek olarak ve kadını özgürlüğe teşvik ederek onun size yakınlaşmasını sağlayabilirsiniz.Zaten siz böyle olduktan sonra o kendiliğinden istemediğiniz bazı şeyleri yapmayı bırakır. Peki kadında özgürlüğü teşvik etmek derken ne demek istiyorum? Onu kısıtlamak yerine, kendi sosyal hayatını yaşamaya teşvik edin. Onu tutup kendinize çekmeye çalışmak yerine kendinizden uzaklaştırın, ittirin! Uzaklaştırın!

Yavru bir kediyi seversiniz, hoşuna gider, sonra tutup kucağınıza alırsınız. Kedi ne yapar genelde? Ya hemen ya da kısa bir süre sonra kucağınızdan inmek ister, yere atlamak ister. Hala tutmaya devam ederseniz, kucağınıza oturtmaya çalışırsanız, iyice debelenmeye başlar, inmek ister! Ama kedi yerdeyken iyice sevip, okşayıp sonra ilgiyi keserseniz genelde kendiliğinden kucağınıza atlamak ister. Kucağınıza çıkar. Tutup yere koyarsınız. Yine kucağınıza atlamak ister. Ve kendi atladığında da emin olun orada uzun süre kalmak isteyecektir.

Tanıştığınız kızları sıkmayın, boğmayın, hatta kendinizden uzaklaştırın. Özgür olmaya teşvik edin onları.
Kadınları özgür olmaya teşvik ettiğinizde bu sizi ACAYİP ÇEKİCİ bir erkek yapar. Özgürlüğü teşvik etmeniz onlar için reddedilemeyecek derecede değerlidir! Çünkü böyle erkek nadir bulunur. Bunu yaptığınızda ona kendinizle ilgili ne gösteriyorsunuz?
  1. Sana ihtiyacım yok.
  2. Eğer beni bırakırsan hayatım yine de güzel olacak, çünkü ben bağımsız bir bireyim.
  3. Benden hoşlanıyorsun, beni bırakıp gitmezsin, ve ben bunu biliyorum.
Okumayı bırakın ve yukarıdaki 3 madde üzerinde derinlemesine düşünün. Ciddiyim. Anlamlarını düşünün, hayatınızdan örnekler bulmaya çalışın. Neden kıza acayip çekici geldiğini düşünün.

Özgürlüğü teşvik etme konusunda birkaç hazır malzeme de yazıyorum:
  • Kız barda ve size ilgi gösteriyor, dokunuyor, gülüyor vs, şunu söyleyin: “Canım üzerimden çekil, gidip başka erkeklerle tanış.”
  • Internet üzerinden bir kızla buluştunuz ya da herhangi bir kızla dışarıda bir kafede ya da bardasınız: “Bak şu adam seni kesiyor. Tam senin tipin. Tanışalım mı? İstersen gidip senin için onla konuşabilirim J”
  • “Ben sana göre değilim. Bence sen sana çiçek alıp iyi davranacak birini bulmalısın. (Bulabildiğiniz en kro, en salak erkeği işaret edin) Bak şu çocuk tam sana göre. Ya da şu da olabilir.” Kıza birilerini ayarlamaya çalışın. Süperdir, cidden kendim sürekli kullanırım bunu ve hep kızın bana zihinsel olarak, (clubda fiziksel olarak da :D) yaklaşması sağlamıştır bu tarz sözler.
  • Birileri onunla yeterince ilgilenmediği için üzülüyor olabilir. Ya da aklıma gelmeyen uygun bir durum olabilir: “Bence biraz daha bağımsız hareket etmelisin. Kendini toplayıp insanlara bağımlı olmaktan kendini kurtarmalısın.”
  • Arkadaşlarıyla dışarı çıkacağını söylediğinde teşvik edin.
  • Bir kızı kaybediyor olabilirsiniz, sizden uzaklaştığını hissediyor olabilirsiniz. Sizi eskisinden daha az arıyor olabilir, ya da artık sizinle eskiden olduğu kadar sık buluşmak istemiyor olabilir. Kendi yolunda ilerlemek istediğini söylüyor olabilir. Konuşma sırasında yeniden size gelmesini sağlamak için şu tarz konuşmalar yapabilirsiniz:
“Haklısın, bence kendi yolunu çizmenin vakti geldi artık. Hayatına farklı bir yön ver ve kendi yolunu çiz.”
Şaşırırsa devam:
“Bence bir süre yalnız kalmalısın. Daha fazla tecrübe edinmelisin.”
Bu davranış tarzı bir anda size U dönüşü yapmasını sağlayabilir.

Yukarıdaki davranışların ardında yatan prensipleri içselleştirdikten sonra olayları yaşarken anında kendiniz süper sözler yaratabilirsiniz.

Şimdi sizden bunu uygulamanızı istiyorum. Aynılarını söylemenize gerek yok, kendiniz özgürlük teşvik edici bir şeyler bulun kendi durumunuza uygun. Bilgisayarın başından kalkın, okumayı bırakın, telefonu elinize alın ve bir kızı arayıp özgür olmaya teşvik edin!

Gökhan X

Bir kaç cümlelik mevzuyu oradan almış oraya bağlamışsın kendini sürekli tekrar eden bir yazı olmuş.

"Özgür olmaya teşvik etmek" diye bir şey yoktur olamaz da bunun doğrusu the red pill teorisinde de bol bol söz edilen;

"Kontrol manyağı olmamak"

Erkekler genellikle dominant olmayı kontrol manyağı olmakla karıştırırlar. Bunun en yaygın ve görünür hali de aşırı kıskançlıktır. Bir erkeğin kontrol manyağı (örneğin kıskanç) olması onun erkek adam olmasından değil, kendine güveni olmayan bir ezik olmasındandır (dışarıdan öyle görünmese bile) [ALINTIDIR]

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8