kadınların beyni yeni nesil flörtte uygun değil.

brendon

Üye
Katılım
26 Nisan 2018
Mesajlar
328
Yaş
24
Şehir
Ankara
tüm teorileri göz önüne aldımızda ciddi bir problemle karşılaşırız. Modern ve medeni kız tavlama işleri pek az insanda işe yaramakta ve oyun verici olmamaktadır.

Buna dikkatimi çeken şey ise bir sürü abazan olması ve kızların herkesi aynı sanması olmuştur.

Bazı acıliş yaptım kızlar da bu teknikler işe yarasada gecici etkisi olmaktadır ve bir çok gözlemim bana ilginç sonuçlar vermiştir. Kızlar birisi ve bir çok diğer kız tinder kullanmalarına rağmen bir erkeği seçmiyorlar ve bir ilişkiye başlamıyorlardı. Erkeklerin sürekli isteği sanki kızlarda ki simgesel bir ideal erkek imajını bozuyordu. Ayrıca yakışıklı ve paralı elemanlarında abazalığı olsun onları diğerlerinden pek ayırmıyordu.

Burada erkekler mantıklı ve modern flört mantığında hareket ederken kadınlar tam tersi düşünüyorlar. Onların beyni farklı bir mekanızmayla çalışıyor. Duygusal reaksiyonlara göre yaşıyorlar.

Piyasada olan yakışıklı erkekleri bile reddediyorlar. Burada önemli olan tip ve para değil, onların etkisi başka ama kadın zoru istiyor. Arkasında bir hikaye istiyor , gizem ve çekicilik ve zor olan şeyi istiyor.

Erkekler her şeyi kadın için yaptıkça kadının arzusu yok oluyor. beklentiye girmeyelim. Bu ise modern flörtü kadın açısından sıkıcı ve boğucu hale getiriyor.

Burada ki asıl problem yansıtılan değerin yani kısa süreli yansıtılan değerin saptanma süresinde.

Erkek beyninin bilinçaltı kadının değerini bir kaç saniyede belirliyor. Erkek gözleri istemsizce kadının yüzünü,memeleri,belini ve ben koca götüne bakarım genel de götüne bakıp hemen onun değerini fark ediyor.

Aynı şey kadınlar için geçerli olsada yakışıklılık bizim için güzellik kadar etkili değil. Yakışıklı erkekler ben yakışıklıyım dikkat çeken biriyim. çok avantajlı olsalar da farklı dinamikler devreye giriyor.evet giriyor gerçekten

Kadın erkeğin değerini belirlemek ve anlamak için zamana ihtiyaç duyuyor. Sonra güvenilirliği için daha da fazla zamana. Biz erkekler ise en hızlı şekilde olsun istiyoruz. Burada bir algı çatışması var.

Modern flörtte erkeğin bu kadar istekli olması kadın arzusu için kötü durum. Ortalama bir kıza çok fazla mesaj geliyor ve elinde çok fazla seçeneği oluyor. Bu ise kadın için erkek ilgisi ve isteğini sıradan hale getiriyor.

Kadınlar imgelere ve dramalara. maç izlemek neyse bizim için onlar içinde drama odur. hikayelere aşırı önem veriyorlar. Yani istiyor ki kadın erkek kendisini istemesin ama zaman geçince kabul etsin sonra ise onu kaybetmekten korkarak bir aşk-korku ikileminde yaşasın. Evet tüm kadınlar böyle bir ilişki istiyor. Yani korku ve heyecanla dolu gerilimli bir ilişki. O yüzden efendi-nazik tiplerin modern flörtünden tiksiniyorlar.

Kadına direkt yazmak çoğu zaman ölümcül bir hatadır çünkü tüm gücünüzü vermiş olursunuz. En ideali onun değerini aşağıya çektiğiniz durum ve onu istemediğinizi belirten işaretlerdir. Kadınlar bu durumda panikler çünkü güzelliğinin gücü kırılmış ve işe yaramaz durumdadır. Erkekler güzel kadının yanında heyecanlanırken bir erkeğin onu direkt elemesi kabul edilemezdir.

Samimiyet arttıkça da kadının yetersizliğini ortaya koymak önemlidir. Ters psikoloji etkisinden dolayı kadın daha çok isteyecektir. Kadın bu hikayeyi seviyor ve bu durumda duygularını yaşamaya bayılıyor.

Zamanla olan ilişkiden de sürekli erkeği kaybetme korkusuyla itaat edecek ve erkeğin bir sıcak bir soğuk davranışları arasında yaşayacak. Emin olamamanın gerilimiyle kalmakla gitmek arasında kalıcak.

Modern flörtün en büyük hatası da sözel olarak her şeyin söylenmesidir. Çoğu zaman sözel olarak asla söylememelisiniz bazı şeyleri çünkü kadınlar bunu kabullenemez. Sorumluluğu kadına yıkmış olursunuz ve kadın bu durumdan kaçmak isteyecektir.

Erkeğin amacı burada değerini arttırmak ve kadını ondan daha az istemek olmalıdır. Bu sayede dram dolu bir flörte kadın bayılacaktır. Erkekler ise her şeyin kolay olduğu flörte bayılırlar ama çok kolay kadınları sevmezler tıpkı çok zorları gibi
 

Alfa

Üye
Katılım
5 Mayıs 2018
Mesajlar
637
Şehir
Diyarbakır
2 ileri 1 geriyle ve rahatlıkla alakalı şeyler. Doğru yazı. Ellerine sağlık ..
 
Üst