Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Kadınlar ve öfkelenmek

Katılım
20 Aralık 2020
Mesajlar
44
Tepkime puanı
18
Yaş
19
Şehir
Amasya
Kadınlar karşısında sakin kalmamız, söyleniyor ancak kadınların bir çoğu askıda öfkeden, sinirden hoşlanıyor. (Tabi onların hatalarında) Bunun sebebi nedir?
 
Katılım
25 Aralık 2019
Mesajlar
171
Tepkime puanı
267
Yaş
21
Şehir
İzmir
Herhangi bir duygu belirtmeden yanlış yaptığında kadının topuğuna sıkarsan hoşlanırlar ve çekilirler, onların hoşuna gitsin diye değil, duygularımdan taviz vermeyi sevmiyorum. Öfke ve sinir duygusal veya duygularını kontrol edemeyen adamların işi. O çoğunluk ilkel takılanlar oluyor, azınlığa oynadığında düşüncelerin 360 derece değişecektir.
 

Hinceus

Ayın En Aktif Üyesi
Katılım
16 Mayıs 2020
Mesajlar
144
Tepkime puanı
224
Şehir
Ankara
Kadınlar karşısında öfkelenmeyeceksin, sinirlenmeyeceksin. Kadının bir hatasını görünce, fırçalarsın, kızarsın falan ama asla sinir küpüne dönmeyeceksin. Ayrıca kadınlar her türlü duyguyu yaşamak isterler, bu sebepten ötürü kadınlar öfkeden, sinirden hoşlanıyor diye düşünüyorsun. Hayır, verdiğin o duygudan hoşlanıyorlar. Kadına yaptığı hatadan dolayı suratına bir fiske indirirsen, bundan hoşlanmazlar. Amma velakin, yatakta poposuna bir fiske indirirsen bu hoşlarına gidecek. Neden mi? Çünkü siz o acı duygusunu, verilmesi gereken yerde veriyorsunuz.

Saygılarımla.
 
Katılım
3 Haziran 2020
Mesajlar
345
Tepkime puanı
332
Şehir
İstanbul
Sakın fiziksel bir olaya dökme ben sevdiğim kızın arkadaşına bağırmıştım çağırmıştım bana yaklaştı sevdiğim kozdan ayırdı beni benim hatam çok fazla tabii ne olursa olsun sakin kal ama hatasını affetme yüzüne vur tabi söyleyerek yeri geldiğinde bağırmalısın bu güçlü olduğunu ve kontrolün sen de olduğunu gösterir haklı sebeple yapacaksın bunu heee
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst