Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadınlara karşı nasıl davranmalıyım/konuşmalıyım...

Geçen akşam ; forumda öylesine dolanırken bir dostumuzla muhabbet etmeye başladık ,
konu dönüp dolaşıp bir şekilde kadınlara geldi.
Dün akşamda bir dostumuz mesaj atmış , bu gün sabah aslında onunda aynı şeyden bahsettiğini fark ettim.
Sanırım bu genel olarak net anlaşılamamış bir durum , o yüzden o sohbetimizden bir parçayı buraya bırakıyorum.

+kadınlar konusunda ne yapmalıyım
amacım hiçbir zaman kadınlar olmadı zaten
teklifler de aldım ama tam olarak kadınlara nasıl davranmalıyım

-Biraderim , hangi kadına nasıl davranmalısın ?
Biz çok basitçiyiz , keşke sana kadınlara şöyle davran diyebilsem de kadınlara öyle davranınca hepsi bacaklarını ikiye ayırsa , öyle bir şey olsa emin ol dünyanın en zengin adamı olurdum.
Ancak malesef öyle bir dünya yok , sana şöyle yap böyle yap diyen adam da çok net geri zekalıdır ve hiç bir bok bilmiyordur.
Her insan farklıdır ; kültürleri , düşünceleri ,deneyimleri , duyguları , çocuklukları...
Ve her kadın farklı şeyler ister ; kimisi ona şefkat göstermeni , kimisi azına sıçmanı , kimisi romantik bir sexi ,
kimisi yumruklanmayı :D
Kaldı ki her kadınla başarılı olabilecek erkek diye bir şey de yok.
Kadınlara nasıl davranacağını sen bilebilirsin , bunu sana kimse söyleyemez.
Ancak kadınlarla nasıl şu ankinden çok daha başarılı olabilirsin onu çok iyi biliyorum.
Onun yöntemi de çok basit bir yöntem ancak bazı şeyleri aşmayı gerektiriyor.
Sana yüz yılın sırrını açıklayayım : Kadınlarla başarılı olmanın formülü onlara yürümektir.
Çok zor değil değil mi ?
Kadınlara yürüdükçe aslında bunların üzerine düşünüp vakit kaybetmeye değer konular olmadığını fark edeceksin.
Çünkü onlarla konuştukça onları tanımaya başlayacaksın.
İlk başta reddedileceksin , hatta dürüst olmak gerekirse uzunca bir süre reddedileceksin.
Ben bile şu an yürüdüğüm bir çok kadın tarafından reddediliyorum , bu işin özü bu zaten.
Ancak bu reddedilmeleri umursamaman lazım , sonuçta hiç tanımadığın bir insan hayatında olmazsa ne kaybedersin ki ?
Hatta öyle bir duruma geleceksin ki , artık reddedilsen bile konuştuğun kadınlardan keyif almaya başlayacaksın , çünkü amacın set açmak olmayacak , eğlenmek olacak.
Bunun kulağa çok zor geldiğinin farkındayım , ilk başlarda hepimiz aynı şeyleri yaşadık.
Ancak kadınlarla konuştukça tanıyor , onları tanıdıkça onlarla başarılı oluyorsun.
Bu reddedilmelere belirli bir yerden sonra bağışıklık kazanıyorsun.
Bu ilk zamanların yükünü omuzlayabileceğine inanıyorsan , yapman gereken tek şey bu.
Bak oyundan bahsetmiyorum bile , kadınlara şöyle yaklaş veya böyle yaklaş demiyorum ;
dışarıya çık ve sadece kadınlarla konuş , içinden ne geliyorsa onu söyle , muhabbet et.
Bunu bir ay boyunca her gün yap , dedğim gibi oyuna falan gerek yok sadece kadınlarla konuş ,
kendindeki gelişmeyi ve ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksın.
Bu gün haftada 3 kadın siken adamla ömrü boyunca 3 tane gören adam arasındaki tek fark bu.
Şu an burada bana mesaj atmak yerine çıkıp iki tane kızla konuşmuş olsaydın emin ol kimsenin sana öğretemeyeceği şeyler öğrenirdin.
Sen dışarıya çıkmadan 1000 tane kitapta okusan , 100 kişiyle de konuşsan bir şey öğrenemezsin.
Nasıl demircilik kitabı okuyup demircilik yapamazsan , kadınlar konusunda kitap okuyarakta kadınlarla başarılı olamazsın.
Biz sanatçı değiliz , sanat yetenek işidir ve bu yetenek herkese bahşedilmemiştir , biz zanaatkarız ancak
gerçek dünyada bir şeyler yaparak zanaatimizi geliştirebiliriz.
Ve emin ol ilk başlarda olanın aksine , zamanla çok eğlenceli bir şey olacağını fark edeceksin.
Peki kızlarla nasıl konuşacağım diye merak ediyorsan ona da cevap vereyim : Git ve onlara merhaba de :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8