Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadınlar üzülmeyi neden sever (farklı bir bakış)

Arkadaşlar merhabalar
Kiminiz eğitim hayatını kiminiz işini gücünü sürdürüyor ve hayatınıza bir kadın aldığınız zaman erkek bakış açısıyla kişilik olarak bizi yormayacak aklı başında kadınları tercih ediyoruz(güzellik cpd falan geçiyorum çok yazı var zaten)
Kadınlar ise genel olarak kişilik olarak kafa karıştırıcı onu yoran kişilerden haz alıyorlar neden peki ?
Çünkü biz erkek olmanın zorluğunu yaşıyoruz para kazanmanın gerekliliği içinde ya akademik olarak zihnimizi ya fiziksel gücümüzü yada zekamızı kullanarak bazen nöbetli İşlerde çalışarak (doktor polis asker...)yada günde 14 saat çalışarak kazanç elde etmeye çalışıyoruz Ve hayatın bu kısmı bizi yorduğu için genelde hayata atıldıktan sonra ekstra problem istemek yerine anlaşabileceğimiz karakterde yormayan destekleyen insanlarla beraber olmak istiyoruz
Kadınlar da çalışıyor yeni dünya düzeni ile ekonomik özgürlüklerini bir derece alabiliyorlar yalnız istisna örnekler dışında hiçbir kadın bizim kadar yorulmuyor sürekli Sosyal medyada kendini beğendirme wp de saatlerce yazışma evde boş oturma ne ders çalışma ne de bi iş arama yani günümüz için kadın aslında Bu anlamda çok rahat
o yüzden siz bu sıradan hayatlarına düzgün işinde gücünde bir insan olarak girdiğiniz zaman kadın yorgunluk hissetmemeye hayatında bir renk oluşturamamaya devam ediyor
Çünkü siz onun boş zamanını “bu çocuk neden bana cevap vermiyor neden o kızla yazışıyor neden çok kız arkadaşı var vs...” gibi saçmasapan sorularla doldurma ve beynindeki elektriksel aktiviteyi bir amaç ve problem çözme üzerine kurma hakkını elinden almış oluyorusunuz
Kadın hayatta kalma özelliğini salt güzelliğine bağlayıp ot gibi yaşama hakkına sahipken biz dünya yakışıklısı olsak bile ceplerimizi doldurmak için katır gibi çalışmaya muhtacız (Aileden zengin olanlar kendi ayakları üzerinde duran Zeki kadınlar istisnadır)

Bakış açını takdir ettim, ben de bu olaya şöyle yaklaşıyorum.

Kadınlar en çok şikayetçi oldukları erkeği istiyorlar. Bu yüzden biraz düz bir mantıkla kadınların istediği erkek olmak istiyorsak, onların şikayet ettikleri özelliklere bakıp, kendimizi o şekle bürüyebiliriz.

Mesela ilgi istiyorlar, ilgi vermeyene gidiyolar. Nazik olmanı istiyolar, nazik olmayana gidiyolar. Genel çerçevede sokakta yürürken bile kadınların hareketlerinin seni manipüle etmek üzerine kurulu olduğunu görebiliyosun. Manipüle olmamak gerekiyo...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8