Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

KADINLAR NEDEN KÖTÜ ÇOCUKLARDAN HOŞLANIRLAR?

Onurm3tin

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bu sorunun cevabı, “kadınların kötü bir insan istediklerinden kötü çocuklardan hoşlanırlar” değil. Doğru cevap, kadınların ERKEK ADAM istemeleridir. Kadınlar MASKÜLEN bir erkek isterler. Ve kadınlar için maskülen bir “iyi çocuk” bulmak, hemen her zaman maskülen olan “kötü çocuk” bulmaktan çok ama çok daha zordur! “Kötü çocukların” maskülenitesi ile ilgili iyi bir örnek, onların seks hayatındaki 100% dominant karakterleridir. Bazı kadınlar, kendi cinsel isteklerinden utandıkları için kötü çocukları tercih ederler. Tüm olayın kontrolünü elinde bulunduran ve atak “kötü çocuk” ile birlikte iken kadınlar, tüm sorumluluğu ve suçluluğu erkeğe yükleyebilirler. Bu sayede de kadınlar, hiçbir suçluluk hissi duymadan, seksten sonuna kadar zevk alabilirler. Buna ek olarak tüm kadınlar, suçluluk kompleksi olmayanlar bile, dominant bir erkek arzularlar. “Kötü çocuklar” aynı zamanda cinsel isteklerini başından itibaren açık ederler. “İyi çocuklar” ise cinsel konulardan özellikle uzak dururlar ve bu nedenle de kadınlar “iyi çocukların” aseksüel olduğunu düşünürler. Bir kadın seks konusunda suçluluk duygusu hissediyorken, aynı suçluluk duygusuna sahip “iyi çocuk” ile seks yapamaz. “Kötü çocuk”, kendinden emin bir şekilde, seksin önemli olduğunu açık eder. Bir kadın “kötü çocuk” ile seks yapıp yapmama konusunda hızlı karar vermelidir yoksa “kötü çocuk” daha hızlı karar veren bir kadın tarafından kapılacaktır. Bunun aksine bir kadın “iyi çocuk” ile seksi aylarca erteleyebilir zira iyi çocuğun kimse tarafından kapılacağı yoktur. İyi çocuk zaten uslu uslu ve sabırla kadının karar vermesini bekler ve sıklıkla da kadınla ilk geceden birlikte olan bir “kötü çocuk” için terk edilirler! Ama kadınların “kötü çocukları” arzulamalarının asıl nedeninin, kendi hayatlarındaki her şeyi kontrolü altında tutabilen ve kadını da kontrol edecek bir erkeğe olan arzuları olduğunu unutmayın. Kadınlar ERKEK ADAM isterler. “Kötü çocuklar” genellikle sünepe oğlanlar değillerdir. Erkekler milyonlarca yıl boyunca, aileleri için avlanan ve ailelerini koruyan kişiler oldular. Bu yüzden kadınlar, güçlü, sağlıklı ve büyüyünce seksi bireylere dönüşecek çocuklara sahip olabilecek, “avcı” ve güçlü bir erkekleri arzularlar. Evrim, kadın ve erkek arasındaki cinsel kimyanın öğelerini belirlemiştir. Kadın hayatta kalmak için dayanıklı bir erkeğe ihtiyaç duyduğundan, bir süre sonra bu özellik tüm kadınların arzuladığı bir özellik haline gelmiştir. Mantıklı değil mi? Artık kadınlar kötü ve şeytani varlıklar olarak görünmüyorlar değil mi? Erkeklerden daha kötü ve şeytani değiller. Kadınlar genç, güzel ve seksi kadınları arzularlar, çünkü bu özellikler kadının daha iyi özelliklere sahip ve sağlıklı çocuklar doğurabileceğinin işaretleridir. Böyle kadınları arzulayarak erkekler, genlerinin gelecek nesillere aktarılma ihtimalini arttırırlar. Kendi çocukları da büyüyüp çekici yetişkinlere dönüşürler ve böylece karşı cinsin nitelikli bireyleri ile birlikte olup daha iyi özelliklere sahip ve sağlıklı çocuklar yaparlar. Bu süreç böyle devam eder. Seksi görünen kadınların kalça – bel oranları çağa ve kültüre bağlı olmadan sabit kalmıştır. Bunun nedeni erkeklerin tercihlerinin evrim ile belirlenmiş olmasıdır zira bu oran genel olarak kadının “sağlıklı çocuklar yapabilecek ve doğurgan bir kadın” olduğuna işarettir. Günümüz toplumunda kadınların uzun boylu, zengin ve yüksek statülü erkekleri seçmelerine izin verilir. Kadınlar istediklerini seçebiliyorlarsa, sizin seksi ve güzel kadın standardı koymanız neden daha az tolere edilen ve “kötü” bir şey olsun ki? Sizin ERKEK ADAM olmaya hakkınız var. Aslına bakarsanız, ya ERKEK ADAM olursunuz ya da kadınlar sizden hoşlanmazlar. Eğer bu sizi “kötü çocuk” yapıyorsa, o zaman kötü çocuksunuzdur. Çoğu durumda “kötü çocuk” diye yaftaladıkları adamın bu etiketi haketmek için yaptığı tek şey, kendi doğasının gereklerini yapmak ve doğal arzularını dışa vurup gerçekleştirmektir. Kadınlar da doğal erkeklere bayılırlar ama bu adamların adı “kötü çocuğa” çıkar. Kadınlar para, tip, statü konularında doğal isteklerini diledikleri gibi söyleyebiliyorlar (gerçekte bu isteklerin hepsinin ardında kadınların dominant bir erkek arzusu vardır) ama kültürümüz onları kötü, ahlaksız ya da yüzeysel olarak yaftalamıyor. Ben iyi erkek ve iyi kadınlardan oluşan bir toplumdan yanayım. Kadınlara karşı kötü olmanız, onları kullanmanız (ve kullanıp atmanız), vs ... gerekmez ama her zaman DOMİNANT, cool ve sakin olmak zorundasınız. Ve bunun hareketlerinize, konuşmanıza ve duruşunuza yansıması lazım.

İlişki Sihirbazı - Kadınlarla Başarının Sırları

Not : kitap bende var isteyen yazabilir

Sence herhangi kötü bir durumla karşı karşıyasak ve sakinliğimiz sınanıyorsa kadınlar veya erkekler tarafından öfkelenmek ya da sinirlenmek güçsüzlük mü? Maalesef öfke ve nefret kontrolümün ayarı yok aşağılama çok fazla ben de

Sence herhangi kötü bir durumla karşı karşıyasak ve sakinliğimiz sınanıyorsa kadınlar veya erkekler tarafından öfkelenmek ya da sinirlenmek güçsüzlük mü? Maalesef öfke ve nefret kontrolümün ayarı yok aşağılama çok fazla ben de
Dostum ben bu konuda sana yardımcı olamam bu durum artık psikolog gerekirse psikyatristin görmesi gereken bir durum

Kadınlar ve seks, kadınlar ve seks hep aynı şeyler. Bu dünyaya sadece seks yapmak için mi geldik lan. İyi çocuk kötü çocuk öyle alfa böyle beta artık bu kavramlardan bile midem bulandı. Redpill bu değil redpill karı bulup altımıza atma sanatı değil. Redpill gerçekliktir. Artık bir çok insan bu forumda bu olaylara kafa takarak psikolojilerini bozdu. İlişki iyidir güzeldir ama tüm hayatımızı ilişkiler üzerine kuramayız ilişki sadece hayatımızın bir parçasıdır. Mesela ne kadar kız tavladığımız değil senin de dediğin gibi gerçek erkek olabilmektir. S.tir edin iyi çocuk kötü çocuğu kendiniz olun anasını satayım. Hatta kendinizin en iyi versiyonu olun. kaybedeceğiniz bir kadın ve bir seks olsun. Gerisi hallolur

Ben de eskiden senin gibi olur olmadık her şeye sinirleniyordum şimdi düşündüğümde özgüvensizlik göstergesi gibi geliyor bana. Bir adam düşün en küçük söze bile sinirleniyorsa bir eksikliği vardır. Sen eğer sürekli sinirlenirsen, sinirlenmeyi hakettiğin bir durumda ciddiye alınmayabilirsin. En kısa zamanda bu huyunu törpülemen gerektiğini düşünüyorum

Ben de eskiden senin gibi olur olmadık her şeye sinirleniyordum şimdi düşündüğümde özgüvensizlik göstergesi gibi geliyor bana. Bir adam düşün en küçük söze bile sinirleniyorsa bir eksikliği vardır. Sen eğer sürekli sinirlenirsen, sinirlenmeyi hakettiğin bir durumda ciddiye alınmayabilirsin. En kısa zamanda bu huyunu törpülemen gerektiğini düşünüyorum
Kesinlikle haklısın dün bir olay başıma geldi basketteyim arkadaşlar topu atsana lan dedi ben de kalk al dedim sonra küfür etti ne diyorsun şan diyip baktım bir şey deseydi geçecektim içinden sadece bu durum değil her durumda böyleyim aşağılama huyum yüzünden sevdiğim kişileri kaybetmeye başladım en kısa ve etkili çözüm olarak ne önerirsin

Kesinlikle haklısın dün bir olay başıma geldi basketteyim arkadaşlar topu atsana lan dedi ben de kalk al dedim sonra küfür etti ne diyorsun şan diyip baktım bir şey deseydi geçecektim içinden sadece bu durum değil her durumda böyleyim aşağılama huyum yüzünden sevdiğim kişileri kaybetmeye başladım en kısa ve etkili çözüm olarak ne önerirsin
1-den 10-a kadar say ve ya
Iç sesin sana onu söylediğinde Hayır de ve ona inat daha nazik davran yada sinirlenme
Hemen ordan uzaklaşa da bilirsin
Ben böyle yapıyorum aynı şey bende de var çünkü

1-den 10-a kadar say ve ya
Iç sesin sana onu söylediğinde Hayır de ve ona inat daha nazik davran yada sinirlenme
Hemen ordan uzaklaşa da bilirsin
Ben böyle yapıyorum aynı şey bende de var çünkü
Kafamda bir düşünce var sikip atarım lan diyorum testosteron hormonu fazlalığı olabilir

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8