Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Kadınlara Karşı İyi Çocuk Musunuz?

Kadınlara karşı "iyi çocuk" olmanın sorunu, sizi çaresiz hissettirmesidir.

Ve bir kadın senin çaresiz olduğuna inanıyorsa, sana olan ilgisini tamamen kaybedecektir.

Çaresizlik kadınları iter.

Bir kadın, kızlar arasında "popüler" olan bir erkek ister. Başka kızlar seni istiyorsa, o da seni isteyecek.

Yani ona çok iltifat ettiğinde ...

Ona çok fazla hediye aldığında ...

Ona çok, çok, çok iyi davrandığın zaman ...

Seninle ilgili bir sorun olduğu sonucuna varacak.

Senden kaçınmaya başlayacak.

Yoksa seni korkunç friendzone’a sokar.

Kadınların etrafındaki muhtaçlığınızı ve çaresizliğinizi gidermekten başka bir şey yapmazsanız, başarı oranınız fırlayacaktır.

Ve asıl ironi ...

Bir kadına muhtaç ve çaresiz davranmayı bırakır bırakmaz ...

Sık sık sana muhtaç ve çaresiz davranmaya başlar.

Artık kontrol sizdedir.

Ve KIZ seni kovalıyor!

13TH

Bir kızın "beta beta davranma kendine gel, ne biçim laf bunlar" demesi ne anlama gelir?

Ne anlamda kırmızı sinyal dostum
KÖTÜ.Cidden kötü hem de.Yüksek ihtimalle ilişki başında alfa bir karaktere bürünmüşken sonrasında bu algı çatlaklar vermeye başlamış.Beta beta davranma demek aslında senin de bildiğin bir şey.İyi çocuk olmak kısacası.Kızla bir süre görüşme.4 gün falan kaybol ortalıktan

KÖTÜ.Cidden kötü hem de.Yüksek ihtimalle ilişki başında alfa bir karaktere bürünmüşken sonrasında bu algı çatlaklar vermeye başlamış.Beta beta davranma demek aslında senin de bildiğin bir şey.İyi çocuk olmak kısacası.Kızla bir süre görüşme.4 gün falan kaybol ortalıktan
Ya dostum işin açığı ben buna dedim mesajlasirken "seninde çok zamanını çaldım k.bkma" gibi bir cümle kurdum. Kabul ediyorum, tamamen aptalca bir cümle kizdau bana bunu dedi işte

Ya dostum işin açığı ben buna dedim mesajlasirken "seninde çok zamanını çaldım k.bkma" gibi bir cümle kurdum. Kabul ediyorum, tamamen aptalca bir cümle kizdau bana bunu dedi işte
Lan kızın şu aralar yüksek ihtimalle tek aktivitesi Netflix.Cidden öyledir bak.Sen zamanını çaldığım için kusura bakma diyerek değerini düşürüyorsun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8