Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadınlar güldür , Kadınlar çiçektir !

gençler sonuçta kadın ve erkek birbiri için yaratılmıştır. biz sikeriz onlar sikilir. doğanın kanunu bu. çok kaba oldu aslında aq :D burada sikilmekten kastım onları aşağılamak değil. kadınlar değerlidir. insanlar değerlidir. senin annen de bir kadın ve o olmasaydı sen olmazdın aynı şey baban içinde geçerli. yani ayrılmaz bir bütünüz. o yüzden kadınlara düşmanlık güden kim varsa düşüncelerini gözden geçirsin. günümüz de olaylar çok başkalaştı. kadınlar el üstünde tutuluyor. buda yanlış. kadınlar kendilerini çok yukarda görüyor, beta dediğiniz erkekler onların amcığı altınmış gibi muamele ediyor. buda cehaletten ve insanın özünü kaybetmesinden kaynaklanıyor. bin yıl önce yaşamanın hayalini kurmuyorum değil :d orta asya bozkırlarında at binip, kımız içmek, çocuklarla oynayıp rüzgarı hissetmek, çadırımda moğol kızı sikmek sdşjklflwejawelsd klasik cahil türkçüyüm bazen amk :d lakin tarihi araştırarak önümüze ışık tutabiliriz. kralların otoritesini anlayıp uygulayabiliriz. zorluklar karşısında başarılan işleri öğrenip, hayatımıza yön verebiliriz. konu aşırı dağıldı amk neyse önemli değil. yazmak isteğim varken yazayım böyle.

Aga aslında şöyle düşünmek güzel.
Bakın biz kanmıyouz
karılar bizde
kanan erkeklerse arkadaş oluyor bu kızlar da gidip aa hysterical hermes beni sikti diye ağlıyorlar bu salak feminizm masalına kanan erkeklerin yanında yani bırakın kızlar yapsın erkekler de kansın çünkü ne zaman gerçekleri söylesek suçlu biz oluyoruz sonra bunlar bi kazık yiyor kızlardan gelip haklıymıssın diyor ama iş işten geçmiş bizim başımız ağrımış oluyor

yani bırakın biz işimize bakalım bu feminizm saçmalıklarına devam etsin bunlar rakip azalıyor

Kanan erkekler ayni zamanda kandiran kadinlar var doganin kanunu erkek calisir kadin erkege bakar onu memnun eder simdiyse kadin da ayni zamanda calisabiliyo diye erkegine bakmak zorunda degilim diyor tabikii biz erkek soyu bu gotlerini bu kadar kaldirir hale getirdik yokk onlae her seyi yapabilir yok onlar olmazsa aile olmaz erkekler duzgun olmaz beta olan gerizekalilari multi beta konumuna getirip biz alfalari da kandirabiliceklerini saniyorlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8