Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadınlar Zayıf mıdır? Hayır.

Hinceus

Forumdan Uzaklaştırıldı
İlk önce değinmek istediğim nokta şu; kadını ikinci sınıf varlık yerine koyan bir erkek, asla ama asla gerçek bir erkek, başarılı bir kadın avcısı olamayacaktır. Kadınları sevin, saygı duyun, arzulayın falan ama görüyorum ki siz olayı çok yanlış anlamışsınız.

Ödül Mantalitesi!

Ödül olan siz değilsiniz beyler, istediğiniz kadar ben ödülüm tribine girin tamam ama, ortada tek bir gerçek vardır. O bir kadındır ve akla o meşhur söz gelir;

Güç erkeğe, güzellik kadına verilir; ama her şeyi yenen güç, yalnız güzelliğe yenilir.

Oscar Wilde

Son düzenleme:
Kadınlara saygı göstermeyip sırf doğalarının gerektiği gibi davranmalarını hor gören tipler zaten bir şey beklemesinler. Facebook dayıları gibi kadın edebiyatı yapmayada gerek yok, sözü okurken kanayan gül fotoğrafları belirdi gözümde. Kadını ödülleştirirsen kendini ödül olarak görür ve kendi elinle verdiğin ödül rolünü hakkıyla yapar. Kendini ödül olarak görürsen ona göre muamele görürsün. Kadını erkeği yok tüm insanlara kendini nasıl lanse ettiğinle alakalı. Güzelliğe yenilmek Oscar Wilde'ın hatasıymış, ünlü yazar olması her dediğinin doğru olduğu anlamına gelmez.

Güzelliğe yenilmek Oscar Wilde'ın hatasıymış
Güzelliğe yenildiğimiz için buradayız. Bu da senin doğan, onu reddecek misin? Hayır, Yapamazsın. Mensubu olduğumuz öğretinin yaratıcısı olan Mystery bile güzelliğe yenilmiştir, tartışmaya kapalı bir konu bu. :)

Ödül olan siz değilsiniz beyler, istediğiniz kadar ben ödülüm tribine girin tamam ama, ortada tek bir gerçek vardır. O bir kadındır ve akla o meşhur söz gelir;
Bu cümleye katılmıyorum.Kadın için güçlü bir erkek ödüldür.Aynı şekilde güzel bir kadın ve verebileceği haz'da erkek için ödüldür.İki tarafında belli bedeller karşısında çıkar alışverişi vardır.O zaman sana şu örneklemeyi yapayım.Aras bulut iynemli sıradan çok güzel bir üniversiteli kız ile sevgili olsa burda ödül arasmı olur yoksa kızmı? Hangisi ilişkiyi elinde tutmaya çalışır? verdiğim örnekler uç olabilir ama mantık aynı.Seçme seçilme konusu ayrı , ödül meselesi ayrı.

Bu cümleye katılmıyorum.Kadın için güçlü bir erkek ödüldür.Aynı şekilde güzel bir kadın ve verebileceği haz'da erkek için ödüldür.İki tarafında belli bedeller karşısında çıkar alışverişi vardır.O zaman sana şu örneklemeyi yapayım.Aras bulut iynemli sıradan bir üniversiteli kız ile sevgili olsa burda ödül arasmı olur yoksa kızmı? Hangisi ilişkiyi elinde tutmaya çalışır? verdiğim örnekler uç olabilir ama mantık aynı.Seçme seçilme konusu ayrı , ödül meselesi ayrı.
Ödüller birlikteliği. Her ikinizin de ödül olması lazım. Ödül Mantalitesi farklı, ödül olmak farklı. Ödül Mantalitesi, kendinizi kıza zorla ödül kabul ettirmeye çalışmaktır. Ödül olmak ise, kadın sizi görür görmez, ödül olduğunuzu düşünmesini sağlamaktır. Bu da kadından üstün olduğunuzda, kadın için ister istemez ödül olduğunuzu düşünmeye iter.

Son düzenleme:
Ödül mantalitesi (mentalite diye bir sözcük yoktur) kesinlikle kendini zorla ödül olarak gördürmeye çalışmak değildir. Aksine, cinsiyeti fark etmeksizin tüm insanların seninle geçireceği vakti veya edeceği muhabbeti ödül olarak göreceği kadar değerli bir insan olana dek kendini geliştirmektir. Gelişim ve dolayısıyla da değişim hiç sona ermeyeceğinden, kapasitesi yüksek olan bir insan için ömrü boyunca bitmeyecek bir süreçtir bu. "Güzelliğe yenilmek" mastarının üzerindeki süslü örtüyü kaldırdığımda bunun aşık olmak anlamına geldiğini görüyorum. Aşkın en büyük nedeni TECRÜBESİZLİK, diğer nedeniyse SEÇENEKSİZLİKTİR. Yeterli zihinsel olgunluk seviyesine sahip olan insanlar için bu süslü cümleler fazlasıyla komik. AŞK çiftleşme arzusunun perdelenmesidir, kız için her şeyi yapıp güçsüzleşeceğin bir süreç değil. (Her ne kadar Hollywood, Disney ve aptal Türk filmleri tersini göstermeye çalışsa da.) Doğru yaşamayı bilirsen dünyanın en güzel duygusudur, doğru yaşamaksa kendinden ödün vermemekten yani sağlam çerçeveye sahip olmaktan geçer. Ayrıca MAKSIMUM 2-4 yıl arası bir ömre sahiptir çünkü GEÇİCİ bir hormon patlamasıdır. Evlenen erkeklerin 2 sene sonra karısına kaldırabilmeyi zor başarmasının sebebi, kadının artık yeterince dopamin salgılatacak kadar çekici gelmemesidir zira erkek çok eşlidir. Oscar Bey'in tek bir kadını bile hayvani-ham bir arzuyla ıslatamadığı çok açık. Tabi ki kadınlardan nefret etmeyeceksin lakin AŞIRI UÇLAR arasında savruluyorsun gibi duruyor: Kadınları sevmek-kadınlara tapmak-kadınlardan nefret etmek arasındaki ayrımı yapabileceğini umuyorum. Nefret de tapmak kadar yanlış, sır ise dengeyi sağlayabilmek. Mystery kırmızı haptan oldukça uzak bir pua. İnsanın mutluluğunu kendisi dışında herhangi bir şeye bağlaması ise büyük bir cahillik. AYRICA, kadın kendini yeterince geliştirmiş bir erkek için gerek psikolojik gerekse fizyolojik olarak son derece zayıftır, güçsüzdür. Fakat aptal erkeğe bir zebani gibi gelir. Bahse varım kırmızı hapın da kızlar için olduğunu düşünüyorsundur.

Son düzenleme:
Aşkın en büyük nedeni TECRÜBESİZLİK, diğer nedeniyse SEÇENEKSİZLİKTİR.
:d? Redpill'in faydalarından birisi kadınlarla yatmak değil, doğru kadını bulmaktır. Dolayısıyla doğru aşkın büyülü tarifini verir.
Aşk ne zamandır tecrübesizlik? Ne zamandır seçeneksizlik?

AYRICA, kadın kendini yeterince geliştirmiş bir erkek için gerek psikolojik gerekse fizyolojik olarak son derece zayıftır, güçsüzdür.

Ahahahajaja aynen, annen de dahil dimi?

Bahse varım kırmızı hapın da kızlar için olduğunu düşünüyorsundur

Ahahajaha ya beni çok iyi tanıyorsun, bence kırmızı hap kesinlikle kızlar için 😋

Senin yerin inci sözlük koçum, anancı liseliler olarak orada p*rno arşivi avı yapın. "Doğru kadın"ı bulmakta sana bol şans diliyorum :D Umarım kaliteli-özel kadın miti ve oneitis kişilik bozukluğuyla sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürebilirsin. Derdim, okuduğu her şeye inanan genç kitlenin zihninin yazılarınla bulanmaması. Aşkın ne olduğunu ve ne olmadığını yukarıda anlattım.

Her iki taraf birbiri için ödüldür. Kadınlar bizim için ödül olmasa ne red pill olurdu ne pick - up... Biz erkekler kadınlar için ödül olmasak ne kızlarla dedikodumuzu yaparlardı, ne İnstagram'dan bizi stalklarlardı, ne de bizim onlara yanaşmamız için işaret çakarlardı... Daha uzar gider bu liste. Kadınlar ve erkekler birbirlerinin kafasında yarattıkları fanteziye uyuyorlarsa birbirleri için ödüldürler nokta.
Odaklanmamız gereken şey ise amsalak olmamak. Aşık olmak da çok güzel bir şey ama "Yapamıyorum sensiz Tülay" modlarına girmeden aşık olmak...
Arkadaşlar bilmiyorum farkında mısınız ama dünya daha kötü bir yere gidiyor. Oksijen bile bugün 900 lira olmuş hahahahadh. Sera gazlarının atmosferi delmesi an meselesi. 10-15 sene içerisinde güneş ışınları bize cehennem sıcaklığını tattıracak. O yüzden ödül olmak ödül mentalitesi falan bırakın bu boş muhabbetleri gidin kızlara sıcak bir gülümseme ile merhaba deyin çünkü az ömrünüz kaldı :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8