Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kadınları tanımak ! :/

Beyler bu video da kadınların kişisel bakımı veya özel hayatıyla ilgili bazı şeyler göreceksiniz ve bilmeyenler için iğrenme ihtimali olabilir.
İyi seyirler dilerim.

Kadınların güzel gözükme çabaları bana çok acınası geliyor.

neden
Güzel gözükmek zorundalar. Yoksa etrafındaki uyduları peşinden götüremez. Abazalar onlara iltifat etmez.
Neden acınası geliyor ozaman bizim kendimizi geliştirip cpd yükseltmemizde acınası bir durum ve kadınların bizim bu yaptığımıza acınası olarak bakması sana ğöre normal bir durum ozaman sakın ben bu cpd yükseltmeyi kendim için yapıyorum deme içten içe sende kadınların ilgisini istiyorsun kabul etmesen bile yani neden onları aşağılıyorsun

Son düzenleme:
Kadınların güzel görünme çabaları tamamen bizim yapımızda olan şeyden kaynaklı. Evrilme de var orası ayrı bir bilim.
Yani biz de aynı şekil bunu yaparız. En fakiri ve bakımsızı bile buluşmaya giderken eline tükürüp saçını düzeltir hiç kıvırmayalım.
Hayvanlar dahi kendilerini yalayarak temizler ve deve kuşları tüm tüylerini açıp gösterirken bizim böyle bir şeyi tartışmamız saçmalık.
@Reasthrall' Aslında bahsettiğin örnek biraz kötü, biraz da iyi olmuş.
Kadının o uydunun gidip gitmemesi pek önemli değil. Gitmemesi de önemsiz değil o da ayrı bir şey.
Fakat asıl önemli olan; rekabet !
İnsanlar olmasa etrafta kim kendi güzelliği ve çekiciliği için uğraşır ?
Orman da tek başımıza yaşasak, sadece sikimize taktığımız yaprakla dolaşırız anasını satayım.
Ben daha psikopatım. Sikim açık dolaşırım. Taşaklarım koşarken sallanır.
Kıssadan hisse; Toplum olduğundan dolayı rekabet doğar, rekabet olduğundan dolayı amaçlar ve istekler doğar.
Tamamıyla insanın onaylanması ve çekici görünmesiyle alakası.

Kadınların güzel görünme çabaları tamamen bizim yapımızda olan şeyden kaynaklı. Evrilme de var orası ayrı bir bilim.
Yani biz de aynı şekil bunu yaparız. En fakiri ve bakımsızı bile buluşmaya giderken eline tükürüp saçını düzeltir hiç kıvırmayalım.
Hayvanlar dahi kendilerini yalayarak temizler ve deve kuşları tüm tüylerini açıp gösterirken bizim böyle bir şeyi tartışmamız saçmalık.
@Reasthrall' Aslında bahsettiğin örnek biraz kötü, biraz da iyi olmuş.
Kadının o uydunun gidip gitmemesi pek önemli değil. Gitmemesi de önemsiz değil o da ayrı bir şey.
Fakat asıl önemli olan; rekabet !
İnsanlar olmasa etrafta kim kendi güzelliği ve çekiciliği için uğraşır ?
Orman da tek başımıza yaşasak, sadece sikimize taktığımız yaprakla dolaşırız anasını satayım.
Ben daha psikopatım. Sikim açık dolaşırım. Taşaklarım koşarken sallanır.
Kıssadan hisse; Toplum olduğundan dolayı rekabet doğar, rekabet olduğundan dolayı amaçlar ve istekler doğar.
Tamamıyla insanın onaylanması ve çekici görünmesiyle alakası.
çok güzel yazmışsın özellikle taşaklar sallanır kısmında sesli ğüldüm ama sebebin rekabet olduğunu söylüyorsun katılmıyorum bence her insanda olan sevilme ve onay görme ihtiyacı için yapıyorlar. Ayrıca merlinin bu kadınlara acıma duygusu çok çocukça geliyor bana merlinin öğrendiği bilğileri düşünmeden sadece ezberlediği çok açık.

ayrıca ben bunu kendim için yapıyorum demek şey gibi. Su içiyorum ama buna vucudumun muhtaç olduğum için değilde canım istediği için içiyorum demek gibi .Hadi amaç şu ise anlarım kadına sana ihtiyacım yok demek onu azdırıyorsa sorun yok yinede kardeşim balgibi kadının ilgisine muhtaçsın muhtacız muhtaçsınız muhtaçlar muhtaçeverybody

Bak o su örneğini çok iyi verdin. Akıllı adama benziyorsun sen de ağa. Zaten kitlenin %80'i düşünme aktivitesini uygulamıyor. Ağa ben okuyayım, saha da raporda geçenleri uygulayayım, 2 3 giriş çıkış yapayım benim için yeter. Bre amına kodumun denyusu ! Sen bu hapı deliğe girmek için mi attın? Ne sanıyorsun bu hapı, erken boşalma tedavisi falan için bir şey mi? Lan gerçekleri görmek için attın o hapı gerçekleri !!! Karı kızdan ibaret zannedenlerden nefret ediyorum kısacası.
Bu arada o rekabet şeyi de mesela; filmler de hani geçer ya veya düğünler de, ay ben sibelden daha güzel olacağım. Ayy o restorantın en gözdesi ben olacağım.
Ay ilk ben alacağım o arabayı.
Ay ürünü ilk ben alacağım.
Onun giydiğini ben giymem. O onu giyiyorsa, onun daha iyisini alırım falan gibisine kapışırlar ya.
İşte ondan bahsediyorum ben ki dediğim de çok mantıklı. Herhalde bu tarzda düşünmedin sen.

hmm peki bu rekabetteki amaçne daha fazla onay ve ilgi almak değilmi. Şöyle ki atıyorum şibel kızımıza 10 erkek baktı ve ayşe ben sibelden daha ğüzel olmalıyım (rekabet )bana 12 erkek bakmalı .sonuç ;asıl amaç ilgi almak ve onaylanmak ama bunu yaparken aynı zamanda rakibinden de daha fazla ilgi almak yani isterse kadına bir milyon erkek baksın başka bir kadına bir milyon bir kişi bakarsa bir milyon bakılankişi diğer kadına bir milyon bir kişi baktığı için Allahım neden bana bir milyonda ona bir milyon bir kişi baktı diye deliye dönücektir. Kısacası ikimizde haklıyız kadınlar ""onay" ve "ilgi"için "rekabet" ediyorlar saygılarımla @7anka7

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8