Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadınlar Ne İster Aldatmacası

Şu ana kadar kadınlardan, kadınlar konusunda bir tavsiye aldıysan, çoktan fark etmişsindir hiç bir işe yaramadıklarını. Ama almadıysan ve almayı düşünüyorsan, çok şanslısın ve şu anda bu forumdasın.

Öncelikle kadınların söyledikleri ile isteklerinin birbirini tutmadığını biliyorsun. Ona bir kızı nasıl etkileyeceğini sorduğunda sana verecekleri cevap sanki topluca karar almışlar gibi;

“ Ona sevdiğini haykır “ “ Ona çiçek al “

“ Onu her gün ara “

Farkettiniz mi? Onlarda görünürde sosyal programlamanın etkisinde. Romantik filmlerde izlediklerin gerçek olduğunu sanıyorlar. Ama bilinç altlarında hala eski ilkel istekleri yatiyor. Bu söyledikleri sözde taktikler ile bir tane kızı etkileyebilen birisini gösteremezler. Ek olarak ben de bunların işe yaramadığını gördüm.

Bir arkadaşım, okul çıkışı sevdiği kıza tek bir gül götürdü. Sonuç? Tabiki hüsran. Ayrıyetten kendini ve kızı zor duruma sokması da cabası. Filmlerde gördüğünüz, kapıda çiçek ver teknikleri film icabı. Bunların hepsini unut.

Asıl isteklerine gelelim, hazır mısın? Kadınlar kendi gerçekliğinde yaşayan, asla dış etkenlerden etkilenmeyen, sağlam duran bir erkek isterler. Bu isteklerini asla itiraf etmezler ve bunun farkında değiller. Bu süreç bilinç altında işler.
Ama şöyle bir ilginç olay vardır ki, kendilerine sürekli hediye alan ve istediklerini yapan erkekleri de sever. Bir kedinin fare ile oynaması gibi. Sıkıldıktan sonra ne yapacağını siz de çok iyi biliyorsunuz.

Kadınlar böyle erkeklere saygı duymazlar. Ama benim güzelim ülkemde, bunu yapan o kadar çok türdaşım var ki, bu öğrendikerinizi hayata geçirdiğinizde, ne kadar farklı olduğunuz ortaya çıkacak ve tabiri caiz ise, kadınlar üzerinize üşüşücek.

Arkadaşlarına nasıl davranıyorsan onlara da öyle davran. Onlarla dalga geç. Kısacası eğlenmene bak.

Kanka yine güzel bir yazı olmuş ellerine sağlık tekrardan
Bak yine bir soru takıldı aklıma senin yazılarını okur iken;

Kadınlar eğer gül alınmasından, sevginin haykırılmasından vs... etkilenmiyorsa ve bunlar onların üzerinde işe yaramıyorsa, neden filmlerdekinden etkileniyorlar yahu?
Tabi ben de biliyorum bu tarz şeylerin işe yaramadığını ama nedense etkilenmedikleri şeyleri izleyip onlar hakkında pembe hayal kuruyorlar

Para,Tip,Bilgi,Özgüven,Zekâ,Giyim tarzı,vucüt olarak iyi durumdayım,Ve sevgilimle çok abartmamak kaydıyla ilgilenirim,Çiçekte alırım,İstediği şeyleride yaparım bu onu etkilemek için değilde bana iyi hissetiriyor hayatımdaki insanların mutlu olmasını istiyorum,Bence sakıncası yok cpdsi düşük erkeksen sıkıntısı olabilir.

Dip not: daha önce aynı dediğin tarzda takılırdım seneler önce,Ve o zamanlar çıktığım kız ona değer vermediğim için ilgilenmediğim için benden ayrıldı.

Bu arada arkadaşının çiçek götürdüğü kıza,Yakışıklı bir instagram fenomeni çiçek götürseydi sonuç yine hüsran olurmuydu sence ?

Para,Tip,Bilgi,Özgüven,Zekâ,Giyim tarzı,vucüt olarak iyi durumdayım,Ve sevgilimle çok abartmamak kaydıyla ilgilenirim,Çiçekte alırım,İstediği şeyleride yaparım bu onu etkilemek için değilde bana iyi hissetiriyor hayatımdaki insanların mutlu olmasını istiyorum,Bence sakıncası yok cpdsi düşük erkeksen sıkıntısı olabilir.

Dip not: daha önce aynı dediğin tarzda takılırdım seneler önce,Ve o zamanlar çıktığım kız ona değer vermediğim için ilgilenmediğim için benden ayrıldı.

Bu arada arkadaşının çiçek götürdüğü kıza,Yakışıklı bir instagram fenomeni çiçek götürseydi sonuç yine hüsran olurmuydu sence ?
Enerjisi önemli

Kanka yine güzel bir yazı olmuş ellerine sağlık tekrardan
Bak yine bir soru takıldı aklıma senin yazılarını okur iken;

Kadınlar eğer gül alınmasından, sevginin haykırılmasından vs... etkilenmiyorsa ve bunlar onların üzerinde işe yaramıyorsa, neden filmlerdekinden etkileniyorlar yahu?
Tabi ben de biliyorum bu tarz şeylerin işe yaramadığını ama nedense etkilenmedikleri şeyleri izleyip onlar hakkında pembe hayal kuruyorlar
Kankam öncelikle teşekkür ederim yorumun için.

Bildiğin gibi romantik vb. filmlerde baş kadınımız ve baş erkeğimiz ilk tanışır sonra film boyu aralarına bir şey girer buluşamaz. Film o kadar engel koyarki elde edilemeyen aşk duygusunu izleyiciye yani bizim kızlarımıza da yansıtır. Tabii sonucunda her şey güzel bittiği için baş kadınımız ve baş erkeğimiz birbiriyle sonunda buluşur erkeğimiz belki çiçek belki başka bir şey aldığında bizim kızlarımız ağlayarak hayretle izler. Hayrete düşmelerinin asıl nedeni elde edilemeyen aşkın sonunda buluşması o filmin sonundaki aşkı film boyu sürdürseydiler kızlarımızda sıkılırdı.

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim dostum;

Şimdi kız arkadaşına değer vermediğin için veya ilgi vermediğin için mi ayrıldı ? Hayır daha iyisini buldu ama sen bununla kendini avutuyorsun. Şimdi ise ilgi gösterip elinde tuttuğunu mu gördün? Evet her şey dozunda güzel. Sonuçta onun da ihtiyaçları var. Ama öyle hemen ayrılacak bir durum olmaz kız sana neden böyle yapıyorsun vb tarzı sorular sorar. Aslında kızın sana bunu sorduğunu da düşünüyorum sen kızı kaybetmemek için kendinden taviz veripte kaybetmiş olabilirsin.

Bence neden kaybettiğini tekrar bir düşün çünkü dediğin şekilde bir terkedilme şekli yok.

Herkesin istediğini yerine getirmeye çalışan, herkese yardım eden, kendi işini aksatacak, kendi hayatına zararlı olacak bile olsa başkalarının işini gören üniversite mezunu beyaz yaka Ali size hafta sonları çalışarak biriktirdiği para ile aldığı bir araba hediye etse kıymeti olmaz.

Ama Ali Koç sizin elinizi sıksa kıymetlidir.

Erkek olarak göreviniz bir James Bond gibi olmak.

Erkeklerin olmak istediği,

Kadınların yatmak istediği adam olmak.
Şimdi lütfen bana yakışıklı demiştim diye çekiştirme aynı olay yakışıklı bir fenomende de geçerli. Olay şu biz fenomeni veya ünlüyü gözümüzde büyüttüğümüz için beyaz yaka Ali nin selamı ile Ali Koç un selamı tabii ki bir değil. Ya da beyaz yaka Kıvanç’ın gül vermesi ile Kıvanç Tatlıtuğ’nun gül vermesi tabii ki bir değil.

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim dostum;

Şimdi kız arkadaşına değer vermediğin için veya ilgi vermediğin için mi ayrıldı ? Hayır daha iyisini buldu ama sen bununla kendini avutuyorsun. Şimdi ise ilgi gösterip elinde tuttuğunu mu gördün? Evet her şey dozunda güzel. Sonuçta onun da ihtiyaçları var. Ama öyle hemen ayrılacak bir durum olmaz kız sana neden böyle yapıyorsun vb tarzı sorular sorar. Aslında kızın sana bunu sorduğunu da düşünüyorum sen kızı kaybetmemek için kendinden taviz veripte kaybetmiş olabilirsin.

Bence neden kaybettiğini tekrar bir düşün çünkü dediğin şekilde bir terkedilme şekli yok.

Şimdi lütfen bana yakışıklı demiştim diye çekiştirme aynı olay yakışıklı bir fenomende de geçerli. Olay şu biz fenomeni veya ünlüyü gözümüzde büyüttüğümüz için beyaz yaka Ali nin selamı ile Ali Koç un selamı tabii ki bir değil. Ya da beyaz yaka Kıvanç’ın gül vermesi ile Kıvanç Tatlıtuğ’nun gül vermesi tabii ki bir değil.

Öyle bir ayrılma şekli gayette var kardeşim,üstünden seneler geçmiş kendimi kandırmak bana birşey katmaz,Kız aylarca benimle ilgilenmiyorsun diye şikayet etti ve daha sonra değersiz hissetiğini defalarca belirtip neden böyle yapıyorsun tarzı soruları belki bir sene sorup gitti bunu düzeltme şansım vardı onun dışında,Benden iyisini bulması için epey yol kat etmesi gerekiyor,benden aşağıda tipi olmayan,parası olmayan bir adamla birlikte oldu benden çok çok aşağıdaydı çocuk ama bil bakalım ne vardı ? çocukta bende olmayan ilgi vardı kıza karşı,senin daha iyisini buldu cevabın kısmen doğru ama senin dediğin anlamda değil kız buna aç olduğu için,bu konuda benden iyisini bulunca gitti.(ve hiçbir olayın aslını astarını bilmeden konuşma kardeşim)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8