Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadınlara Dert Anlatmak

"Kadınlara Dert Anlatmak"
Evet arkadaşlar çoğumuz bu problemle veya bu problemi yaşayanlardan muzdariptir.
Cevabı kısa ve net'tir..
Abi sen gidip kıza derdini anlatınca, kız içinden şey demez:
"Hmm. Ömer ne kadar'da üzgün, onunla sevişiyim de mutlu olsun" demez! Aksine kız sizin ağlayıp, sızlanan ve üzülerek ona yakınlaşabileceğinizi sanan bir mal olduğunuzu varsayar.
Saygılarımla...

Ağlayıp yaranmaya çalışan erkekler için güzel post. Birde yanlış anlaşılmasın ''RAAAAAAARRRRRRĞHHH KADINLARA HİÇBİR ZAMAN DERT ANLATMAMALIYIM'' modunda da takılmayın. Aranızdakı bağa güvendiğiniz bir kadın eğer size neyin var diye ısrar ederse çerçevenizi bozmadan ''şöyle şöyle ufak bir problemim var çözmeye çalışıyorum merak etme'' ayarında bahsedebilirsiniz. Rol kesmeyin yani.

derdini anlatıp sevişeceğin kadın da vardır. her kadın aynı değildir. bazıları seks için belli aşamaları görmek ister. en son beraber olduğum kız da böyleydi. kendisine yaralarımın olduğu izlenimini vererek duygusal bağı kuvvetlendirdim ve seks konusunda daha da açıldı. kız ona derdimi anlatacak kadar güvendiğimi düşündüğü için kendisinin de buna layık olması gerektiğini düşünerek hareket etti. buradaki önemli detay bir şeyleri anlatmadan önce nasıl bir çizgide ilerlediğiniz. kendinizi onu yapmayın bunu yapmayın buna şöyle davranın gibi kalıplara sokmayın.

derdini anlatıp sevişeceğin kadın da vardır. her kadın aynı değildir. bazıları seks için belli aşamaları görmek ister. en son beraber olduğum kız da böyleydi. kendisine yaralarımın olduğu izlenimini vererek duygusal bağı kuvvetlendirdim ve seks konusunda daha da açıldı. kız ona derdimi anlatacak kadar güvendiğimi düşündüğü için kendisinin de buna layık olması gerektiğini düşünerek hareket etti. buradaki önemli detay bir şeyleri anlatmadan önce nasıl bir çizgide ilerlediğiniz. kendinizi onu yapmayın bunu yapmayın buna şöyle davranın gibi kalıplara sokmayın.
haklısın kanka bazı kızlar çok duygusal olup duygularina oynayıp sonra amcigiyla oynuyorum herkese aynı bakarsanız kaybederseniz ...

Özellikle kız bir şeyleri çok merak edip, öğrenmek için uğraşmalı. Baktınız çok fazla üstünüze gelip öğrenmek istiyor. Fazla detaya girmeden derdinizi de anlatabilirsiniz. Ama asla kız merak etmeden bir şeyleri anlatmaya çalışmayın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8