Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

| Kadınlardan önce Hayallerine ve Opsiyonlarına öncelik ver ! |

Ne yapalım yani illa bir işyerinde müdürmü olalım yada 5000 euro maaş alan expatmı bir kızla sevişebilmek için?
Hiç parası mesleği olmadan sürekli kız götürenler var onlara ne diyorsun?
Şu forumun %70'inin aman aman parası ve elinin altında mesleği olduğunu düşünmüyorum. Neden çoğunun elinin altında sürülerce kız var dersende şöyle açıklayabilirim. Potansiyelleri yüksek, gün içinde boş beleş anlık hazlar dışında kendi hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak şeyler yapıyorlar. Bunu gören kız boş duruyor mu çekiliyor direk erkeğimize. Pickup artistlerse tam tersi onlar maymunun teki, kadınlar için kalkıp kadınlar için uyuyorlar moralleri tavlayabildikleri kadın kadar yüksek. Ee hiç mi kadınlara yaklaşmayacağım ? Yaklaşıcaksın ama diyelim bugün kütüphaneye gitmen gerekiyor bir kitaba ihtiyacın var. Kütüphaneye vardığında raflara bakınan hoş bir hatun görüyorsun ve yaklaşıyorsun. Kızla güzel ilerliyor veya ilerlemiyor. Hoşuna gitmedi konuşması, kitabını alır evine gidersin. Baktın kızın muhabbeti hoşuna gitti, numarasını ve kitabını alıp gidersin. Her türlü kazançtasın, o yüzden kendine odaklan (y)

Sana dikkat ediyorum da çok boşbeleş yorumlar ve manasız sorular soruyorsun.
Konuyu dikkatli okumadığın belli oluyor. Eğer tam okuduysan o manaya gelmediğini anlardın. Burda kadınla sevişebilmek için işe girin demiyorum, hedeflerini ve tutkularını önplana koymaktan bahsediyorum.
" Bazı insanlar da var, kendini geliştiriyor ama karı, kız için yapmayın, etmeyin beyler çok komik duruma düşüyorsunuz. Hedefiniz olsun kızları önplana koymayın zaten o başarıya, hedefine ulaştığında kızlar kendiliğinden gelir. "
Onlarla kendini bir tutmamalısın. O hedeflerini bir kenara bırakıp karı, kızla uğraşırken işinde iyi olan adamlar. Sana burda karı, kız işlerinde kötü ol demiyorum. Sadece ilk önce hayallerin ve opsiyonlarında mükemmel ol daha sonra kadınlar konusunda mükemmel olmayı söylüyorum.
Hedefleri uğrunda savaşan erkeği ve başarılı olan, cinsel pazar değeri yüksek olan maskülen, gerçek erkek adam her zaman insanlar tarafından çekicidir.
Hayır demek istediğim 25 yaşında bir adama böyle denince anlam veremiyor bunu yabancı pua forumlarındada görüyorum tamam mesleğe hayatada önem verelim ama karı kızda çok önemli adam diyor 30 yasına geldim hiç sevişemedim adama diyorlar git üniversite oku git meslek yap zaten adam bunlara o yaşta başlayıp bitirse yaşı 35-40ı bulacak o yaştan sonra sevgilisi olsa ne yazar(zaten hayatı boyu aç kalmış) 35-40 yasındaki piyasa degeri düsmğs kadınlarla
Sadece kadınlar konusunda başarılı olmak isteyen erkeğe böyle tavsiye vermek bana çok mantıklı gelmiyor

Şu forumun %70'inin aman aman parası ve elinin altında mesleği olduğunu düşünmüyorum. Neden çoğunun elinin altında sürülerce kız var dersende şöyle açıklayabilirim. Potansiyelleri yüksek, gün içinde boş beleş anlık hazlar dışında kendi hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak şeyler yapıyorlar. Bunu gören kız boş duruyor mu çekiliyor direk erkeğimize. Pickup artistlerse tam tersi onlar maymunun teki, kadınlar için kalkıp kadınlar için uyuyorlar moralleri tavlayabildikleri kadın kadar yüksek. Ee hiç mi kadınlara yaklaşmayacağım ? Yaklaşıcaksın ama diyelim bugün kütüphaneye gitmen gerekiyor bir kitaba ihtiyacın var. Kütüphaneye vardığında raflara bakınan hoş bir hatun görüyorsun ve yaklaşıyorsun. Kızla güzel ilerliyor veya ilerlemiyor. Hoşuna gitmedi konuşması, kitabını alır evine gidersin. Baktın kızın muhabbeti hoşuna gitti, numarasını ve kitabını alıp gidersin. Her türlü kazançtasın, o yüzden kendine odaklan (y)
Tamam iste sen olayi cok daha iyi anlatmissin zaten ben hic bir zaman dersimi okulumu atlatip asip sokakta kiz tavlama isine girmedim
Pickup artisleri olamayiz belki ama onlarin ceyregi kadar flört edebilsek yeter artar bize

Hayır demek istediğim 25 yaşında bir adama böyle denince anlam veremiyor bunu yabancı pua forumlarındada görüyorum tamam mesleğe hayatada önem verelim ama karı kızda çok önemli adam diyor 30 yasına geldim hiç sevişemedim adama diyorlar git üniversite oku git meslek yap zaten adam bunlara o yaşta başlayıp bitirse yaşı 35-40ı bulacak o yaştan sonra sevgilisi olsa ne yazar(zaten hayatı boyu aç kalmış) 35-40 yasındaki piyasa degeri düsmğs kadınlarla
Sadece kadınlar konusunda başarılı olmak isteyen erkeğe böyle tavsiye vermek bana çok mantıklı gelmiyor
Sadece kadınlar konusunda başarılı olmak isteyen erkek bir zahmet forumu yavaşca terk etsin.

Tamam iste sen olayi cok daha iyi anlatmissin zaten ben hic bir zaman dersimi okulumu atlatip asip sokakta kiz tavlama isine girmedim
Pickup artisleri olamayiz belki ama onlarin ceyregi kadar flört edebilsek yeter artar bize
Pickup artistleri kiz tavlama konusunda neden yucelttin. Surec ayni tek fark kadinlar icin disari cikmiyorsun.

35-40 yaşında erkekte gider 25lik kiz bulur

Kaç tane 25lil kız 40lık erkeği kabul eder?
1-) 25 olmaz 28 olur yada 25 olmaz 23 olur yaşı ortalama söyledim.
2-)Hayata sıfırdan önemli bir yerlere gelmek için zaten 35 falan oluyorsun. Senin çalıştığın yere yeni başlayan hatunlar oluyor. Onlar icin tipin ortalama olsa yeter
3-)Bakımlı olan büyükleri kızların %82.4 ü ister

Güzel yazı kırmızı hapın bir kısmının özeti gibi.Bende şöyle özet geçeyim: İşinize,kendinize,hobinize odaklanın-Hosunuza giden ve konuştuğunuz kızla flörtöz olun-Kendinizden ödün vermeyin.
Kabataslak bunu anlayabilirseniz 40 yaşında 20lik kızı da alırsınız 20 yaşında 30luk olgunu da alırsınız ,çok takmayın.
Dipnot:bu benim görüşüm,sonra ben bunları yaptım 30 yaşındaki kız reddetti kocası dövdü falan diye ağlamaya gelmeyin :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8