Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadınları etkilemekle vakit kaybetmeyin

Çünkü hiçbir işe yaramaz giriş cümlesi falan düşünmenizede gerek yok çünkü giriş cümlesi yapmak bile toto kaldırmaya bir etkenken birde etkilemeye yönelik yavşar tarzda hareketler iyice toto kaldırır..

Siz özgüvenli güçlü ve bakımlı donanımlı bi adamsanız etkilemek için cümlelere ihtiyaç kalmıyor zaten otomatikman özgüvenli ve kıza ihtiyaçlı olmayan yavşamayan bir adam olarak konuşuyorsunuz taktiksiz tekniksiz..

Türkiyede bizim kadar gelişmiş kadınlarmı var beyler biz kasıyoruz etkilemek için ?

Sizi reddeden bu vajinasmuslar çok fazla olucak bu sorun sizde demek değildir herkes iyi damak tadına sahip değildir.

Siz kıza yavşamadan özgüvenli bir şekilde muhabbet ediceksiniz bi bakıcam şu ayakkabı bana olucakmı havasında davranıcaksınız burdaki ayakkabı bu vajinasmuslar..

Muhabbet ilerledikçede flörtte başlarsınız yani cümlelere çok takılmayın kaliteli bir erkek olun olursa olur olmazsa olmaz sorun sizde değil..

Bana kim köpeksin sen diye reddeden bi kızla yatmışlığım oldu daha önce yani bunlar tam değişik çok kasmayın taktik teknikle kızın ruh haline denk gelirseniz olur o iş sizlik bişey yok..

Birde sanaldaki kızları hiç hiç hiç hiç ciddiye almayın burda bana görüldü atan onlarca kız var dışarda denk geliyorum selam ben misswolfking instada facede konuşmuştuk diyom eve gittiğimde onlar mesaj atıyo yada oha o senmiydin diyolar çok denk geldim buna..

Yani o görüldü atan kızlar terier köpek falan oluyor sanal dışında sanalı pek tavsiye etmem..

İlla sanaldan yürücekseniz şöyle yürüyün popüler olun manyak fotolar çekip reklamınızı yapın sanal çevreyi genişletin sizi paylaşan popüler kız kankalarınız olsun size iş atan kızlar olur sizin popülerliğinizi görüp yada tipinizi görüp bişeyinizi görüp beğeni falan atar anca böyle yürüyün yoksa vaktinize yazık..

Özet olarak siz gelişmiş bi adamsanız boşverin yavşamayı iletişim kurup ilk adımı özgüvenli bir şekilde atın adım atmam ben alfayım derseniz pü aq derim yüzüne karşı ilk adımı kesinlikle atın bu salak kızlar tanışmayı bilmiyor çünkü selam falan yazıyolar kdkdkdksksms sadece iletişim kurun olucaksa olur yavşamak birşeyi değiştirmez sadece kaliteniz düşer hepsi bu reddedileceksen bile kaliteli reddedil bu reddediliş bile sana özgüven katar.👍

Son düzenleme:
-Arkadaşın söylediği gibi giriş cumlesine takılmayın ama sadece shit testlere dikkat edin, muhabbete dalmayin, çünkü ilk defa set açtığınız kız size bombardıman yağdırır(Aslında ilişkinin sonuna kadar uyanık olun çünkü bu testler kızın donuna girmenin tek anahtaridir.Shit testler üzerine okuyabildiginiz kadar yazi okuyun.Bir kız size test atmiyorsa bilinki kaybetmissinizdir ve sizi uydu erkek olarak kullanmaya karar vermiştir veya yakında sizden bağını koparicaktir...).Siz shit testleri geçin 5 dk sürmeden numarasını alın kalkın.Verirse verir,vermezse tassagima kadar yolu var.Her kız sizi sevmeyecek zaten bunu bilerek oyuna başlayin.Numara aldıktan sonra buluşma ayarlayın ve sonuç olarak kız sizin tabağiniz olmuştur...(Kısa kesiyorum bu madde hakkında saatlerce konuşabilirim.)

-Bakin arkadaş alfalik demiş iyi olmuş.Bu kavram çok felsefi bir şey ve bilmek size bir şey katmiyor, hatta hayatınızı da özgüveninize mahvediyor düşünün bi...Neden?Çünkü çok tutarsiz ve tamamen spesifik değik,götü başı ayrı oynuyor.Bugün A dersin alfa olursun yarın A dersin beta olursun.O yüzden unutun bu kavramları.Biz sadece olaylari ve kişileri analiz ederken bu kavramları kullanırız ve alacağımızı alır cikariz.Asla bir kıza yürürken
"alfa gibi hareket edeceğim,duracagim,konuşacağım,bakacağım..." diye düşünmeyiz onun yerine "Ben hepsine yeterim.Evelallah erkeğim ve onlar da zaten bunu istiyor." deriz içimizden ve gideriz konuşuruz işimizi halleder hayatımıza bakarız.

Önemli:Bakın arkadaşlar kizlar size zaten önce erkek olduğunuz için başta değer veriyorlar çünkü muhtaclar,dağ gibi bir adam istiyorlar alfa beta umurlarinda değil bilmiyorlar bile.Siz bir kıza gidip konuşmaya başladiginizda kız sizin erkek adam olduğunuzu 1 saniyede anlıyor(ilk defa bir kıza gidip acilsaniz bile ilk saniyede işler böyle algılanıyor) ve sizin kendisinden daha değerli olduğunuza karar veriyor.Ve abuk subuk hareketler yapmaya başlıyorlar heyecandan alışkın değiller böyle seylere mesela heyecandan titreyebilir,hakaret edebilir,cevap veremeyebilir.. ama zamanla normale donebiliyorlar falan fistan gidin set açın görürsünüz zaten.Bakin bunları anlatırken alfaliktan falan bahsetmedim çünkü dediğim gibi sadece biz kullanıyoruz bu tutarsız kavramlari ve önemli olan tek şey erkek adam olmaniz.Bunun içinde yapmanız gerekenleri biliyorsunuz bir işte EN İYİSİ olun, gerisi hayatınızda domino taşı etkisiyle oturacaktır, her daim kendinizi geliştirin ve sadece buna odaklanın.Çünkü hayatınız bir pastaysa kadınlardir,alkoldür,otdur,uyusturucudur, pastanın çilekleridir...👄👅

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8